PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Spada linka ręcznego z samoregulatora



dam1ian
20-07-2011, 18:42
Witam mam problem z spadającą linką ręcznego. Rozkręciłem tunel i tak moim zdanie linka powina iść na tym naciągu a u mnie idzie pomiędzy samoregulatorem a blachą prubowałęm załorzyc normalnie i trochę śćisnąc ale to nic nie daje dwa razy zaciągnę i spada
może ktoś miał taki problem i mi pomorze.

przemoprzem
20-07-2011, 22:33
Tak - mam taki problem. Linka spadła jak u ciebie i rozeszła się dźwignia ręcznego. Kupiłem w końcu używkę na forum. Ale jeśli twoja jeszcze się nie rozeszła na tym nicie to weź wykręć i spróbuj dospawać jakieś oczko lub inny prowadnik linki bo w końcu szlak ci trafi ręczny na amen.

Swoją drogą za niektóre rozwiązania konstrukcyjne do Ford powinien dostać po łbie. M.in dźwignia ręcznego, sposób mocowania mieszka - klejony, czyli jak chcesz wymienić to demolka całkowita i później klejenie tych dziadowskiej jakości plastików i wiele innych spineczek "dupeczek" które przy próbie demontażu urywają się lub pękają.

wolny_l
20-07-2011, 23:06
W moim Mondi dospawałem ogranicznik i już rok jest ok.Może i jest to ''rzezba''ale działa a koszt to 0 $

dam1ian
20-07-2011, 23:18
Dzięki za szybką odpowiedź swoją drogą to tak samo myślałem żeby dospawać jakąś podkładkę żeby linka się nie suwała.

Tomekp
01-07-2013, 13:33
Podepnę się, ponieważ mam ten sam problem. Linka wchodzi między blachy dźwigni ręcznego, przyglądałem się temu zjawisku i... jestem ciemny. Może ktoś, najlepiej na zdjęciu, pokazać którędy ma ta linka prawidłowo iść?

Seraphiel
11-07-2013, 18:29
Cześć

wprawdzie odkopałeś temat sprzed 2 lat, ale ponieważ sam miałem identyczny problem, pomogę:
KLIK (http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/96891-Klinująca-się-linka-w-uchwycie-ręcznego-Rozwiązanie)
Linka powinna iść po tej "tarczy" z wyszlifowanym rowkiem