PDA

Zobacz pełną wersję : corsa 98r. 1.2 bena. centralny...



el1977
09-01-2012, 18:55
cosik sie pokickało chyba z alarmem bądź imobilaizerem mam fabryczny centralny bez pilota, musiałem wyjąc bezpiecznik od centralnego bo niechce zapalic,bez bezpiecznika pali od razu ale centralny niedziała mało tego od srodka nieda rady zamknąć ani otworzyc drzwi trzeba je zamykac od zewnątrz z kluczyka. co to może byc ? alarm jakis tam jest ale trąbka odcięta...

LukaszV6
10-01-2012, 09:04
oddaj auto do elektryka bo tutaj raczej nie znajdziesz szamana, który wywróży coś na odległość...popytaj jeszcze na forum corsy...w sumie dziwna sprawa, że nie możesz zaryglować drzwi od środka. tam są siłowniki elektryczne, które się nie blokują gdy brakuje napięcia....

el1977
10-01-2012, 23:00
niemożna było zamknąc ani otworzyć tylko z zewnątrz z kluczyka, byłem dzisiaj u elektryka wzioł 70 pln i odłączył resztki alarmu i jest ok . niedawno zakupiłem peugeota 307 z kiepskim aku, po wyjęciu aku nie mogłem zamknąc drzwi pasażera dziurka na kluczyk jest tylko u kierowcy w drzwiach a od srodka niema jak zamknąc, musiałem zamknąc centralny i dopiero wtedy odłaczyc aku.