PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] wywalilo plyn od wspomagania - ktoredy?



rajman
01-08-2011, 16:15
jak w temacie.

okolice chlodniczki i polaczenia do niej sucho.

plynem uwalony jest caly lewy wahacz poduszka tylna pod silnikiem, i taka blacha na gorze.

skad to moze cieknac i czy dam rade sam to naprawic?

zmacalem to od gory i tam jest jakies gumowe polaczenie, jak wciskam to syczy, mozliwe ze to tam ?

mondziak2005
02-08-2011, 08:46
zalej płynem bo mozliwosci jest sporo. mogł poleciec uszczelniacz na maglu a to juz nie jest fajnie. jak zalejesz pynem poruszasz kierownica to wyleci zobacz z kad dokładnie to ci powiemy co i jak

Kamlos
02-08-2011, 22:01
Może cieknąć z przewodu, ale jednak bardziej prawdopodobne jest to, że poszło z maglownicy, a wtedy może pomóc tylko wymiana na inną lub regeneracja

Przemo1871
08-08-2011, 12:08
W aucie mojego taty dwa razy pękła chodniczka wspomagania.....

LEBOW
11-08-2011, 15:46
skad to moze cieknac

Bankowo z magla,poszedł uszczelniacz a który to nie do stwierdzenia bez rozebrania, typowych uszczelniaczy są cztery szt. plus inne bajery...regeneracja we własnym zakresie jest możliwa, pełny komplet uszczelniaczy to około 100 zł i trzeba poświecić około dwóch do trzech dni na całość ...bo roboty jest za trzęsienie...;)
Jest kilka kruczków przy regeneracji, a mianowicie potrzebny nietypowy klucz do wyjęcia listwy i trzeba zapamiętać położenie ośki-ślimaka napędzającej listwę właśnie względem tej listwy...a reszta to małe piwo...mi poszło przy tym 3 litry....
Nie robiłem zdjęć a szkoda powstałby piękny manual...następnym razem ;)

rajman
12-08-2011, 19:48
dokladnie, okazalo sie ze magiel byl jak sito. prawdopodbnie kiedys byl zly plyn zalany albo zmieszany i poniszczyl uszczelki. magiel zregenerowany i auto smiga jak dawniej.