PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuje opinii fachowcow



synek
02-02-2005, 19:44
Witam. Zamierzam kupic samochod Ford Mondeo 2000r. wersja Ghia. Zauwazylem ze w tej wersji jest prawie wszystko. Tak, tak ... prawie poniewaz nie ma skór (ktore jestem w stanie sobie jakos wybaczyc) i nie ma ... ABS czy top normalne czy auto poprostu ma cos uszkodzone??
Pozdrawiam

adi
02-02-2005, 20:08
na deskę rozdzielczą

synek
02-02-2005, 20:24
na deskę rozdzielczą

adi wlasnie najgorsze jest to ze nigdzie na desce nie ma sygnalizacji ABS :(

Golson
07-02-2005, 18:25
proponuje wsiasc na sniegu i przyhamowac ostrzej :) jak jest ABS to zadziala, jak nie ma to chyba cos nie tak, bo generalnie to 99% widzianych przeze mnie mondkow abs posiada... w sumie to widzialem bez absu tylko jednego, mojego wlasnego jak odlaczylem :)

serdel
07-02-2005, 20:54
ABS w wersji GHIA to standard a z tego co wiem nawet nie da sie tego systemu odłączyć, jedynie TCS da się wyłączyć

altoot
08-02-2005, 19:34
(...) i nie ma ... ABS czy top normalne czy auto poprostu ma cos uszkodzone??
Pozdrawiam


ABS to seria chyba w każdym mondeo...

a już na pewno w ghia z 2000r


pod maske zajrzyj - bedzie widac

Truszek
08-02-2005, 20:03
mam w stajni TOYOTĘ sprowadzoną ze Szwajcarii - każda powinna mieć ABS bo fabrycznie miały wszystkie, bez limitów i cudactw - katalogowo powinna mieć, a nie ma 8O .
Wywiedziałem się w sewisach Toyoty i co - otóż, poprzedni właściciel powiedział, że nie chce ABS i nie zamontowali. Ludziska czasem dziwne bywają, gusta też :))

Golson
10-02-2005, 01:06
ABS w wersji GHIA to standard a z tego co wiem nawet nie da sie tego systemu odłączyć, jedynie TCS da się wyłączyć

Da sie kolego. Odpowiedni bezpiecznik trzeba wyjac i juz bez ABSu jezdzisz. Tylko wtedy kontrolka sie swieci caly czas na tablicy zegarow.

Truszek
11-02-2005, 17:14
Albo pstryczek zasadzić i wyłączać jak nie potrzebny :satan: kolega w subaru tak sobie zrobił co by, jakto ładnie ujął "w pierwszych krzakach na rajdzie poduszek nie zgubić" :))

altoot
12-02-2005, 12:23
Albo pstryczek zasadzić i wyłączać jak nie potrzebny :satan: kolega w subaru tak sobie zrobił co by, jakto ładnie ujął "w pierwszych krzakach na rajdzie poduszek nie zgubić" :))

W niektórych autach są wyłaczniki systemu ABS... np. w Audi 80 - wyłacznik jest na tunelu środkowym miedzy fotelami :satan: