PDA

Zobacz pełną wersję : Sprawdzenie Mk3 na własną rekę przed zakupem - małe pytanko



mrsuse
10-12-2011, 11:28
Witam wszystkich,

może jest już za późno na ten temat, ale chciałbym sobie szczerze w zaciszu domowy sprawdzić Mondka którego wczoraj kupiłem. Dodam tylko (by nie było zdziwień, że kupiłem auto bez testu), że Mondek był sprawdzany w ASO oraz u kumpla na stacji diagnostycznej ;-)

Mianowicie pacjent to MK3 1,8 Pb 2001r. 92 KW.

Co można samemu sprawdzić i w jaki sposób. Pomijam oczywiste pytania nt. lakieru, kopcenia z rury, elektryki(która jest wewnątrz) itp.

Co można jeszcze samemu w domowym zapleczu sprawdzić ? Dodam tylko, że posiadam kanał ;-)

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

wsciekly
10-12-2011, 12:17
Rozebrać cała tapicere i poszukac spawów :hehe: a tak na serio to wpisz sobie w szukajke napewno cos znajdziesz

mrsuse
10-12-2011, 12:25
wydaje mi się że szukanie spawów pod tapicerką jest bez sensu -> to samo można obaczyć od spodu auta wg mnie

kojot310
10-12-2011, 12:44
Jesli sprawdzałes w ASO i na stacji diagnostycznej i było ok to co jeszcze chcesz sprawdzac?:hmm:

darecki_
10-12-2011, 15:23
Jeśli byś chciał sobie zadać trud- to pojechać na stacjer diagnostyczną ,zapłacić i zrobić mu pełną geometrię, reszta to i tak już "po herbacie".Będziesz miał przynajmniej pewność, że auto jest "proste".

wsciekly
10-12-2011, 22:06
wydaje mi się że szukanie spawów pod tapicerką jest bez sensu -> to samo można obaczyć od spodu auta wg mnie

Ździwił byś się ;) Nasi polscy magicy cuda robią ;)

Jak wszystko ok to jeździj, a nie szukaj, bo coś znajdziesz i tylko po nocach spać nie będziesz mógł

mrsuse
10-12-2011, 22:31
Niestety, "a może stety" lubie znać każda śrubkę w aucie. w poprzednim (Honda Civic) wybebeszyłem całą tapicerkę i deskę by zobaczyć co i jak i by wysprzątać autko -> podejrzewam że z tym będzie podobnie ;-)

A co do geometrii to dzięki darecki_ nie pomyślałem o tym -> w poniedziałek jadę się umówić na to badanko ;-)