PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta o CB



Oktan
08-04-2006, 16:21
tak sobie usiadłem i doszedłem do wniosku aby zorientować się o waszym podejściu do tematyki CB:

dlugimaciek
08-04-2006, 17:08
jak bym sobie miał to by głowa mnie od przybytku nie bolała....... :)

i chyba sobie sprawie zwłaszcza że czekaja mnie dłuższe trasy....

fuel111
08-04-2006, 18:33
Oktan brak jednego podpunktu lubię to mam, a korzystam często.

Oktan
08-04-2006, 18:47
Oktan brak jednego podpunktu lubię to mam, a korzystam często.
mówisz i masz :bigok:

fuel111
08-04-2006, 18:53
Ooo dzięki. Ale tak na marginesie to jak ktoś traski robi jest raczej niezbędne. :metal

werc
08-04-2006, 19:47
K O N I E C Z N E - nawet nie chodzi o kieszeń - ale o bezpieczeństwo - nie policzę ile razy mnie uratowało :metal

Andy
08-04-2006, 20:52
Super jak dla mnie to niezbędne wyposażenie mojego Mdo. :metal

Luca
09-04-2006, 00:50
#1 :)

:metal :beer: :bigok:

SEZREP
09-04-2006, 12:33
Witam Użytkowników cb radia :bigok:
Cb radio posiadam dopiero od kilku dni , lecz coraz mocniej przekonuje się do tego wynalazku,jest super :metal Dlatego już pomału planuje zakup drugiego cb do samochodu syna (antene już mam) :)
Pozdrawiam Wszystkich :bigok: :)

Graluu
09-04-2006, 15:42
oczywićie że jest mi niezbędne - bez tego nie da siem jeździć :)

Oktan
10-04-2006, 01:32
Witam Użytkowników cb radia :bigok:
Cb radio posiadam dopiero od kilku dni , lecz coraz mocniej przekonuje się do tego wynalazku,jest super :metal Dlatego już pomału planuje zakup drugiego cb do samochodu syna (antene już mam) :)
Pozdrawiam Wszystkich :bigok: :)

to się nazywa tato: najpierw sam przetestuje potem synowi kupi :brawo: :bigok: więcej takich ojców nam potrzeba :metal

m3hoo
10-04-2006, 14:24
oczywićie że jest mi niezbędne - bez tego nie da siem jeździć :)
Prawdę mówi.

rafik75
10-04-2006, 15:53
Mnie również staje się coraz bardziej potrzebne :metal .Miśki już nie mają ze mną szans :)

SEZREP
10-04-2006, 18:15
Macie racje już szukamy w necie jakieś radyjko tylko nie drogie do 200zł,antene już mamy 180cm. :) Jeśli ktoś z kolegów dysponuje czymś takim to prosze o kontakt na pw. Na chwile obecną więcej kasy nie mam bo syn od maja idzie w kamasze , a później kupimy coś lepszego. :brawo:
Pozdrawiam Wszystkich :bigok: :metal

Lipa
11-04-2006, 20:32
Ja bym chciał mieć ale nie wiem czy poradziłbym sobie z montażem, no i chcialbym zobaczyć u kogos jak to się sprawuje, widzialem w Pucku jednego goscia z MkIII muszę do niego podejsć i zagadacby pokazał co i jak

Luca
12-04-2006, 01:52
W Wawie też jedno MKIII jeździ :) , chcesz to przyjedź, rybką świeżą też nie pogardzę :)) :)) :)) :)) :))

A na serio, nie zastanawiaj się - montaż możesz zlecić komuś bardziej profesjonalnemu (zwłaszcza, że i tak antenkę trzeba będzie stroić), a MKI / II są bardziej user friendly pod kątem radyjek (macie przecież CB-półeczkę :satan: ) więc montaż to będzie sam miodzio :metal

:metal :beer: :bigok:

altoot
12-04-2006, 09:37
:bigok:

W każdym aucie którym jeżdzę :metal :metal

gorilla666
13-04-2006, 02:22
mam i ja-szkoda ze luzem na fotelu :) ale na dniach to sie zmieni :metal

speed22
29-04-2006, 00:38
wszyscy maja cb - mam i ja!!!!!! :banan: :banan: :banan:

Luca
29-04-2006, 01:11
To sobie jeszcze uzupełnij info w profilu, gdzie mamy wypatrywać i wywoływać Mondziaka z bacikiem :satan: :)) :)) :))

