PDA

Zobacz pełną wersję : Bardzo proszę o ocene mondeo mk3 benzyna



obuchos11
27-12-2011, 23:59
Witam prosił bym o ocenę mondeo, auto nie picowane i niedawno sprowadzone ale za dużo sie nie wypowiadam czekam na waszą ocenę http://otomoto.pl/ford-mondeo-2-0-benzyna-klimatronik-C22289810.html na auto przeznaczam 12.5 tyś, szukam mk3 czy ta suma wystarcza na kupno auta z 2001-2002r. BENZYNA

Z góry dziękuję

Pozdrawiam :)

P.S Może coś polecicie

ati
28-12-2011, 01:40
Jak dla mnie, to może być, ale ten przebieg.... kombi z hakiem z niemiec i tylko 170kkm?? A c, może niemiec nim w cale nie jeździł?? Ja mam mondka kombi z 2001 r ghia 2,5v6 i pótora roku temu dałem za niego 15 000 tyś zł. Na liczniku widniało 260kkm i to był dla mnie normalny, realny przebieg.

obuchos11
28-12-2011, 09:39
Dzisiaj zadzwonię do gościa i poproszę żeby wysłał więcej zdjęć bo nie wiem jak mają się ranty drzwi, auto jest strasznie brudne i nic nie widać co się dzieje na dole. Kolego Ati jak sprawuje ci się mondeo 2.5 V6 miałem już kilka na oku ale zraża mnie pojemność. Ile ci to pali i jaka jest awaryjność tego silnika. mój kolega miał mondeo z 95r GHIA X 2.5 to wiecznie miał problemy z tym autem. Czekam na odpowiedz

Pozdrawiam

Jareczek1980
28-12-2011, 13:01
zderzak wydaje się być obdrapany a pod nim jest biały kolor, jeśli pojedziesz go oglądać to zwróć na to uwagę, bo nie wygląda jak od tego auta. Przebiegu nawet nie komentuję, bo zakładam ze kręcony, tak jak kolega wyżej pisał

obuchos11
28-12-2011, 13:21
Dzwoniłem do gościa, powiedział że auto przyjechało ze Szwecji co sądzicie o autach zza Bałtyku?? Pytałem się o książkę serwisową, powiedział ze serwisowany do 130 tyś km ostatni serwis w 2007 roku. Ma przysłać mi zdjęcia auta. Jak coś relacje będę zdawał. A powiedział że czeka na akcyze auta która ma przyjść ze Szwecji, co to może być ta akcyza.
P.S Auto kupił na licytacji.

---------- Post added at 12:21 ---------- Previous post was at 12:09 ----------

Zdjęcia doszły. Auto naprawdę ładne w środku jak nowe siedzenia nie poprzecierane kierownica i pedały również, nie powiedział bym że przebieg jest cofany. Blacharka już gorzej tylne prawe dzrzwi przeżarte, z zewnątrz jeszcze tego nie widać ale od środka "po otwarciu drzwi" TRAGEDIA pozostałe wyglądają ok. Do tego Pana mam ponad 300km więc nie wiem czy opłaca się jechać. Pytałem czy zjedzie coś z ceny "na paliwko mogę zjechać" więc...
warto jechać po ten samochód czy wstrzymać się.

Fietkus
28-12-2011, 14:14
Osobiście wydaje mi się ze przedni zderzak był robiony bo po co w zderzaku miejsca na spryski skoro są zwykłe lampy chyba ze było dosztukowane i lampy i zderzak co mieli to założyli.

druga sprawa dlaczego tylko jedne drzwi zrobione chyba te których się najmniej używa. lub ogląda choć tak jak tobie to nei powinno to umknąć.

Osobiście bym sie wstrzymał a spalania masz tutaj: http://www.autocentrum.pl/spalanie/ford/mondeo/iii/


Jeśli już się tam udasz to z kimś kto sprawdzi klapki bo moga być odłączone żeby ładnie chodził a potem się okaże ze były odłączone.

przejechać się trzeba hamulce, ręczny czy nei trzyma no i czy łożyska nie huczą.


Ja jestem chory na tą wersje silnikową 3.0 V6 24V ST220 226KM »
2002-2007 w hatchbacku i kolor blue performance

Jareczek1980
28-12-2011, 14:41
Osobiście wydaje mi się ze przedni zderzak był robiony bo po co w zderzaku miejsca na spryski skoro są zwykłe lampy chyba ze było dosztukowane i lampy i zderzak co mieli to założyli.
wersje skandynawskie mogły mieć same spryski bez xenonów
co do drzwi nie wiem czy tam są purchle czy na wylot ale jeśli purchle to się tym nie przejmuj, bo lakiernik to usunie za grosze

obuchos11
28-12-2011, 15:34
Stwierdziłem ze wstrzymam się ponieważ za dużo kilometrów i ta rdza a nie wiadomo co to będzie gdy będe na miejscu.

Z góry dziękuję :)
Polecam się na przyszłość

Borsucze2
05-01-2012, 10:38
Jak samochód ze Skandynawii to można go sprawdzić na ich stronie bodajże ministerstwa transportu, dokładnie strony już nie pamiętam, bo kiedyś sprawdzałem, wpisujesz VIN i masz wszystkie info z serwisu, z przetłumaczeniem poradziłem sobie za pomocą translatora pełno tego w necie

dariuszkpk
10-01-2012, 00:19
https://www21.vv.se/fordonsfraga/FragaPaAnnatFordon.aspx na tej stronie można sprawdzić historię auta ze Szwecji, tylko trzeba znać jego nr rej.