PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII]



qba222
17-02-2006, 18:22
[/b][/u]
jak zrobić żeby samochód wydawał zmieniony dźwięk ale z umiarem-żeby na trasie dało sie jechać. Czy dużo zachodu jest ze strumienicą? Czytalem ze po zamontowamiu trzeba dobrze wyregulować komputer zeby chcial jechac. PILNE

serdel
17-02-2006, 19:26
po co kombinować ze strumienicą,jeśli chodzi tylko o efekt dzwiękowy wystarczy wymienić tłumik końcowy na sportowy,lub poszukać dobrej końcówki to wystarczy

jarogmur
17-02-2006, 19:41
albo najlepiej nie robić wsi. Mamy na naszych drogach dużo tunningowych "fachowców" których słychać, a nie bardzo jadą do przodu. Ja słyszałem, że strumiennica to bardzo przereklamowany, nic nie dający gadżet. Jeśli ma już coś być słychać to założyłbym stożek.
Pozdrawiam.

Lipa
17-02-2006, 19:55
Pilnie to profil uzupelnij żeby wiedzieć do jakiego typu silnika :satan: :satan: :satan:

waldemarz
17-02-2006, 20:25
Kolego tak na poczatku to witaj :beer:
Druga sprawa to uzupelnij swoj profil w dane: skad jestes i jakie masz autko.
Trzecia sprawa to taka ze staraj sie tytulowac swoje posty odpowiednio, bo tytul [MK II] to nie jest odpowiedni tytul dla zapytania. Wiec pamietaj ze tytul ma byc informacja o co chodzi. Poprostu np. "Tuning wydechu"

gozma
17-02-2006, 23:34
Najlepiej wymień tłumik końcowy, a jak chcesz, żeby nie męczył podczas dłuższej jazdy to poszukaj takiego z regulacją głośności.

STraits
17-02-2006, 23:44
Kiedyś widziałem taki patent. Komputer sprzegnięty z głośnikiem. Odczytywał sobie obroty silnika (bodajrze lancia była, albo alfa-romeo) i pod maską był bardzo dużej mocy głośnik. Można było sobie wgrać do komputera dźwięk Lamborghini V12 albo co tam wymyślił producent i jazda byłą na całego :)

jedrek_G
17-02-2006, 23:47
Witam
Panowie sama strumienica nic nie daje.Dźwięk można uzyskać tylko samą końcówką tłumika ale po co.
Jesli już robić to wszystko.Jak już pisałem w którymś poście wymieniłem w mim poprzednim samochodzie SEACIE Ibizie 1,4l katalizator na strumienicę ale była to namiastka porządnego elementu.Wyrzuciłem tłumik środkowy przerobiłem cały układ wydechowy i wspawałem końcówkę do tłumika końcowego.Kolega - spec od wydechów przespawał mi rury pośrednie i przeczyścił wszystkie połączenia.
W/g danych technicznych Seata powinienem jeździć z max.prędkością 154km/h - osobiście jechałem 186 km/h (wcale nie z góry)
Jest to na razie bez wymiany reszty elementów typu dolot,filtry itp. ale to już zostawiłem synowi - niech się bawi.Na spocie 26.02 przyjedzie Ibizką ( a propos sam od nowości przejechałem 300kkm bez napraw i remontu- czego nam wszystkim życzę)

airzocho
18-02-2006, 13:09
Jak chcesz uzyskac dzwiek, ktory nie bedzie Cie denerwowal podczas dluzszej jazdy musisz zalozyc tlumik koncowy renomowanego producenta np. Remus, Supersprint, Ulter.
Tego typu produkty spełniaja wszystkie europejskie normy dotyczace glosnosci, maja homologacje i na 100% nie doprowadza Cie do szalenstwa podczas dluzszej podrozy.

Oktan
18-02-2006, 19:43
ponawiam prośbę jednego z userów o dopisanie tytułu swojego postu - ja tego za ciebie nie zrobię

PS.: PILNE !!! masz na to 24 h - inaczej pójdzie kłódka na twój wątek :satan:

Oktan
19-02-2006, 20:11
qba222 mam do ciebie pytania:

1. dlaczego nie skorzystałeś z mojej prośby ??

2. po jaką cholerę zakładasz drugi wątek w tej samej sprawie ??

:getsome: :zly: