PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry pomysł.



bary
30-03-2006, 12:51
Bardzo fajny pomysł z tym forum.
Ja stary uzytkownik CB - radio może sie przydam na co...
Pozdrawiam.

Luca
30-03-2006, 12:53
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: dla Oktana i Graluu (chyba mieszał w tym palce :satan: ).

:metal :beer: :bigok:

voter
30-03-2006, 13:09
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

rafik75
30-03-2006, 13:52
:brawo: :up: :brawo: :up: :brawo: :up: :brawo: :up: :beer:

Andy
30-03-2006, 14:08
Super pomysł, a użytkownicy CB rosną w siłę :brawo:

v1tek77
30-03-2006, 14:28
Tu mnie jeszcze nie bylo :satan:
Fajny pomysl, poczytam, pomysle i moze sie z tego cos urodzi :jezyk1: :beer:

Luca
30-03-2006, 14:51
moze sie z tego cos urodzi :jezyk1: :beer:

Na pewno :satan:

:metal :beer: :bigok:

dejf
30-03-2006, 17:43
uzytkowników samochodów z "batem" na dachu przybywa z kazdym dniem wiec taki dział to strzał w dyche :beer:

adasn
31-03-2006, 21:22
Super Sprawa :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: Jestem bardzo zadowolony :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:

krzys-68
01-04-2006, 09:36
uzytkowników samochodów z "batem" na dachu przybywa z kazdym dniem wiec taki dział to strzał w dyche :beer:Oby jeszcze kultura uzytkowania tego sprzetu rósła proporcjonalnie do ilosci uzytkowników to byłoby super :metal .Bo na razie to :wall:

Oktan
02-04-2006, 17:51
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: dla Oktana i Graluu (chyba mieszał w tym palce :satan: ).

:metal :beer: :bigok:

nikomu nie ujmując - sam wymyśliłem :satan: ale wiadomym jest że to Gralu rozsiewa to chorobę zwaną CB, za co mu dziękuję :bigok:

werc
02-04-2006, 17:59
Cóż - dzisiaj wróciłem z dłuższej trasy (jak zwykle CB uratowało moją kieszeń i zdrowie - tym razem psychiczne) i co widzę :)
Dział naprawdę fajny i myślę że chyba najłatwiejszy do odszukania jakiegoś info - :brawo:

Luca
02-04-2006, 23:53
nikomu nie ujmując - sam wymyśliłem :satan: ale wiadomym jest że to Gralu rozsiewa to chorobę zwaną CB, za co mu dziękuję :bigok:

Nikomu nie ujmujesz :satan: - tylko jak sobie gadaliśmy z Krzyśkiem, to odniosłem wrażenie, że coś tam we dwójkę kombinujecie - a potem pokazał się ten dział, stąd wymieniłem obu :) - ale co tam , najważniejsze są efekty w postaci dedykowanego kącika :metal :metal
Teraz tylko dbajmy o podwyższenie qltury na #19 i nie dajmy się złapać :satan: :)) :)) :)) :)) :))

:metal :beer: :bigok:

piatek77
04-05-2006, 01:50
Radyjko to super pomysl i ten dział też, proponuje dorzucenie działu dla nowicjuszy którzy dowiedzą sie tam o zasadach pracy na CB, czasmi krew mnie zalewa jak na 19 kanale siedzi 2 cymbałów i opowiada sobie o :ass: Maryny, a ludzie w tym czasie placą mandaty bo nie slyszą jak inni ostrzegaja przed :mo: . Sam kiedys po prostu juz nie moglem wytrzymac na 19 i wyciszylem radyjko i kilka km dalej zaplacilem frycowe :zly: u panów "sympatycznych" a znając życie pewnie ktos na 19 próbował sie przebic przez cymbałów i powiedziec o "misiach", bo byla to bardzo ruchliwa trasa i przelecialo kilka autek z batami. :zly:

Luca
04-05-2006, 01:59
czasmi krew mnie zalewa jak na 19 kanale siedzi 2 cymbałów i opowiada sobie o :ass: Maryny

I na takich są sposoby :satan:

:metal :beer: :bigok:

piatek77
04-05-2006, 02:10
czasmi krew mnie zalewa jak na 19 kanale siedzi 2 cymbałów i opowiada sobie o :ass: Maryny

I na takich są sposoby :satan:

:metal :beer: :bigok:

Chyba :getsome:

Luca
04-05-2006, 02:28
Eeeee - bardziej legalne :)

W takiej sytuacji zaczynasz pytać o dróżkę co chwilę i nawet nie czekając na odpowiedź, rzucasz w eter: możesz Kolego powtórzyć, bo nie doleciało - jakieś cymbały blokują 19-kę i tak do skutku :satan: . Kolesie bardzo szybko albo zmieniają kanał, albo dociera do nich kretynizm w ich wykonaniu :satan: :)) :)) :)) :)) :))

W sumie tak samo możesz im przeszkadzać, jak oni Tobie :terefere: :terefere: :terefere: :terefere:

Sprawdzone wielokrotnie na trasie i w Wawie.

:metal :beer: :bigok:

krzysiekcombi
05-05-2006, 13:04
CB radio to SUPER sprawa :pad: :pad: :pad: :pad: dla tego kto je wymyślił i nawet nie spodziewał się że kiedyś to małe sprytne pudełeczko uratuje :ass: niejednemu kierowcy.
Wielkie :beer: dla niego