PDA

Zobacz pełną wersję : Wyciek płynu wspomagania kierownicy



tomasjunior
26-04-2005, 00:20
Witam!
Mam problem z płynem wspomagania kierownic, a mianowicie mam lekki wyciek pod lewym kołem. Czy orientuje sie ktoś co moze być przyczyną tej usterki i jaki byłby koszt naprawy??
Z góry dziekuje za odp :)

Dzekis
26-04-2005, 10:23
pod lewym kołem? Wszystkie przewody od wspomagania idą koło prawego koła. Jesteś pewien, że to płyn od wspomagania? Chyba, że sika z chłodniczki wspomagania i wtedy olej mógłby być rozdmuchiwany podczas jazdy, ale to raczej było by centralnie widać w szczególności na chłodnicach i misce olejowej pod spodem. Ubywa Ci oleju ze zbiorniczka?

tomasjunior
26-04-2005, 10:45
no włanie też sie dziwie ale płyn spływa mi po lewej stronie od strony kierowcy. Jestem na 100% pewien ze to płyn od wspomagania w koncu tylko on jest czerwony i ostatnio obniżył sie poziom tego płynu w zbiorniczku :zly:

Dzekis
26-04-2005, 11:28
a może leci gdzieś spod przekładni kierowniczej?

aldii
07-07-2009, 14:53
WITAM. MI PODOBNIE CIEKNIE PLYN OD WSPOMAGANIA Z TYLU SILNIKA. MAM OBLANY LEWY WACHACZ I SKRAPLA SIE NA LAPIE MOCOWANIA SILNIKA - TYL SILNIKA. SKAD MOZE BYC WYCIEK? BYLEM JUZ DWA RAZY NA PODNOSNIKU I NIKT MI NIE ODPOWIEDZIAL SKAD TO CIEKNIE. CZY BEZ DEMONTARZU POLOWY SILNIKA MOZNA TO DOJRZEĆ?

Popraw swój post ,nie piszemy używając dużych liter. - Krzychu32