PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja dla działu CB



Luca
30-03-2006, 13:20
Tak sobie siedzę i myślę (zamiast pracować :satan: ), że może dobrze by było poprzerzucać tutaj dotychczasowe posty na tematy CB, coby nie zostały poddane "zamiataniu" :)
Wiem, że to będzie stanowić jakieś obciążenie dla Modów - ale w wolnej chwili może coś da się zrobić :metal

:metal :beer: :bigok:

Oktan
02-04-2006, 17:39
to będzie zajęcie TYLKO dla mnie :wall: ale dam z siebie wszystko i każdy sensowny wątek na temat CB zostanie tutaj wrzucony

PS.: spoko spoko - czasu trochę potrzebuję :bigok:

Luca
02-04-2006, 23:36
Tak myślałem Oktanku, że spadnie to na Twe szacowne barki :) , i przeca nie popędzam - jak w temacie, jest to propozycja, więc termin zależny od możliwości :satan:

Powodzenia w "przerzutach" :)

:metal :beer: :bigok:

Oktan
03-04-2006, 23:46
no to chyba już - ajkoś nasza wyszukiwarka nie zarzuciła mnie nadmiarem wątków do przenoszenia

PS.: mam jednak prośbę: jeśli ktoś namierzy taki post/wątek niech da zgłoszenie do moderatora (czyli tym trójkącikiem) mnie będzie łatwiej to namierzyć później - i przeniosę do tego działu

Luca
04-04-2006, 00:08
no to chyba już - ajkoś nasza wyszukiwarka nie zarzuciła mnie nadmiarem wątków do przenoszenia


"Szczota" zrobiła swoje :satan: , właśnie chodziło mi o uratowanie tego, co aktualnie można było jeszcze wygrzebać na Forum :pad: :pad: :pad: :brawo: :brawo: :brawo:

:metal :beer: :bigok: