PDA

Zobacz pełną wersję : Poduszka skrzyni biegów



Henryk
19-04-2005, 23:14
Poszukuję poduszki pod skrzynie biegów (stabilizujacej tylnej)do MKI 1.6.
Nie wiecie gdzie w Krakowie można kupic takową?Na Kościuszkowców juz pytałem i maja ale też naderwaną.Chodzi mi oczywiście o uzywkę ale dobrą.A moze komus z Was zbywa i chce się jej pozbyć?

bolek
19-04-2005, 23:29
ostatnio zmieniałem kupiłem w ASO i kiedy pojechałem po odbiór poduszki zdziwiłem się bo dostałem inną powiedzieli że tamte były wadliwe i są wycofane ,ale lepiej poszukać używki bo oryginał 270zł ale jazda po zmianie dużo lepsza zero buczenia i stukania

Henryk
19-04-2005, 23:42
ostatnio zmieniałem kupiłem w ASO i kiedy pojechałem po odbiór poduszki zdziwiłem się bo dostałem inną powiedzieli że tamte były wadliwe i są wycofane ,ale lepiej poszukać używki bo oryginał 270zł ale jazda po zmianie dużo lepsza zero buczenia i stukania

a ta zamienna to była ta w aluminiowej obudowie?Bo ja mam w żeliwnej i wydaje mi sie ona solidniejsza od tej aluminiowej.

bolek
19-04-2005, 23:45
zgadza się może obudowa nie wygląda zbyt mocarnie ale wkład gumowy lepiej pomyślany

andreas
20-04-2005, 08:53
koszt takiego wkładu to 85 i 100 zł. Cena wkładu zależy od tego z czego wykonana jest obudowa (aluminium lub żeliwo).

Henryk
20-04-2005, 11:47
koszt takiego wkładu to 85 i 100 zł. Cena wkładu zależy od tego z czego wykonana jest obudowa (aluminium lub żeliwo).

Kurcze...może uda mi się gdzieś dorwać sam wkład?.W eurocarze mają tylko całe poduchy będę szukał jeszcze gdzie indziej.Dzięki wielkie.