PDA

Zobacz pełną wersję : jaka wersja MK1



pest801a
26-04-2005, 08:11
witam wszystkich jak rozpoznać jaka mam wersję cl, clx, glx czy inna
po rozszyfrowaniu numeru VIN zgodnie z sam naprawiam nie dowiedzialem sie
pozdrawiam

v1tek77
26-04-2005, 08:15
witam wszystkich jak rozpoznać jaka mam wersję cl, clx, glx czy inna
po rozszyfrowaniu numeru VIN zgodnie z sam naprawiam nie dowiedzialem sie
pozdrawiam
Z reguly mialy ladne napisy na blotnikach z przodu lub znaczki Ghia.
Jesli nic nie masz mozesz sciagnac sobie microcata lub napisac priva z numerem VIN do jakiegos microcat-guru :jezyk1: ,żeby Ci rozszyfrowal.

pest801a
26-04-2005, 08:23
znaczków ani napisow nie mam nigdzie , a co to jest microcat-guru sorki ale mam od niedawna ten samochodzik

v1tek77
26-04-2005, 08:32
znaczków ani napisow nie mam nigdzie , a co to jest microcat-guru sorki ale mam od niedawna ten samochodzik
Microcat to taki programik do forda ponizej krotki opis:
Program FORD MICROCAT jest doskonałym i niezbędnym narzędziem dla tych wszystkich którzy robią remont, wykonują drobne naprawy swojego auta lub przerabiają -TUNING, zarówno dla zawodowców jak i dla amatorów. W sposób dokładny i bezbłędny wskazuje na usytuowanie, kolejność części w montażu, numer fabryczny oraz nazwę każdego podzespołu. Jest to profesjonalny program, którym posługują się serwisy, dealerzy i stacje diagnostyczne FORD w Polsce i całej Europie. Pomimo swoich ogromnych możliwości, FORD MICROCAT jest niezwykle prosty w instalacji i obsłudze, którą dodatkowo umila w pełni polska wersja językowa. Program zawiera rozbudowany system wyszukiwania po VIN, dacie produkcji, a także wielu innych danych takich jak silnik, skrzynia biegów, rodz. nadwozia, napęd, lakier itd. W razie kłopotów w każdej chwili można sięgnąć do polskojęzycznej pomocy. Ponadto niezwykle czytelna nawigacja graficzna naprowadzi nawet początkującego użytkownika do szukanego schematu.
a microcata ma wielu klubowiczow a niektorzy specjalizuja sie w grzebaniu w nim :)) Napewno sie ktos odezwie :beer: Ja sam mam zamiar tez go sobie zdobyc i troche poprzegladac
Pozdrawiam :beer:

pest801a
26-04-2005, 08:49
to wlasnie takiego czegos mi trzeba jak Microcat . a moze ktos powie mi jaka mam wersje, moj VIN to WF0AXXGBBARB07390 dzieki z gory

motke
06-05-2005, 16:34
wersja CLX, silnik Zetec 1.8 EFI (115PS), skrzynia biegów MTX 75, bez układu klimatyzacji,wystrój wewnętrzny RAVEN, lakier niebieski PACIFICA 90, wyprodukowany we wrześniu 1994r.

WojtekFMH
23-05-2005, 12:48
Witaj motke
Jako, że jestem tu nowy, dzień dobry wszystkim :) Mam prośbę podobnie jak pest801a; otóż czy mógłbyś "rozszyfrować" moj VIN???? Nie mam pojęcia, czy mam jakąś konkretną wersję czy co..... :pad: Mój numer to: WFOAXXGBBASC56687. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam Wojtek

vMZe
23-05-2005, 12:54
Proszę:
Checked VIN --------------> WF0AXXGBBASC56687
Manufacturer -------------> Ford-Werke Aktiengesellschaft, Koeln, Germany
Model --------------------> Mondeo
Body style ---------------> Hatchback 5 doors
Production date ----------> 1995/01
Complectation ------------> GLX
Engine -------------------> Diesel 1.8 TI
Gear ---------------------> MTX75
Drive --------------------> LHD 2WD
Conditioner --------------> With AIR Conditioner
Produced for -------------> F
Colour -------------------> Unknown
Interior -----------------> RAVEN
Pozdro
vMZe