PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś podmieniał gałkę zmiany biegów w Mk II???



larky
20-04-2005, 16:30
Wypatrzyłem sobie taką ładną w wersji dla wstecznego z podciąganiem ale ta oryginalna jest chyba przyklejona do tego drążka.

m3hoo
20-04-2005, 16:56
Poszukaj gdzieś po postach. Temat już był. Choć większość twierdziła, że gałki te są wkręcane, niektórzy mówili, że nie. Jak jest u Ciebie - ciężko stwierdzić.

Truszek
20-04-2005, 17:13
Zawsze możesz spróbować odkręcić i ... przypadkowo urwać :satan: . Wdtedy to już bez bólu serca założysz nową :) . Pamiętaj - nie wyrzucaj starej do śmietnika, zanim nie utwierdzisz się na 100% w tym, że nowa pasuje :))

Pozdróffka

larky
20-04-2005, 17:40
Teee złosliwiec, bo Cię spacyfikuję informatycznie w tej piwnicy :terefere:

Dzekis
21-04-2005, 10:36
gałka jest wkręcana - odkręca się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Trzeba się tylko mocno zasadzić, żeby ją ruszyć, potem już idzie gładko i w każdym samochodzie musi tak być, chyba że ktoś złośliwie ją przykleił. Jak byś inaczej zdjął mieszek ochronny lewarka zmiany biegów?

larky
21-04-2005, 11:18
Tak OT to ten twój podpis "Bigas" nieodmiennie mi się kojarzy z "wielką d..." (po angielsku) jak tylko na to spojrzę. Nie wiem dlaczego, czasem człowiek ma takie dziwne skojarzenia :) No offence oczywiście :pad:

e-Shrek
21-04-2005, 11:52
Poszukaj gdzieś po postach. Temat już był. Choć większość twierdziła, że gałki te są wkręcane, niektórzy mówili, że nie. Jak jest u Ciebie - ciężko stwierdzić.

U mnie przynajmniej da sie przekrecic :)

Truszek
21-04-2005, 15:31
Teee złosliwiec, bo Cię spacyfikuję informatycznie w tej piwnicy :terefere:

Podejżewam, że ... nie chiało by ci się :satan:

navigator
21-04-2005, 15:37
Tak OT to ten twój podpis "Bigas" nieodmiennie mi się kojarzy z "wielką d..." (po angielsku) jak tylko na to spojrzę.

No i se k.#$@ monitor oplułem.... :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Bez obrazy.

:satan:

VVS
21-04-2005, 16:15
na widok duzej d... ? a fe ;)

Lonia
17-08-2005, 09:47
u mnieelegancko odkręciła się w lewo i mam już skurzaną :satan:

Tomex
17-08-2005, 11:16
Tak OT to ten twój podpis "Bigas" nieodmiennie mi się kojarzy z "wielką d..." (po angielsku) jak tylko na to spojrzę. Nie wiem dlaczego, czasem człowiek ma takie dziwne skojarzenia :) No offence oczywiście :pad:


Ło Matko Rozmaita! Też kiedyś miałem o tym bigasie napisać, ale siem w końcu powstrzymałem! :brawo:

Oktan
17-08-2005, 11:41
gałka jest wkręcana - odkręca się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Trzeba się tylko mocno zasadzić, żeby ją ruszyć, potem już idzie gładko i w każdym samochodzie musi tak być, chyba że ktoś złośliwie ją przykleił. Jak byś inaczej zdjął mieszek ochronny lewarka zmiany biegów?

potwierdzam - gałka jest nakręcana na drążek zmiany biegów, ja u siebie już dawno podmieniłem na inną :)
wszelkie inne niż oryginalne są nasadzane i przykręcane po bokach śrubami imbusowymi bez łbów :bigok:

senator12
17-08-2005, 13:34
Popieram w 100% oktana u mnie też się odkręca w lewo.

gozma
17-08-2005, 18:38
W niektórych modelach MkI (chyba tych na początku produkcji) nie była odkręcana, tylko montowana w jakiś inny sposób. Kilka osób pisało o tym na AC swego czasu. U mnie (MkI 95’) się odkręca.