PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukiwania Ford Mondeo MK3 proszę o opinię



dyszka
26-03-2012, 20:05
Witam wszystkich, jestem tu nowy i chcialbym bardzo ciepło wszystkich przywitać, chciałbym również zostać szczęśliwym posiadaczem wyżej wymienionego autka i potrzebuje Waszej pomocy w wyborze zadbanego egzemplarza. Z tego co się orientuję większośc odradza silniki TDCI i z racji tego rozeznaję się w DI. Jeśli jesteście tak mili i możecie powiedzieć mi kilka słow o wystawianych przez mnie autkach to będę bardzo wdzięczny a oto pierwsze z nich :)
http://otomoto.pl/ford-mondeo-okazja-disel-max-wypos-zar-C23384926.html

Jareczek1980
26-03-2012, 22:00
obstawiam ze ma z 500tys, + - 100tys, siedzenie zmęczone życiem

linkgrabber
26-03-2012, 22:28
aż takei tragiczne nie jest, widziałem gorsze ;)

dyszka
26-03-2012, 22:54
Prócz tego fotela dostrzegliście coś jeszcze niepokojącego? Myślicie, że aż tyle ma przejechane?

Jareczek1980
26-03-2012, 22:55
nie po siedzeniu wnoszę, raczej po cenie i dziwnym zbiegu okoliczności: kolejny MK3 z takim przebiegiem :) Jakby wszyscy się zmówili i sprzedawali je z podobnym przebiegem, niezalżnie czy auto 3 letnie czy 10

linkgrabber
26-03-2012, 23:01
po tych zdjęciach ciężko coś wypatrzeć
W ogłoszeniu jest zapis:
"PEŁNA DOKUMENTACJA AUTA (ks.serwisowa itd.)" Należałoby sprawdzić czy tak faktycznie jest ile przebiegu auto miało jak przyjechało do nas bo w takie cos, że dziesiecioletni diesel miał 100 tys km to nie wierz raczej ;) Koleś niby pewny swojego auta wiec może warto zabrać je do ASO jeśli sam sie nie znasz, jak mu sporo rzeczy wytkna to może cos opuści ;)
Nie ma tutaj zapisu czy jest to TDDI czy TDCI, jedne i drugie były 115 KM :hmm:
Co do fotela zależy od użytkownika jak komuś pocił sie tyłek albo jeździł w dziwnych spodniach to fotel może tak wygladac ;) Przy normalnej eksploatacji wyglada na okolo 250 tys.
Cena niska wiec nie ma co spodziewac sie cudow.
Jesli jest tak jak w ogloszeniu czyli bezwypadkowy i w miare dobrym stanie to warto byloby kupic i nawet włożyc troche, przynajmniej wiadomo co sie ma ;).
Spytaj o dwumase bo przy 180 tys to akurat lubią sie kończyć :hehe: Przy TDDI u mnie padła troche powyżej dwustu ale nie pameitma dokladnie ;)

Jareczek1980
26-03-2012, 23:03
Prócz tego fotela dostrzegliście coś jeszcze niepokojącego?
fotel pasaera wydaje się bardziej wytarty niż kierownika. Z zewnątrz wygląda ok.

Myślicie, że aż tyle ma przejechane?
auto jest albo od turka albo z jakijś aukcji. Jeśli pojechałbyś na zachód to w normalnych komisach ceny aut są wyższe niż w Polsce. Byłem widziałem, zreszta moja zona ma pół rodziny w Niemczech, więc jest na bieżąco. Nie ma tam jakichś okazji cenowych.
A skoro auto jest od handlarza w Polsce wystawia go za 10tys to ze 3 tys musi na nim zarobić. Czyli kupił go za 7tys. 1750 euro, więc teraz wejdź na mobile.de i sprawdź jaki mk3 stoją za taką kwotę i z jakimi przebiegami
oczywiście druga opcja ze jest po dzwonie
zresztą sam popatrz:
http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod/ford.mondeo.olej napędowy.html?useCase=SearchResult&pageNumber=2&__lp=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=9000&makeModelVariant1.modelId=29&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&maxPrice=8001&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2001&maxConstructionYear=2003&lang=pl

linkgrabber
26-03-2012, 23:24
ale auto jest w Polscie, nei wiadomo tylko jak długo, normalnie na naszych blachach ;)

A no i do max wyposażenie to mu sporo brakuje :hehe:

dyszka
27-03-2012, 00:27
No nie wiem, moze i wybralbym sie go obejrzec. Co do ceny tych mondeo to duzo egzemplarzy u nas kreci sie w granicach 9-12000 zł.
A co do wyposażenia, jezeli dużo brakuje mu do full opcji to nie mam pytań bo szczerze mowiąc wyposazenie tej wersji zadowalaloby mnie chociąz na skóre bym nie narzekal gdyby takowa była...