PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Co to za oznaczenie?



jabato
20-02-2006, 13:50
W dowodzie rejestracyjnym mam napisane: Ford Mondeo M95
co to oznacza?

fuel111
20-02-2006, 14:46
To tak naprawdę nic nie oznacza. Może ktoś wstawił model 95 :metal

elmo
20-02-2006, 14:52
witam kolege z województwa :beer:
masz nowy dowod rejestracyjny ?masz to wpisane po literka J - jest to kategoria pojazdu czy masz to wpisane na pierwszej stronie pod symbolem D3?? -
tzn. mondeo M95?
ale na moje czy to istotne urzednikow (nie wszystkich) trudno ogarnac :bigok:

werc
20-02-2006, 14:56
Gdybyś wiedział jakie głupoty piszą w dowodach i książkach wozu :wall:
Zgadzam się z fuelem, jakiś urzędnik-debil ułatwił sobie sprawę :zly:

jabato
20-02-2006, 15:16
Tak. to jest wpisane na pierwszej stronie pod. "D.3" Jeśli mnie pamięć nie myli to ten symol mam też wpisany w papierach holenderskich skąd był kiedyś sprowadzony. Ale sprawdzę to w domu jak niezapomnę. a pytałem poprostu z ciekawości.

vMZe
20-02-2006, 16:36
Ja mam wpisane Ford Mondeo Niemcy :metal :metal . A kupiny był w salonie w Polsce i w Niemczech to przejazdem tylko bywał. :jezyk1:

airzocho
20-02-2006, 16:37
Gdybyś wiedział jakie głupoty piszą w dowodach i książkach wozu :wall:
Zgadzam się z fuelem, jakiś urzędnik-debil ułatwił sobie sprawę :zly:

Skąd ja to znam :))
Ja mam w dowodzie wpisane liczba miejsc: 5/2
Chyba chodzilo ze 5 miejsc a 2 po rozlozeniu siedzen ?
Raz nawet nie chcieli mi przegladu dac, bo powiedzieli,ze w 7 osob to sie mondkiem nie da jechac :wall: Mysleli ze mam 2 dodatkowe fotele w bagazniku takie jak np w VAN czy oplu zafirze :getsome:

Idioci otaczaja nas :wall:

elmo
20-02-2006, 16:37
Tak. to jest wpisane na pierwszej stronie pod. "D.3" Jeśli mnie pamięć nie myli to ten symol mam też wpisany w papierach holenderskich skąd był kiedyś sprowadzony. Ale sprawdzę to w domu jak niezapomnę. a pytałem poprostu z ciekawości.

u mnie pod D3 jest mondeo 1.8 kat i to jest typ i model handlowy a jest tak wpisane bo pewnie w wydziale komunikacji przy rejestracji z dokumentow identyfikacji pojazdu wpisali