PDA

Zobacz pełną wersję : Wspomaganie hamulcow Mk1 1.8TD



Jake
27-04-2005, 12:10
Wysiadlo wspomaganie hamulcow, brak podcisnienia na wyjsciu vacu pompy. Podejrzewam, ze konieczna jest wymiana pompy podcisnienia (Diesel). Moze ktos sie orientuje jakie to sa koszty i czy moze byc jakas inna przyczyna tej niesprawnosci ukladu hamulcowego?

Pozdrawiam,

Jake

wrozek
27-04-2005, 14:00
Przeżyłem pad pompy na dojeździe do skrzyżowania z górki (miałem znak STOP). Kiepska atrakcja- zniknięcie wspomagania, mało kierownicy nie urwałem wciskając hamulec.

Jake
29-04-2005, 12:46
Obdzwonilem wszystkie znane mi sklepy z czesciami w okolicy 3m i tylko w jednym powiedzieli, ze maja pompe podcisnienia hamulcow dla mk1 1.8TD. Cena 740zl za nowke. Moze ktorys z klubowiczow doradzilby mi gdzie jeszcze moglbym poszukac tej czesci - moze byc wysylkowo. Nie wiem nawet czy to dobra cena, a z zasady wspieram te firmy, ktore daja dobre ceny :)

Jesli z jednego miejsca od razu dostalbym tulejki wahaczy i rozrzad w dobrej cenie, to byloby jeszcze lepiej, bo ten zakup rowniez jest juz konieczny.

ujemny
29-04-2005, 14:12
zadzwon do abscaru

Kafar
08-06-2005, 13:11
Przeżyłem pad pompy na dojeździe do skrzyżowania z górki (miałem znak STOP). Kiepska atrakcja- zniknięcie wspomagania, mało kierownicy nie urwałem wciskając hamulec.

Ja za to z ojecem na granicy Bośni-Chrowacja się nie daliśmy rady zatrzymać,dopiero kawałek za z pistoletami w aucie.