PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Jak złożyć zacisk



dawid198805
31-07-2011, 14:01
Witam. Rozkręciłem tylni zacisk by go zregenerować bo się zapiekł i teraz mam problem z jego skręceniem. Dokładnie chodzi mi o mechanizm ręcznego. Od spodu jest taka śrubka którą trzeba wkręcić jednak jeżeli do końca ją dokręcę to nie rusza mi się mechanizm ręcznego. Jeżeli tą śrubkę wkręcę do połowy wtedy mechanizm działa poprawnie.Wydaje mi się że jeśli tak wkręconą śrubkę zostawię to płyn będzie wyciekał w tym miejscu. Napiszcie jakieś porady w jaki sposób to powinno być skręcone. Może cylinderek jakoś trzeba odpowiednio ustawić? Mile widziane były by zdjęcia z ustawionym w odpowiedniej pozycji cylinderkiem.Tam są 3 wyżłobienia na mój rozum któreś z tych wyżłobień powinna blokować ta śruba aby sprężyna mogła wypychać cylinderek, a po zwolnieniu hamulca ręcznego cofać go.

danielWr
01-08-2011, 00:15
Ja by cie się chciało poszukać to znajdziesz w dziale z poradami opis łączenie ze zdjęciami.

dawid198805
02-08-2011, 19:08
Koledzy, pomoże mi ktoś? Forum całe jest zaśmiecone tym by zregenerować zacisk niestety nie można znaleźć porady jak go złożyć. Pomoże ktoś??


ps: przydało by się coś do segregowania postów między wersjami mondków