PDA

Zobacz pełną wersję : Kupno MK IV - pewneużywane



kardan
12-03-2012, 13:50
Dzień Dobry wszystkim członkom klubu. Mam prośbę co do oceny i porady zakupów w komisach przy salonach Forda.
Mianowicie mam zamiar kupić z firmy MULTEXIM w Katowicach proponowany samochód
http://www.pewneuzywane.pl/showusedcar.php?car=25401&. Co sądzicie o firmie? Co sądzicie o samochodzie?
Gwarantują 20k km lub 1 rok. VIN WF0GXXGBBG9P74327.
PS. Nie jestem fanem szybkiej jazdy, trasy krótkie, po mieście - 2-3 razy w roku dłuższe.

oggie
12-03-2012, 14:00
jesli auto jest rzeczywiscie pewne, to zabierz je do forda na diagnostyke.
Jesli jest all ok (tzn. przejdzie sciezke diagnostyczna) - ford chetnie udzieli autu gwarancji (odplatnie) do 200 000 km. Jesli nie jest ok - odpuscilbym sobie... 20 000 kkm gwarancji w 2 letnim fordzie to moim zdaniem kiepska oferta. Samo auto warte zainteresowania.

kardan
12-03-2012, 14:36
Dziękuję za szybką odpowiedź.
Poszukuję też opinii o samej firmie MULTEXIM - niby mają gwarancję Forda. Do wynegocjowania w cenie jest wymiana rozrządu, płynów eksploatacyjnych oraz drobnych zaprawek - po drobnych ubytkach lakieru. Samochód oglądnąłem - jest utrzymane bardzo dobrze. Jeszcze żona też obejrzała - wiadomo - kobiece oko i też do stanu utrzymania nie miała uwag. Po sprawdzeniu numeru VIN - też wszystko ok.
No i co do wieku - to w zasadzie samochód trzy letni - kwiecień 2009. Ma trochę przejechane jednak silnik wygląda ok.