PDA

Zobacz pełną wersję : 1.8 Kombi Żelazowa Wola



owiessek
18-03-2012, 18:30
Witam!
Proszę o ocenę, cena wydaje się niska, jak za ten rocznik. Do tego właścicielka mówi, że wszystko ok, a sprzedaje po takiej cenie, bo tak chce.
http://otomoto.pl/ford-mondeo-najladniejszy-w-sieci-polecam-C23377247.html

Pozdrawiam!

m_g
18-03-2012, 18:54
Nie wiem czy ja dobrze widzę, ale mam wrażenie że prawy próg z tył jest wgięty i szaleje tam ruda ?? Czy tylko taka fotka ??

Jest to bida edition :),a tak to wydaje się sensownym samochodem

Jak będzie nadal stał, to w sobotę się widzimy w Piastowe i w drogę po mondeo ^ ^ (ja będę w liczbie 2 sztuk ja i dziewczyna :)) )

marcn24
19-03-2012, 03:31
prawy prog z tylu jest wgiety :hmm:ruda nie tylko tam szaleje bo w kufrze tez siedzi? :wow:ładniutki:wow2:

Jareczek1980
19-03-2012, 08:43
a sprzedaje po takiej cenie, bo tak chce.

:panna::panna::panna:
jak dla mnie to auto ma przejecahcne znacznie więcej niż 140 tys. Rzadko mk3 ma tak zjechany mieszek do biegów, chyba ze jej pies zeżarł
Ta ruda to jest do sprawdzenia, bo może to tylko zdjęcie tak zrobione

m_g
19-03-2012, 09:05
Jarek popatrz na kierownicę i gałkę zmiany biegów, jest idealna, a moim zdanie do mieszka to jest prosty sposób załatwienia go, jak ktoś ma długie tipsy i łapie tam gdzie nie potrzeba ,a kobieta to wszystko potrafii. :))

Jareczek1980
19-03-2012, 09:28
na kierownicę
własnie wydaje mi się ze sama obręcz jest masakryczne zdarta, ale to jest do sprawdzenia, bo może tylko tak zdjęcie wygląda
co do mieszka miałem taki w poprzednim i teraz też takiego szukam, jest po prostu niedozdarcia


łapie tam gdzie nie potrzeba ,a kobieta to wszystko potrafii.
może :)
ale w połowie drązka by to łapała?

Jakub
19-03-2012, 09:42
Do tego właścicielka mówi,
To jest auto od handlarza, więc zalecam wysoką ostrożność.

m_g
19-03-2012, 09:45
Od Handlarza ?? Po czym to wnioskujesz ?? Od osoby prywatnej czyt. kobiety ??


A kierownica nie wygląda na zdartą i gałka też nie wygląda. Oglądałem inne mondeo i niestety kierownica nie obszyta skórą szybko się zużywa a tutaj wygląda naprawdę w bdb stanie.

Jakub
19-03-2012, 09:46
Od Handlarza ?? Po czym to wnioskujesz
Wystarczy poszukać w google, np po numerze telefonu :)

jarku
19-03-2012, 09:47
Od Handlarza ?? Po czym to wnioskujesz ??

po numerze komórki


A kierownica nie wygląda na zdartą


czy angielskie kierownice są takie same jak europejskie?bo ta wygląda mi na bardziej zdartą po prawej stronie na górze, a w tych kierownicach zdziera sie lewa górna strona


chociaż po tych zdjęciach to ciężko coś jednoznacznie napisać.

cena o kilka tysi za niska - leo why?
bo:


bo tak chce.

charytatywnie sprzedaje?

m_g
19-03-2012, 09:55
zwracam honor http://otomoto.pl/peugeot-partner-najlepszy-w-sieci-polecam-C23302099.html tutaj ten sam gość sprzedaje prawie taki sam układ ogłoszenia.


Hmm no dobrze że zwróciliście na to uwagę. Ja na to bym nie wpadł :hehe:

---------- Post added at 09:55 ---------- Previous post was at 09:51 ----------


czy angielskie kierownice są takie same jak europejskie?bo ta wygląda mi na bardziej zdartą po prawej stronie na górze, a w tych kierownicach zdziera sie lewa górna strona

ja np używam głównie prawej ręki i u mnie lekko jest już wyślizgana kierownica z prawej strony właśnie ^ ^

jarku
19-03-2012, 09:58
z prawej strony

ale na górze?
w powietrzu cały czas trzymasz rękę?

m_g
19-03-2012, 10:00
aaa na górze :zakrecony:, z boku prawej strony i ciut na górze, ale że mam obszytą skórą kierownicę to prawie tego nie widać :hehe:

owiessek
19-03-2012, 11:09
Wychodzi na to, że coraz więcej rzeczy do siebie nie pasuje. Babeczka miała wczoraj przesłać jeszcze VIN i informację, w którym aso serwisowała i póki co cisza...

To zapytam jeszcze o to mondeo:
http://otomoto.pl/ford-mondeo-C23173782.html
Wrzucałem je na forum już dwa razy i jeszcze nikt nie skomentował, a wygląda na realny przebieg i zużycie. Co myślicie?

m_g
19-03-2012, 11:16
Dobra instalacja LPG, ciekawe co z chekime :)).


Tak to całkiem przyjemne auto i też możemy jechać i oglądać :hehe:

jarku
19-03-2012, 11:18
ciekawe co z chekime .

nic. znika