PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Przednie amory. Jakie?



oogarek
10-08-2011, 20:26
Witam. Mam do wymiany amorki z przodu, a przewiduje eksploatacje autka rok, góra 1,5 roku więc nie chce pakować w niego dużo kasy, więc zdecydowałem się na tańsze amorki. Czy coś takiego jak Kraft, GH, SRL, Delphi itp. to totalny szajs czy tak w miare? Miał ktoś z tym kontakt? Ewentualnie co polecacie w dobrej cenie?

zsberg
10-08-2011, 20:49
jeśli mam być obiektywny to napisze coś, co może to zabrzmi głupio, ale sprzedaliśmy kilka sztuk krafta i srl-a i.... nikt nie wrócił z reklamacją, może to dla tego, że klientów uświadamialiśmy, że od drzwi się nie znamy :) A tak na serio, to przecież by na pewno reklamowali, bo wierzyć mi sie nie chce, że taki tekst rzucony żartem ktoś bierze do serca. Chcieli tanie - kupili tanie i tyle.

Cóż, firma POLCAR reklamuje SRL bardzo hucznie (ich produkt) i to się sprzedaje, ale tutaj musiał by sie wypowiedzieć ktoś kto ma to w swoim aucie. Wiadomo, że zaraz pojawią się teksty, że tanie śmieci, itd, ale ja staram się obiektywnie podejść - nie każdego stać na oryginał, KYB, monroe, Delphi, sachs itd

lochu
14-08-2011, 12:47
u mnie z przodu mam założone amoryzatory firmy HART nie sa wcale złe ale jak do mondeo mogłem jednak wybrać olejowe a nie gazowe jak teraz mam . auto jest straszne sztywne i każdą dziure czuć itp. nie polecam gazowych chyba że ktoś lubi się czuć jakby jechał wozem drabiniastym;) z innymi firmami nie miałem doczynienia , wczesniej miałem załżone MONROE olejowe i było o wiele lepiej. auto było miekkie ale nie zabardzo tak jak być powinno. mondeo to "fotel na kólkach" wg mnie tam musi być komfort i olejowe amortyzatory ale ich charakterysyka zależy chyba od producenta prawda?