PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanko! ?



Adrianoss
17-04-2005, 23:37
Czy w salonie Forda dostane części do mk1 "znaczy chodzi mi o takie kołeczki do zaczepienia wygłuszenia pod maską?. I co zatym idzie czy w mk3 jest taki system mocowania czy, wprowadzili nowe rozwiązanie.Czekam na szybką odpowieć .Bo nigdzie indziej niemogę czegoś takiego dastać. Umnie nie ma dilera forda i musze do Lublina jutro specjalnie po to diabelstwo tachać tachać. Z góry dzięki! :beer:

Tomi
17-04-2005, 23:39
Do MKI napewno dostaniesz, przynajmniej ja w Łodzi kupiłem, a czy są takie same... tego akurat nie wiem, ale w serwisie powinni.

Adrianoss
17-04-2005, 23:46
Dzięki oby mieli te pierdułki bo aż chyba 12 potrzebuje. A czy masz może to wygłuszenie pod maską.Bo ja niemiałem ale już mam i je mocuje.Cieka we czy troche się uciszy w kabinie.Jak tak to coś na ten temat napisze.Jeśli masz to napisz jeśli masz porównanie? :)

bolek
17-04-2005, 23:47
z postów widzę że zakładacie wygłuszenia mam pytanko czy jest duża różnica po założeniu bo się przymierzam do kupna

Tomi
17-04-2005, 23:50
nie mam w benzynie, ale w dieslu miałem.

altoot
18-04-2005, 23:06
Czy w salonie Forda dostane części do mk1 "znaczy chodzi mi o takie kołeczki do zaczepienia wygłuszenia pod maską?. I co zatym idzie czy w mk3 jest taki system mocowania czy, wprowadzili nowe rozwiązanie.Czekam na szybką odpowieć .Bo nigdzie indziej niemogę czegoś takiego dastać. Umnie nie ma dilera forda i musze do Lublina jutro specjalnie po to diabelstwo tachać tachać. Z góry dzięki! :beer:

jak juz to nie w ASO tylko w Podkowie kup - zawsze to troche taniej bedzie...Podkowa jest na ul. Zemborzyckiej


aha...zanim pojedizesz tam, to popytaj jeszcze w centrum motoryzacji na ul. Spółdzielczości Pracy (koło Olimpu)...