:metal :beer: :bigok:

krzysiekcombi
30-04-2006, 13:23
Jeżeli ktoś robi dłuższe trasy to CB jest na wagę ZŁOTA :)
Kilkanaście zrobionych dalszych wypadów i radyjko nam sie powinno "zwracać" :banan:
A tak to bardzo dużo można sie dowiedzieć podczas jazdy i poznac wielu ludzi (ciekawych lub mniej :) )
Wiec CB to bardzo mądre i pomocne urządzenie :bigok: :bigok:

tomekxj
03-05-2006, 20:07
oczywićie że jest mi niezbędne - bez tego nie da siem jeździć :)
Prawdę mówi.
I ja jestem tego samego zdania :car:

Luca
04-05-2006, 01:54
Dane z ostatniego tzw. długiego łykendu :satan:

Wawa -> Mazury: niedziela, w okolicach 12.15 miśki pod Trasą Toruńską :terefere: :terefere:

Pobyt w/w miejscu wypoczynku :beer: :beer: : skok do Szczytna -> na 31 km za Jedwabnem :terefere: :terefere:

Powrót dzisiaj: wylot z Ciechanowa na Płońsk 17.15 miśki "suszyły" w obie strony :terefere: :terefere:

Nawet licząc tylko po kosztach "upomnienia" :satan: zaoszczędziłem bak paliwka :banan: :banan: :banan: :banan:

Co tu dużo gadać - trzeba mieć i używać :metal

:metal :beer: :bigok:

SEZREP
04-05-2006, 18:38
Witam Wszystkich :)
W pełni się z kolegami zgadzam że cb radio jest bardzo dobrą inwestycją , która bardzo szybko potrafi się zwrócić jeśli chodzi o koszt radia :metal Do tego można doliczyć bezpieczeństwo i pomoc w nagłych wypadkach , a tego na naszych drogach nie brakuje.
Mam tylko jedną nadzieje że jakiś sprytny minister lub inna osoba wysoko postawiona czegoś mądrego (chodzi mi o zakaz lub jakiś podatek}nie wymyśli :wall: , a ciekawych pomysłów im nie brakuje :jezyk1:

mysza
14-08-2006, 11:42
CB mam i ja, ale nie powiem, że jest niezbędne - przecież kiedy go nie było, to też dało radę nawet baaaardzo długie trasy pokonywać :)) nazwałabym je raczej "pomocnym przyjacielem" :) A jak przypomni mnie się, co to za mocowanie anteny ostatnio w Mondku było, to dopiszę się do wątku NIE POLECAM
pozdrówki dla wszystkich :bigok:

cwany
02-09-2006, 16:39
eee.nie wyobrazam sobie trasy bez CB , przebija gps i inne wszystkie wynalazki jak antyradar itp;]

fazerwml
23-01-2007, 08:41
popieram przebija wszystko z nawigacji i portfel bezpieczniejszy i punkcików mniej Mam CB od 7lat i nie widze jazdy bez niego :fan:

Marq
23-01-2007, 19:41
Ja mam co prawda od niedawna, ale przydaje się naprawdę różnych sytuacjach i na trasie i na miescie. Przyzwyczaiłem się do CB już na tyle, że jak wchodzę do auta to pierwsze co robię to odpalam CB żeby posłuchać co się w okolicy dzieje i czego unikać, a dopiero potem wkładam kluczyk w stacyjkę. :)

Paulo127
23-01-2007, 23:50
CB posiadam od pół roku i jest niezastąpione jednym słowem! Zaden GPS nie powie o bierzących sytuacjach an drodze, juz nie mówiąć o :Niebieskich" :bigok:
P.S. Narazie antenke mam na Audi 80 ale niedługo juz bedzie chyba na MkI (bo tak sie chyba oznacza pierwsza generacje Mondeo) '93 1.8l 16v :-) Co myślicie o tym roczniku i silniku ??

Serdecznie pozdrawiam!!!

kszczypinski
30-01-2007, 21:05
U mnie radyjko jeździ pomiędzy fotelem pasażera a podłokietnikiem bo nie mam czasu zamontować. Jak trzeba zdemontować co by nie skubneli to buch je pod fotel i już. HEHEHE

donvip
30-01-2007, 21:42
dokladnie podpisuje sie pod wszystkimi jest niezbedne
bajo, przyczepnosci, szerokosci

JaBodzio
31-01-2007, 15:16
Inni mają – mam i ja (bo lubię tę zabawę)

Dokładnie tak jest. Trudno powiedzieć ze bez tego nie da się jeździć. Jest pomocne i to nie tylko żeby ostrzegać przed „miśkami”. Po prostu mam bo lubię a jeżdżąc bez czuję lekki niedosyt.

lojes
13-02-2007, 00:33
jak by nie patrzeć pare razy uratowało pare złotych w kieszeni.

lucky4u
24-03-2007, 13:29
dwa lata temu jeździłem z CB w osobówce, do tego urzywałem też radyjka w ciężarówce. Wyjechałem na wyspy i radyjko wylondowało u ojca w MKII. teraz na święta jadę do domku i pomimo GPS-u już w domu czeka na mnie nowo nabyty na alledrogo TTI 770 i new alaska. bez CB nie wyobrażam sobie jazdy :glupi:

Majk82
10-05-2007, 13:58
Ja się dołoże zgadzam się z wami jazda z radyjkiem jest dużo lepsza mam je od czterech dni ale przydało się nie raz. Przejachałem z nimm ok 500 km. :) :) :satan:
Choć najciekawszy przypadek miał miejsce o 23:00 w centrum Rybnika na praktycznie pustej drodze! Mamy oto prostą kilku km i na końcu niej łuk w prawo za nim jest raczej wąski wiadukt, z racji wiosny zarośnięty krzakami. Nagle z głośnika dobiega wiązanka w stronę Straży Miejskiej :zly: , która stoi za tym łukiem bez kogutów :glupi: tylko na awaryjkach! :wall: Prawdę mówiąc jak by nie radyjko to na bank mieli by, te tylne lampki do wymiany. ...

zolwthebest
15-05-2007, 21:42
Zaznaczyłem ostatnią opcję, ale przyznam, że i do pierwszej się przymierzałem, szczególnie kiedy Zlot się zbliża :hmm: :)

Luca
16-05-2007, 01:46
szczególnie kiedy Zlot się zbliża :hmm: :)

Na Zlota bez radyjka, to prawie jak bez samochodu :hmm: :hmm: :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Gratulacje z upgrade'u Mondka :bigok:

kondzio77
16-05-2007, 10:38
Panowie czy polecacie jakiegoś specjaliste z Wa-wy? Chcę kupić CB ale nie wiem gdzie najlepiej.

Luca
16-05-2007, 19:30
Zależy czego potrzebujesz :satan:

Sprytny serwis CB jest w Jerozolimskich przy stacji Orlenu (chyba 8O ) jadąc od Łopuszańskiej w stronę Pruszkowa (przed Ryżową) - ale tam handlują przede wszystkim Kaczkami (tfu, Presidentami :satan: ) + szeroka gama anten. Montaże też jakieś robią (nie wiem, czy mają zaplecze do wiercenia dziur), strojenie anteny w kosztach zakupu i takie tam inne pierdółki.

:beer: :beer: :beer:

PS Trzymaj się z dala od serwisu w Starej Miłośnie - słyszałem już parę niepochlebnych opinii na radyjku na ich temat.

PS2 Jest jeszcze serwis gdzieś na Trasie Toruńskiej - polecany na radiu, więc pewnie chłopaki znają się na rzeczy.

balcer
16-05-2007, 21:46
jest mi niezbędne bo 90% mojej jazdy to trasy ale nie wiem gdzie zagłosować :pad:

dino
22-05-2007, 14:55
Byłem przeciwnikiem i wydawało mi sie to obciachowe ale po ostatnim mandacie powiedziałem sobie dosc :terefere:
I teraz tez mam wybór padł na Midland Alan 100 + antenka President Georgia
i w zupełnosci wystarcza a poza tym naprawde mozna spotkac zyczliwych fajnych ludzi i pomagac sobie na drodze nie tylko ostrzegając sie przed misiaczkami :car:

maniek_Rz
03-06-2007, 14:20
CB kupiłem bo już miałem 16 punktów i doszedłem do wniosku że berdziej opłaci sie zainwestowac w CB. :)
Mam pytanie może by koledzy podzielili się zemną sposobami montarzu radyjka CB w Mondeo MkII. Jak pewnie zauważyliście że dopiero bede kupował mondeo ale poprostu chciałbym odrazu dowiedziec sie gdzie można zamontowac sprzecik. Pozdrawiam

norekxxx
16-06-2007, 02:26
Ja mam radyjko w samochodzie od roku i muszę przyznać że już wiele razy pomogło mi ominąć korki i różne utrudnienia na drodze ,że o mandatach nie wspomne! Naprawde warto w nie zainwestować !!! :beer:

Vulpecula
27-07-2007, 10:54
Ja wrocilem do CB po 15 latach nieużywania. W eterze diametralnie wszystrko się zmienilo, jes luz nie ma takiego siana jak kiedyś, bo większość to mobile, a nie mlodziez 13-16 lat to i kultura jest większa.
Mam antyradar, nawigacje ale IMHO CB nie zastąpi tych pozostqałych, lecz połączenie tych trzech "gadzetów" daje naprawde komfortową jazdę !!


