PDA

Zobacz pełną wersję : Mk2 + lpg +/- 5000



roman09
03-02-2012, 00:21
Witam. Szukam czegoś nowszego niż mk1, i bardziej ekonomicznego zarazem. Postanowiłem że będzie to ponownie Ford.
Oto co upatrzyłem sobie:
http://otomoto.pl/ford-mondeo-eleganckie-kombi-sekwencja-C22754167.html
Co o nim tak wstępnie myślicie?

sssV
03-02-2012, 10:12
Jak mam byc szczery to ten samochod jest ochydny.

Doloz jeszcze 3 kafle i Ci swojego ozenie :skromny:

roman09
03-02-2012, 13:40
Zdaję sobie sprawę że te auto nie jest piękne - ale mi to nie przeszkadza - nie szukam auta pięknego tylko sprawnego i w jednym kawałku (nader nie zjedzonego rudą) :P A budżet jest niestety nie do przeskoczenia.

sssV
03-02-2012, 15:00
Za 5000 kupisz ladniejsze auto niz to co wyzej. Widac na nim zaczatki rdzy na nadkolach. Wnetrze tragiczne, do tego slaby wypas. Jak doliczysz malowanie zderzakow to ten samochod jest bardzo drogi.

---------- Post added at 14:00 ---------- Previous post was at 13:57 ----------

do tego ma chyba kierownice z mki i brak oslony kolektora, pewnie dostal w ryjek i go slabo poskladali. Brak zdjec bokow auta, reszta zrobiona tak aby nic nie bylo widac. No i brak ucha holowniczego z tylu i tragiczne spasowanie zderzakow.

roman09
03-02-2012, 17:55
Oo. Dziękuje Ci za rzeczową odpowiedź :) No to szukam dalej :P

Andrzejop
03-02-2012, 18:01
Za 5000 kupisz ladniejsze auto niz to co wyzej. Widac na nim zaczatki rdzy na nadkolach. Wnetrze tragiczne, do tego slaby wypas. Jak doliczysz malowanie zderzakow to ten samochod jest bardzo drogi.

Nie do końca się z tym zgodze. Sam się rozglądam za Mondeo w podobnej cenie. Patrząc na ogłoszenia to ten w miare ciekawie wygląda w relacji: cena - sekwencja - poczynione inwestycje. Zniechęca do niego opis, zdjęcia no i braki jakie da się na fotkach zobaczyć. Zderzaki... większość z nich ma pęknięte, więc tu odchodzi koszt samego na tył około 250 zł.
Chyba lepszą opcją jest zakup auta zadbanego w benzynce i mu sprezentować sekwencję. Choć i to nie będzie takie łatwe bo strasznie te mk 2 umęczone oferują.

spth
03-02-2012, 18:56
Chyba lepszą opcją jest zakup auta zadbanego w benzynce i mu sprezentować sekwencję. Choć i to nie będzie takie łatwe bo strasznie te mk 2 umęczone oferują.
Witam !
Fakt, to co wyżej jest już umęczone i byle jak zrobione. Nie zawsze jednak oferują totalnie zajechane wozidła. Większość ludzi szuka opcji dobre i tanie co rzadko się trafia. Częściej jest wpadka. Sam chcę ożenić swojego, którego stan oceniam na bdb z minusem. Ludzi odstrasza jednak pojemność i skrzynia automat co uważam, że w przypadku mondeo jest plusem. Ogłaszałem się i zero zainteresowania. Chcesz coś kupić to po prostu szukaj, obejrzyj dwadzieścia i jak za mało to następne aż coś znajdziesz.
pozdro
pozdro

RaFi_mk2V6
03-02-2012, 20:52
Sam chcę ożenić swojego, którego stan oceniam na bdb z minusem.
dziwisz sie za 8 kafli chcesz go spylic dokladajac 4 kafle mozna wytargac mk3 bida edyszyn

roman09
04-02-2012, 12:47
A co powiecie na tego "szerszenia" :P
http://wroclaw.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-samochody-osobowe-Ford-Mondeo-zadbane-Kombi-1-8-16V-benz-W0QQAdIdZ328116625

sssV
04-02-2012, 15:06
Robione progi dla mnie to minus, lepiej kupic taki, ktory ma nie robione i bez potrzeby robienia. Do tego golas.
Poszukaj auta sprowadzonego np z wloch.

chycek2
04-02-2012, 19:59
Kolego roman09 jeśli jesteś poważnie zainteresowany kupnem mkII to może się dogadamy,mam do sprzedania swoja sztuke.Daj znać.