PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo mk2 - prośba o rzucenie okiem



mieczyslaw
05-01-2012, 16:46
Witam,
Czy możecie rzucić swoim eksperckim okiem na samochód z tego ogłoszenia.
Jak uważacie - czy warto?
http://otomoto.pl/ford-mondeo-klimatyzacja-zarejestrowany-C21175276.html

pozdrawiam

mad
05-01-2012, 17:07
Klapa tylna od angola a reszta... to tylko 2 tysiące z hakiem tańsze niż telewizor.....

mieczu
05-01-2012, 17:11
Omiń go szerokim łukiem...zobacz jak ta tyna klapa pasuje do błotników... masakra

mieczyslaw
05-01-2012, 17:27
Właśnie też zwróciłem uwagę na tą klapę, podobnie chyba drzwi od strony kierowcy.
Pytanie tylko co to oznacza (wypadek, ale czy koniecznie poważny) w przełożeniu na późniejszą eksploatację?

mieczu
05-01-2012, 17:47
Może być różnie, zwykle takie niespasowanie spowodowane jest jakimś "dzwonem" a w efekcie niefachową naprawą. Bo "dzwon" uczciwie naprawiony nie obniży użyteczności pojazdu. W przeciwieństwie do chałtury.
IMO : jeśli pasi Ci ten egzemplarz sprawdź go koniecznie w jakimś serwisie pod kątem po wypadkowości (to przez tą klapę), i nie zapomnij o reszcie podzespołów. Ale ja bym się nie bawił w tę konkretną sztukę ;) Choć wielki pieniądz to nie jest, a i rocznik nie najmłodszy :) Cóż, Twój wybór.

koni
06-01-2012, 21:21
podzielam zdanie kolegów jw.poszukaj dalej.może na forum coś ci przypasuje?mam ten model,ten sam kolor.tylna lampa odstaje.tragedii nie ma,ale gdybym wcześniej wiedział...no dobra,wiem...mkII v6.tak mam!nie zamienię na nic innego!