PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Ktos usiłuje zrobic mnie w konia,ale kto??



jedros1
16-03-2006, 14:09
Mam male pytanko.. :pc: 3 tygodnie temu bylem w warszawie w serwisie forda na ul Instalatorów 6 wymienili mi filtry,plyny itd. Kiedy poprosilem by sprawdzili mi stan zawieszenia tj. Czy nie ma luzow co z przegobami i wachaczami. To sie okazalo ze mam do wymiany maglownice bo ma duze luzy :( Szok. Cena regeneracji ok 1500 zeta :zly: wrrrrr a wczoraj bylem na badaniach technicznych i koles nie wykryl zadnych luzow w kierownicy juz nie wspomne ze brak wyciekow. No i komu do cholery mam wierzyc????? :getsome: Serwisowi czy mechanikowi na stacji obslugi????? Prosze podajcie mi jakis dobry kompetentny warsztat no i nie drogi by mnie wkoncu utwierdzili co i jak z ta maglownica :beer: :metal
Pozdro dla mundkomaniakow :pc:
P.s Wojtek dzieki za odblokowanie mego konta duze :beer: dla ciebie :metal

gnacik
16-03-2006, 14:20
Jak ze to bedzie Twoj kierunek to podjedz do warsztatu w ktorym "serwisuje swojego munka" Fuel tylko gdzies zgubilem namiar wiec musisz spytac Fuell-a :wall: - wiem ze to w okolicach Radzyminska-Lodygowa :pc:

generalX
16-03-2006, 14:33
w zasadzie nikt, bo każdy mógł sprawdzać co innego. w serwsie mogli stwierdzić że maglownica ma luz poprzeczny-wyrobione ślizgi , ale luz jako tako w układzie kierwoniczym jest niewyczuwalny, no może niewielki. Diagnosta pewnie sprawdzał samochód na szarpakach, i tam faktycznie wyczułby luzy na swożniu, końcówkach czy na drążkach, ale zużytych ślizgów się nie wyczuje póki sam nie chwycisz listwy od maglownicy, a najlepiej jak będą jeszcze zdięte osłonki. aleee ( tutaj ciekawa informacja dla mechanicznych KAMIKAZE. U szwagra w eskorcie maglownica tez wybita w ten sposób ale dostałem w sklepie z częściami do Forda orginalne ślizgi fordowskie. koszt kompletu 20 złotych-koszt jakiejkolwiek podróby maglownicy 360, podejrzewam że do Mondeo też można dostać te ślizgi, ale w ASO napewną będą twierdzić że tylko cała maglownica jest do wymiany. Poszukaj takiego sklepu co się tylko i wyłącznie w fordzie specjalizuje, a powinni powiedzieć czy da sie to dostać czy nie