PDA

Zobacz pełną wersję : rozterki przed zakupem mondeo mk3 2001-2002...



lukasz206
03-12-2011, 00:28
witam na wstępie wszystkich forumowiczów ;) trafiłem tutaj gdyż zamierzam kupić forda mondeo i chciałem zbadać u źródła jak to jest z tymi fordami naprawdę. Także jeśli ktoś z Was może niech mi powie coś NT. tego samochodu i głównie chodzi mi tutaj o karoserie (tzn. co z tą korozją w fordach) i czy dotyczy ona także mondeo z tamtych roczników? jak to jest również z drobnymi usterkami i czy drogie są części? bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje :)

kojot310
03-12-2011, 05:26
Kolego powiem Ci tak ,wszystko zalezy od tego co kupisz,w koncu to jest juz 10 letnie auto,zalezy w jakim bedzie stanie.Ogólnie w mondeo 3 przed liftem z miejsc najbardziej narazonych na rdze są drzwi,najbardziej widoczne od srodka na dole,ale jesli ktos cos z tym robił nie powinno byc problemów.Druga z bolączek mk3 przed liftem zapiekające sie zaciski hamulcowe i problemy z recznym ale sprawa tez do opanowania.Ogólnie musisz dobrze auto przejrzec i tyle,ja kupiłem mk3 z 2001 roku i nie narzekam:)

lukasz206
03-12-2011, 13:48
dzięki za szybką odpowiedz...no w sumie o tych problemach już słyszałem, ale skoro nie ma niczego poważnego więcej tzn, że warto dołączyć do posiadaczy mk3...teraz tylko skupić się na poszukiwaniach dobrego egzemplarzu co pewnie potrwa jakiś czas. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje na co zwrócić uwagę przy zakupie tego auta to bardzo proszę o info ;)

hefi
03-12-2011, 14:32
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje na co zwrócić uwagę przy zakupie

nie kupuj tylko padla za 10kpln bo bedziesz musial na forum czesciej zagladac

lukasz206
03-12-2011, 14:44
nie no myślałem o benzyniaku oczywiście... w granicach 13-15 tys jak na auto 10-11 letnie z podstawowym wyposażeniem to wydaje się dobra opcja...