PDA

Zobacz pełną wersję : [All] MkI-III - bebechy skrzynek "4" takie same?



SteelRat
14-10-2011, 13:32
jako, ze wzial i umarl srodek ze skrzyni z 2litrowej beny z 2001, a ja mam 95 bzdeteca i 98 bzdurateca w automacie, sie zastanawiam, czy to, co zostalo po 2k1 zostawic, czy pchac na alledrogo jakims

MLPS /czarny/
cewki
korpus? ;]
i chyba costam jeszcze

mechanicznie skrzynka ponoc raczej zmielona i do wyrzucenia, bo cos sie urwalo/odpadlo w srodku i kosze, tarczki i wszystko raczej odeszlo do allacha...

SteelRat
25-10-2011, 22:26
i co? cisza? ;/ szkoda ;/

Colorado30
26-10-2011, 06:42
malo kto jezdzi automatem wiec i z tad brak odpowiedzi gon to na zlom bedziesz sie przejmowal bedzie na czesci do V-czki:hmm:

SteelRat
26-10-2011, 07:05
Aaaadas, ale ja kawalki skrzyni z mk3 mam ;-)
na mk1 jest juz wstepnie kupiec za jakies grosze.

rodan555
26-10-2011, 10:37
hmmm sterowanie powinno być takie samo w tym cewki sterujące mlps jak i cały sterownik. co do korpusu to nie wiem ale planetarki kosze to powinno być to samo. możesz spokojnie rozebrać tą skrzynię i wtedy wyjdzie co się zmieliło a co jest jeszcze do użytku gdzieś.

SteelRat
26-10-2011, 10:51
a konwereter? :) bo chyba jest tez...
a skrzynka? w kawalkach o ile mi wiadomo i wszystko co w srodku, zostalo zmielone

rodan555
26-10-2011, 12:45
konwerter to tylko do ewentualnej regeneracji się nadaje bo bankowo jest w nim dużo opiłków jeśli środek skrzyni został zmielony. natomiast co do samej obudowy skrzyni to nie wiem jak jest z mocowaniami jej do silnika bo to się może różnić.

SteelRat
26-10-2011, 12:53
no to akurat odpuszczam, chodzi mi najbardziej o konwerter (jesli faktycznie jest, bo chyba druga skrzynia byla z konwerterem wlasnie), bo jak moze pamietasz, w Vce bede go pewnie musial zregenerowac, to chcialem ten z 3ki dac do regeneracji i potem tylko wrzucic juz zregenerowany, tym sposobem nie mialbym furki jeden dzien,a nie np tydzien, czy dluzej.

MLPS to niech lezy, bo pewnie taki sam, sterownie tez, tylko przeczyscic czyms... nie wiem, co jeszcze jest,a mogloby sie nadawac do czegos, hamulec? albo cos.

korpus to wiem, ze tylko do mk3 bena 2.0 podejdzie.