PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Linka od bagażnika i wskaźnik temperatury



copy
21-03-2006, 07:24
Witam
Dzisiaj mam takie dwa pytania:D Dla niektórych pewnie to będą proste pytanka ale dla mnie jak na razie pozostają bez odpowiedzi :D

1) Mam problem z linką słuząca do otwierania bagażnika, otóz za jej pomocą otwiera się również klapka wlewu paliwa, ostatnio cięzko chodziła wiec przy okazji innych robót na warsztacie mechanicy ją przejrzeli i udało im się zrobić tak że wlew otwiera się bez problemu, za cholere jednak nie wiedzą jak te linke podłączyć (wyregulowac) żeby jednocześnie można nią było otwierać bagaznik. Jak sie za to zabrać, coś trzeba "podkręcić", ustawić czy moze w inny sposób podłączyć? Pomózcie.

2) Druga sprawa to wskaźnik temperatury w kabinie, ostatnio słabo działało mi ogrzewanie a wskazówka tego wskaźnika po długiej jeździe wychylała się ledwo na białe pole. Wymieniłem termostat i to okazało się byc to, ogrzewanie teraz jest świetne ale strzałeczka na wskazniku nadal nie wychyla się za mocno. Czy to wina samego wskaznika czy tez może padł jeszcze jakiś czujnik temperatury? Gdzie ewentualnie jest ten czujnik i czy samemu mozna go wymienić czy raczej dostęp do niego jest utrudniony ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam
Copy

Diabel
21-03-2006, 09:40
Ad 2)
Padnięty czujnik. Jest on na dole pod obudową termostatu. Nie mylić z górnym. Koszt ok. 30zł. Wymiana kilka minut można to zrobić samemu. Szczególy szukać na forum było tego od cholery...

leslaw
21-03-2006, 14:02
AD.1
po wielu nerwach z linką i klapą,zostawiłem otwieranie klapki od wlewu,a bagażnik otwieram z kluczyka :wall:
ten model tak ma :)

tupatek
22-03-2006, 16:29
AD.1
Umnie była wyciągnięta linka około 1,5cm pomogło wyciągnięcie zbrojenia z niebieskiego plastiku od strony dżwigni otwarcia :banan: :metal