PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Wydech



tcm
29-07-2011, 21:49
Pomóżcie :]
Co to jest TO? i dlaczego TU nie ma takiego żeby podwiesić wydech, obija mi się.

Tam powinien być bolec na tym tłumiku? czy jakaś opaska się zgubiła?

https://lh4.googleusercontent.com/ekbGy1AaBq_AaxbP-4H3arHSeDI2pHj9NAnJY3Unq3uloEQvbdNeMlrlbV20YhgSbEN BUcgyn7b5RQU6XIzhGVntmA=s512

Petroholic
29-07-2011, 22:03
wg. mnie jest to wieszak wydechu jak masz z tyłu rozejście na 2 strony... u mnie w zetecu mk2 też takie jest i nie wykorzystane...

tcm
29-07-2011, 22:26
hmm, myślałem ze przyspawam do rury tłumika "taki haczyk" podwieszę na tym i będzie ok. Ale jak to nie jest u innych wykorzystane to dlaczego mi się tłumik na większych dziurach obija... denerwujące to jest. resztę gum w zawieszeniu tłumika mam ok, a wcześniej się nie obijało... Dziury się powiększyły :D?

Petroholic
29-07-2011, 22:47
może gumy już nie pierwszej nowości?

tcm
30-07-2011, 01:24
no może, ale gumy z czasem raczej twardnieją wiec dopóki nie strzelą, wydech powinien nawet mniej latać, a wszystkie mam całe.

benek2468
31-07-2011, 02:05
Co prawda mam kombi ale w tym miejscu chyba mam pręt przyspawany do rury i jest to podwieszone za pomocą gumowego wieszaka, a co do niewykorzystanego wieszaka to jest on na końcu wydechu tuż przed tylnym zderzakiem a tu widać że jest to pod tylnymi saniami. Kolego pomacaj rurę od góry i powinieneś czuć spaw po pręcie , chyba że ta część wydechy była wymieniana na jakiś kiepski zamiennik i pręcika brak od początku. Rozwiązanie jest jedno- dospawać pręcik i podwiesić gumowym wieszakiem. Pozdrawiam