PDA

Zobacz pełną wersję : MK IV - prośba o rzucenie okiem



michalsky
03-01-2012, 11:43
http://allegro.pl/show_item.php?item=2029336023
Spójrzcie, panowie, fachowym okiem. Jakieś uwagi się Wam nasuwają?

Pablo81
03-01-2012, 12:03
Jeżeli opis w 100% zgadza się z faktami to moim zdaniem atrakcyjna oferta. Wyposażenie może nie za bogate, ale podstawowy standard jest.
Ja bym się tym autem zainteresował...

Swoją drogą - ależ ceny poleciały... za 30 parę tysięcy już MKIV można kupić :boshe:

michalsky
03-01-2012, 12:28
No nie za bogate, ale po namyśle stwierdziłem, że bez tempomatu i jeszcze paru drobiazgów przeżyję... zresztą, "nie za bogate" porównując do titanium itp. Bo tak generalnie to uważam że mkIV są całkiem, całkiem wyposażone, nawet w takiej silverX wersji.
A co do cen, to masz rację. Tutaj wprawdzie "parę"=9.900, ale chyba i tak nieźle. Ja tam się, jako kupujący, cieszę. :ura:
Dopatrzyłeś się czegoś jeśli chodzi nadwozie/lakier? Bo albo ja ślepy jestem, albo jest git.

Pablo81
03-01-2012, 12:39
nic szczególnego się nie dopatrzyłem... Uczciwa oferta na pierwszy rzut oka. Dzwoń i rozmawiaj ze Sprzedającym.

Popatrzyłem generalnie na ceny MKIV - dlatego te "parę tyś" ;)

co do tempomatu, jeżeli zależy Ci na nim to można go łatwo dołożyć - zmienia się kierownicę na tą z przyciskami i dokonuje aktywacji w ASO (coś ok 300zł + 150zł i masz tempomat :) )

michalsky
03-01-2012, 12:58
Dzięki, Pablo. Tempomat pewnie sobie daruję - głównie jazda po mieście, stąd benzyna. Ale zawsze warto wiedzieć, że jakby co, to taka przeróbka jest w zasięgu. Najpierw i tak będę sprawdzał spalanie i ew. myślał nad gazem; trzeba będzie poczytać, na pewno sporo było na forum. Pozdrawiam.