PDA

Zobacz pełną wersję : Ford Ka Moduł komfortu czy coś podobnego



osak
14-11-2011, 22:07
Witam. Może ktoś pomoże mi dobrać moduł komfortu lub coś co sterowało centralnymi zamkami w Ka. Kupiłem mojej lepszej połowie Ka z 2000 roku i bez centralnego. Chcę zamontować oryginalne zamki i centralkę, bo nie mam zaufania do tych z allegro.:pad: Szukałem pokrewnych tematów na ford klub polska ale nic z tego.
Może to być coś takiego?
http://moto.allegro.pl/ford-fiesta-ka-komputer-sterownik-96fg15k600fa-i1901346629.html

rc23
17-11-2011, 15:49
pytanie czy masz okablowanie do tego? przeciagniecie kabli jest mozliwe ale upierdliwe, raczej poszedłbym w uniwersalne
chyba że lubisz brać byka za rogi :hehe:

osak
17-11-2011, 22:42
pytanie czy masz okablowanie do tego?
no właśnie gdybym wiedział gdzie szukać wtyczek bo jeśli nie ma to zrobię uniwersalny. Do gniazda w słupku dochodzi 9 przewodów, w porównaniu do wiązki drzwi z Ka 99 i Fiesty mk4 różni się rozmieszczeniem 3 przewodów, żółto/fioletowy2,5 biało/fioletowy1,5 żółto/fioletowy1,5. Będę musiał trochę po wytężać wzroku.

rc23
18-11-2011, 10:36
musiałbyś zrzucic boczek drzwi i sprawdzić czy przypadkiem nie leżą przewody, ford robi różne dziwne rzeczy:hehe::hehe:

osak
18-11-2011, 21:01
W moim Ka nie ma wiązek w drzwiach musiałem dokupić. Tylko dokupiłem jedną z Ka jedną z Fiesty nie różnią się niczym tylko długościami przewodów. Jutro będę grzebał w gniazdach słupka, może nic nie nawywijam i go nie spalę.:hehe:

Poradziłem sobie. Zamki zamontowane po przepięciu 3 przewodów w złączce drzwi, zamki działają z kluczyka, może kiedyś poszukam jak wpiąć moduł komfortu aby móc otwierać z pilota drzwi i bagażnik.