PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] JF506E w Mondeo a w VW ?



cdsoftware
12-07-2011, 20:47
Dzisiaj trafiłem w częściach rozebraną Jatco od VW - czy ktoś wie, orientuje się czy bebechy będą takie same ?, przyglądałem się obudowie są różnice, w VW sterowanie przełącznikiem jest od dołu, w VW jest od góry, czy mechanizm różnicowy będzie taki sam ?

andrzejud
12-07-2011, 22:24
Ja miałem przeszczep z VW Golfa IV wałka, przekładni planetarnej i kilku innych bebechów ze środka. Sterowanie i elektrozawory wiem, że są inne. Mechanizmu różnicowego nie przekładałem i nie wiem.

cdsoftware
12-07-2011, 22:47
Ja miałem przeszczep z VW Golfa IV wałka, przekładni planetarnej i kilku innych bebechów ze środka. Sterowanie i elektrozawory wiem, że są inne. Mechanizmu różnicowego nie przekładałem i nie wiem.

Dostałem obudowę Jatco oznaczoną znaczkami VW + dużo bebechów w plastikowej skrzynce, jest sporo planetarek, na pewno jest mechanizm różnicowy ;) jest czujnik MLP - wszystko za darmo.
Powiedziano że bebechy pochodzą ze sprawnej skrzyni, sądzę że ktoś potraktował ją jako dawcę części które miał uszkodzone :)

andrzejud
12-07-2011, 22:52
Te wszystkie bebechy wewnętrzne powinny pasować. Na pewno jeszcze pompa tłok, tarczki itp podchodzą. Ja na tym jeździłem ponad rok bez żadnych problemów po tym jak mi padła planetarka i narobiła zniszczeń.

Oby się Tobie nie musiały przydać :-)