PDA

Zobacz pełną wersję : Mitsu Galant 2,5 V6 kombi czy St200 kombi... + LPG dywagacje



cosin
23-01-2012, 20:31
Tak się zacząłem zastanawiać mniej lub bardziej poważnie nad ewentualnym autem z LPG. Oba modele mi się podobają.

Mundek ma w serii 205KM (raczej goły silnik niz na kołach ale mniejsza z tym)
Galant VI ~2001 około 160 KM (nie wiem ile dokładnie bo tam przed/po FL się to zmieniało nieznacznie)

Pakowność ST200 znam bo miałem V-kę MK2 kombi, natomiast nie wiem jak jest z pakownością Galanta.

Czy ktoś miał z oboma wystarczający kontakt aby trakcję itp opisać?

KarolRS
25-01-2012, 10:01
LIPA ma galanta,ale w sedanie.

Wolałbym Masturbashi niz St200, Galant jest piękny;)

blade76
13-02-2012, 21:05
Witam galanta dobrze znam mondka też oba w "rodzinie" galant poza wyglądem przegrywa w większości z mondkiem :)

cosin
13-02-2012, 21:24
Witam galanta dobrze znam mondka też oba w "rodzinie" galant poza wyglądem przegrywa w większości z mondkiem

kontynuuj :)

sssV
13-02-2012, 22:36
Jedno i drugie auto ma plusy i minusy. Najwiekszy plus Galanta to wyglad, w miare dobra blacha. W srodku niestety koszmarnie nudny jak typowy japoniec z tamtych lat. Do tego mdo ma wiecej miejsca. Silnik V6 dziala poprawnie ale czadu nie robi takiego jak ST. Kumpel mial galanta to wiem conieco.

A no i wypas duzo gorszy.

blade76
14-02-2012, 20:44
A więc tak
minusy:
blacha leci tak jak w MKII tylne nadkola, siedzenia typowe dla kraju produkcji - krótkie cierpną nogi przy dłuższych trasach , mniejszy bagażnik ,częste problemy z wielo-wahaczowym zawieszeniem przód, zapiekające się na maxa przeguby w zwrotnicach przód,łożyska na wałku głównym w skrzyni biegów, ukł.zapłonowy na kopułce (cena w org. kosmos) części co do Mondelasa masakra komp.uszczelek pod pokrywy zaworów ok 1400zł (mało lub brak zamienników) uboższe wyposażenie .
plusy:
wygląd
możliwość zamontowania xenonów
silnik wiadomo japan wkręca się jak wiertarka (ale przegrywa z mondeo przy elastyczności i osiągach)
wykończenie wnętrza (ciemna deska, klimatronik, materiały wykorzystane we wnętrzu)
generalnie to wolę mondelasa no chyba ,że Mitsubishi Legnum VR4 perełka tego modelu :)