PDA

Zobacz pełn± wersję : NIe odpala po wywalonym bezpieczniku Peugot 106'99



Qornell
29-01-2012, 01:05
Witam. Jak w temacie. Próbowałem dzisiaj u kumpla podł±czyć jaki¶ uniwersalny centralny ( sterowanie) i jak wsio sprawdzałem to wywaliło jaki¶ bezpiecznik 20A z którego brałem plus bo chciałem na szybko obczaić czy wsio będzie banglać, po zmianie bezpiecznika przestało działać: radio, wy¶wietlacz od km itp. ( tylko pod¶wietlanie działa, brak cyferek ), centralny oryginalny ( wcze¶niej działał ale tylko z kluczyka z pilota nie ) i auto nie chce odpalić:/ Najdziwniejsze jest to że na kablu z którego brałem + nie ma już zasilania przed bezpiecznikiem a wcze¶niej było na 100% :/ Wszystkie bezpieczniki sprawne i pomierzone i wszystko poza tymi rzeczami normalnie działa. Dziwi mnie to że na tym kablu nie ma +. Może co¶ z immo się powaliło?? Ale czy to normalne?? Zawsze po wywaleniu bezpiecznika i jego zmianie wsio było ok bo tak ma być. Już nie mam pomysłów i ręce opadaj±:/ Nie mam pojęcia czy kto¶ co¶ tam modził czy nie i czy s± jakie¶ patenty. Aha do kostki radia dochodzi + ale już do filtra który jest z bezpiecznikiem w boxie nie dochodzi. Może kto¶ jaki¶ pomysł?? Cokolwiek. Silnik to jaki¶ benzyniak nie pamiętam jaki auto z 99r. Z góry dzięki za pomoc.

KarolRS
29-01-2012, 01:14
czujnik stukowy czy jak to się nazywa?

Qornell
29-01-2012, 12:46
on by się sfajczył?? Autem normalnie wjechałem na hale żeby to robić i między cvzasie odpalałem i było wsio ok i tak nagle by poszedł?? I co ma wspólnego brak zasilania stałego na kablu na którym wcze¶niej było?? i chyba do radia i centralnego to stukowy nic nie ma;) ale dzięki za podpowiedĽ bo może się mylę. Sprawdzę.

Majsterbombka
29-01-2012, 18:42
Sprawdz jeszcze dokladnie bezpieczniki pod maska, pamietam ze u mnie (co prawda w pugu 405) wywaliło bezpiecznik pod maska i nie bylo pradu na kilku bezpiecznikach w skrzynce wewnatrz auta.

Qornell
30-01-2012, 00:07
Już wsio jasne i auto ¶miga:) Kole¶ wsadził bezpiecznik nie w to gniazdo:/ a się go pytałem z 2 razy czy na bank jest dobrze ehh szkoda słów trzeba samemu wsio sprawdzać. Można zamkn±ć temat. Dzięki za zainteresowanie i odpowiedzi :)