PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Nakładka hamulca ręcznego...



Majer
09-02-2006, 19:30
Witam.
Czy probował ktoś odkręcić oryginalna nakladke hamulca recznego? Jak to zrobić? Chce kupić ładną nakładkę bo moja jest już wytarta. Ten sam problem mam z mieszkami gdyż są już w fatalnym stanie, nie orientujecie sie ile mogą kosztować oraz gdzie kupić?
:boshe: Pozdrawiam

Lipa
09-02-2006, 20:06
Nakładkę?? chodzi Tobie o to tworzywo co jest na hamulcu ręcznym??

Jak lekko ściągniesz ten mieszek to tam jest taka mała śrubka odkręć ją, a następnie wysuń tą nakładkę do przodu.

Ja kupowałem na allego komplet mieszków i zapłaciłem ok 30 zł za komplet.

Dodam że jestem zadowolony z jakości swoich mieszków.

Pozdrowienia!!!

Majer
09-02-2006, 22:52
a kupowales specjalne mieszki od Mondeo czy jakies uniwersalne?

Lipa
09-02-2006, 23:04
Kupowałem na allegro tutaj:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85460764

napisz do nich maila do jakiego modelu je potrzebujesz i wszysko Tobie powiedzą, ja jestem zadowolony, mam mieszki w koloże ciemnoniebieskim, nie takie jak są na zdjęciu.

Miałem jeden porwany i dlatego wymienialem

gorilla666
10-02-2006, 23:47
No u mnie po zdjeciu mieszka od reki na oryginalnej raczce był nit-rozwierciłem i wysunełem do przodu tak jak pisał kolega wyzej :metal

Majer
15-02-2006, 15:18
Czy mógłby mi ktoś zmierzyć obwód "hamulca ręcznego" po ściągnięciu nakładki w MKII gdyż u mnie jest nit i nie chce rozwiercac gdyż będzie mi gonił zamim otrzymam nową nakładkę, serdecznie dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam

gorilla666
21-02-2006, 01:31
no tak jak Ci pisałem kurde ciezko dostac jakas nalezyta-bo kiczowatych jest dosc duzo w necie-sam szukam alu polerowane+czarna skóra co by do ringów pasowała-moze ktos z kolegów ma cos takiego i podesle nam jakis link :pad: mysle ze nie tylko my szukamy jakiejs ładnej nakładeczki,a na gałke od biegów w takim samym wykonczeniu tez bym sie pisał :satan: ---koledzy pomocy,ponad miesiac szukam takiego zestawu i kiszke straszna oferuja a jak jakis ładny to nie pasuje(woze ze soba na przymiarke gałke i nakładke luzem)