PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo MK3 po FL - 2.0 Pb - prośba o ocenę



Weelkoo
26-10-2011, 00:35
Czy ktoś z forumowiczów kojarzy może ten egzemplarz? Z chęcią sam bym obejrzał ale ze śląska kawał drogi, w szczególności dla kogoś kto nie ma aktualnie samochodu... Info z ETISa wydaje się zgadzać z tym co widać w opisie i na zdjęciach.

http://otomoto.pl/ford-mondeo-salonowy-pierw-wlasciciel-C21206187.html

A może ktoś zna godną rozważenia ofertę - szukam jakiegoś MK3 w benzynie po FL, najchętniej 2.0, mniej chętnie 2.5 a na końcu listy 1.8. Skrzynia manualna, dobra wersja wyposażeniowa (wszystkie szyby elektryczne, podgrzewana przednia szyba, welurowa tapicerka, mile widziane czujniki parkowania), hatchback lub kombi. Cena - optymalnie poniżej 20k, ten 1~2k w usprawiedliwionej sytuacji można dołożyć.

Z góry dzięki za opinie i ew. propozycje!

Jareczek1980
26-10-2011, 09:49
wszystko pieknie ładnie ale za tą cenę raczej nie kupisz dobrego modelu z tego roku, bardzo dokładnie trzeba go obejrzeć,

Weelkoo
26-10-2011, 19:59
tak też podejrzewam, ale nie zaszkodziło zapytać - a być może akurat egzemplarz znany i godny rozważenia :) Nic, szukam w takim razie dalej czegoś w okolicy (śląsk, małopolska) ale widzę, że z dostępnością benzynowych słabo - jak w zeszłym roku szukaliśmy MK3 pierwsze dla szwagra a potem dla teścia to był ich zdecydowanie więcej. Jakbyś ktoś jednak miał do sprzedania albo znał pewny egzemplarz MK3 po pierwszym FL to byłbym wdzięczny za stosowną informację!

Jareczek1980
26-10-2011, 20:24
tak też podejrzewam, ale nie zaszkodziło zapytać - a być może akurat egzemplarz znany i godny rozważenia :) Nic, szukam w takim razie dalej czegoś w okolicy (śląsk, małopolska) ale widzę, że z dostępnością benzynowych słabo - jak w zeszłym roku szukaliśmy MK3 pierwsze dla szwagra a potem dla teścia to był ich zdecydowanie więcej. Jakbyś ktoś jednak miał do sprzedania albo znał pewny egzemplarz MK3 po pierwszym FL to byłbym wdzięczny za stosowną informację!
cięzko to wiem, sam niedawno sprzedałem swoją rakietę i niestety musiałem kupić klekota

Photos
27-10-2011, 13:44
Ten konkretny który zalinkowałes od razu odpuść sobie.
Grill od wersji po I liftingu. Tak samo zderzak. Czyli Auto miało dzwona a właściciel nawet nie chce się do tego przyznać bo jest napisane 100% bezwypadkowy. Wiem że niektórzy zmieniają grill, zderzak dla efektu wizualnego ale tu jest w odwrotna stronę więc widać że nie było to celowe, zwyczajnie gościu się nie zna i założył to co kupił. Blacharz /lakiernik z rozpędu zafundował nakładki na kielichy pod machą. Pewnie dużo mondków klepie i pamięta już że są tam takie nakładki. Niestety Wersje po ostatnim lifcie czyli po 2005 roku już tego nie miały. Ale pokrywę na silnik miały nadal, ten nie ma.

Weelkoo
27-10-2011, 14:22
o, dzięki za cenną opinię! zderzak faktycznie widzę, że bez kratki a z belką - z grilli zaraz się douczę ;)

Photos
27-10-2011, 15:33
W podpisie pod fotkami na dole jest link do opisu mojego samochodu. Są tam zdjęcia. Ja mam założony grill od II liftingu wiec sobie porównaj.