PDA

Zobacz pełną wersję : MK4, 2008, Titanium, przebieg 116.5k, benzyna



KGR78
30-01-2012, 19:43
Naj sam przód powitać Wszystkich chciałem, jako że nowy jestem i w ogóle :)

Więc ogólne CZEŚĆ :)

A teraz troszkę poważniej ...

Noszę się z zamiarem zakupu mk4, więc zwracam się do Was, jako specjalistów, z prośbą o dobre rady. Znalazłem na necie ofertę sprzedaży MK4, 2008, Titanium, przebieg 116.5k, benzyna.
http://otomoto.pl/ford-mondeo-titanium-polski-salon-vat23-C22363763.html
Na co zwrócić uwagę, czego się wystrzegać ...

Z góry dzięki za pomoc!

[Kopia postu . _Mario]

Jareczek1980
31-01-2012, 11:01
ogólnie ładna sztuka, ale trzeba sprawdzić czy bezwypadkowy.

Domelo
31-01-2012, 17:51
CZEŚĆ

Siema :bigok:

Co do auta - to wg. mnie na pewno nie jest to titanium - gdyby tak było to miałby alu i wstawki w chromie, a tutaj jak widać na zewnątrz golas, jedynie wewnątrz ma dużą navi i wyświetlacz convers. Poza tym niczym specjalnym się nie wyróżnia, ale z drugiej strony autko wg. mnie warte zainteresowania ;)

KGR78
31-01-2012, 21:23
postaram się załatwić VIN to od razu będzie wiadomo, co było w standardzie ...

być może jest to kwestia zdjęć, ale mam wrażenie, jakby maska nad reflektorami troszkę źle była spasowana, podobnie przy grillu ... no i ten ciemniejszy schowek niż reszta deski ...

_Mario
31-01-2012, 21:32
Z tą maską .. foto jest tak zrobione że nie ma siły powiedzieć że widać "coś" . Trzeba podjechać obejrzeć na żywo. Z fotek bym go nie skreślał.
Vin ,rozkodujesz będziesz wiedział jak i co . Schowek hmm no niby ciemniejszy,ale to inny materiał inaczej światło się załamuje.
Po fotkach można robić wstępną selekcję ogłoszeń. Tutaj mus zobaczyć auto na żywo.