PDA

Zobacz pełną wersję : MK3 Kombi benzyna



hcl
01-10-2011, 10:34
Witam.

Jestem nowy na forum i planuję zmienić obecne auto na coś większego.
Obecnie jeżdżę Seatem Ibizą ale potrzebuje zmienić na coś większego.

Ze względu na to, że robię mało kilometrów to szukam PB.

Nauczony doświadczeniem nie szukam "igiełek od dziadka niemca" itp.

Co sądzicie o tym aucie: http://otomoto.pl/ford-mondeo-C20506922.html
Szukam roczniki młodsze niż 2005.

Pozdrawiam.

ps. Nie chce ktoś kupić fajnej ibizy ?;)

Domelo
01-10-2011, 11:10
MDO całkiem całkiem, dość przyjemnie wyposażone w ciekawsze rzeczy typu ESP, grana przednia szyba, radio sony... Silniczek benzyna 2.0 jest silnikiem bardzo polecanym, gdyż uchodzi za bezawaryjny, dość mało pali (jak na 2.0) i przy tym jest całkiem dynamiczny biorąc pod uwagę wagę auta. Jedyne co mi się nie podoba w tym aucie to przebieg który jest baaardzo niski. Ale może to jakiś rodzynek jest :hmm:



Nie chce ktoś kupić fajnej ibizy ?

A to lepiej wykasuj z posta bo zaraz Ci mody temat wywalą i Ci napiszą że próbowałeś sprzedać coś pomimo tego że nie masz uprawnień do handlowania na forum :D

Jareczek1980
01-10-2011, 12:14
sam się nad nim zastanawiam, więc auto jest tragiczne, złożone z dwóch, poza tym to anglik po przekładce

analyzator
01-10-2011, 12:59
sam się nad nim zastanawiam, więc auto jest tragiczne, złożone z dwóch, poza tym to anglik po przekładce

czyta się jak horror.. więc jednak rodzynek

Domelo
01-10-2011, 13:56
więc jednak rodzynek

Trafiłem :D

lukaszko
01-10-2011, 20:49
sam się nad nim zastanawiam, więc auto jest tragiczne, złożone z dwóch, poza tym to anglik po przekładce
Co ty gadasz?
Oglądałeś go? Bo też miałem go na oku. Auto niby z niemiec, to nawet po vinie widać. Skąd wiesz że to anglik i złożony z dwóch?

Jareczek1980
01-10-2011, 21:18
przeczytaj jeszcze raz to co napisałem :))

lukaszko
01-10-2011, 21:33
Hehe, nie skumałem.
Daj znać czy kupisz czy nie, ja mam daleko żeby oglądać.
Podobno auto z niemiec ale po pół roku znalazło się w Polsce, to trochę podejrzane.
Obecnie ma je drugi właściciel, tyle dowiedziałem się przez telefon.

Jareczek1980
01-10-2011, 21:57
wczesniej żartowałem, nie znam tego auta ,ale jeśli chodzi o wybór mk3 w benie kombi po 2005r to wyboru nie ma żadnego, a ten to rodzynek, rzuca się w oczy. Wydaje mi się ze auto jest warte obejrzenia, trzeba sprawdzić czy nie bite i ogólnie w jakim jest stanie.
Prawdę mówiąc, ogladajac to całe allegro mam mętlik w glowie, nie wiem czy uda mi się kupić jakąś fajną benzykę w kombi i zaczynam się poważnie zastanawiać nad sprzedaża swojego

iron1988
02-10-2011, 09:02
wczesniej żartowałem, nie znam tego auta ,ale jeśli chodzi o wybór mk3 w benie kombi po 2005r to wyboru nie ma żadnego, a ten to rodzynek, rzuca się w oczy. Wydaje mi się ze auto jest warte obejrzenia, trzeba sprawdzić czy nie bite i ogólnie w jakim jest stanie.
Prawdę mówiąc, ogladajac to całe allegro mam mętlik w glowie, nie wiem czy uda mi się kupić jakąś fajną benzykę w kombi i zaczynam się poważnie zastanawiać nad sprzedaża swojego

super żart...

analyzator
06-10-2011, 09:23
niezły ze mnie czajnik jest