pozdro


Vulpecula


UNIDEN 520 PRO/SIRIO ML145

seba02121
04-10-2007, 21:05
I ja se sprawiłem :banan: Jak ktoś raz spróbuje to już się nie wyleczy :nono: :hehe:

TTI-770+Hustler-SWR-1.1-Sam stroiłem :palacz: :happy:

brodzian
05-01-2008, 22:02
Kiedyś jeździłem z pożyczoną i przekonałem się pomaga nie tylko na miśki ale i o droge nieraz mozna zapytać więc sprawiłem sobie swoje. przeważnie w otwartym schowku jezdzi jak siedzi ktos obok mnie a jak nie to na siedzonku bo jakos nie moge mu znalezc miejsca a nie chce na stale montowac

Halberg
08-01-2008, 18:46
Witam entuzjastów radia w samochodzie !
(jakkolwiek mam wrażenie, że wychodzę z pytaniami odrobinę zbyt późno, jako że przeciętna datowania postów w tym okienku jest sprzed dwóch lat).
Czy któryś z Kolegów miałby ochotę podzielić się ze mną uwagami dotyczącymi instalacji radia CB w MKII ???
Oto sprawy które mnie interesują:
- gdzie instalujesz radio (pomijam "montaż luzem" - na fotelu pasażera albo przy podłokietniku);
- jak się to ma do, delikatnie mówiąc, kwestii bezpieczeństwa (i auta i radia -:)'
- skąd i którędy prowadzisz zasilanie,
- jaką masz antenę, gdzie jest zamocowana (magnesówki pomijam, taką i sam umiem przykleić do dachu -:).
Moje radio to Allan Midland.
Pozdrawiam

Halberg

ubidigi
08-01-2008, 21:55
Oto sprawy które mnie interesują:
- gdzie instalujesz radio (pomijam "montaż luzem" - na fotelu pasażera albo przy podłokietniku);
- jak się to ma do, delikatnie mówiąc, kwestii bezpieczeństwa (i auta i radia -:)'
- skąd i którędy prowadzisz zasilanie,
- jaką masz antenę, gdzie jest zamocowana (magnesówki pomijam, taką i sam umiem przykleić do dachu -:)

Był swego czasu cały artykuł kliknij tu (http://www.mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=83&mode=&order=0&thold=0)
sprawdź tylko czy Twój Alan Midland wejdzie do schowka, bo nie podałe jaki to model.

Krzychu32
20-02-2008, 21:31
Odkąd kupiłem CB to przestałem płacić mandaty i nie tracę tyle czasu na trasie stojąc w korkach jak jest np. wypadek czy remont drogi ,ponieważ wiem o tym wcześniej i szukam objazdu ,czyli jest mi niezbędne.Jak kupiłem mondka to przez parę dni jeździłem bez radyjka to powiem krótko było tragicznie jakbym dosłownie wzrok stracił. :)

Pozdr

maniek_
21-02-2008, 12:10
CB posiadam od soboty ale już zaznaczyłem pierwszą odpowiedź. Przy zakupie myślałem że będzie to raczej moją nową zabawką, ale już zmieniłem zdanie. Nie miałem pojęcia że tak dużo miśków czai się po Łodzi, gdzie zdarzało mi się jeździć powiedzmy nie najwolniej :P Radio również przydało mi się gdy musiałem gdzieś dojechać i nie miałem pojęcia gdzie to jest :)

Mam jeszcze jedno pytanko do kolegów z Łodzi - gdzie w Łodzi znajduje się "kolanko"? Wczoraj jadąc po Jana Pawła kilkukrotnie słyszałem o tym kolanku i nie mam pojęcia gdzie to jest. Mój jedyny pomysł to ostatni odcinek Włókniarzy przed Zgierską - zgadłem? :jezyk1:

MarMon
04-03-2008, 14:14
Radyjko to podstawa.

:metal:

piter771
02-08-2009, 04:14
hmmm jak ja założyłem zrozumiałem jaka w eterze jest społeczność kazdy cia zaprowadzi do celu lepiej niż gps ( uklony do Koliberka - poznań) oczywiście są i kłódnie ale gdzie ich nie ma?? nie wyobrażam sobie jazdy bez radyjka ... pozdrawiam :)

kinek
02-08-2009, 23:32
Radyjko to podstawa. Zawsze można liczyć na pomoc mobilków w różnych sytuacjach np. miśki czy jaka droga. Wiele razy mi pomogło i nie wyobrażam sobie jazdy bez niego

jamax
14-09-2009, 09:01
Mam od dwóch lat i...............nie wyobrażam sobie bez niego życia.Mój zestaw ( COBRA19 + Midland) zwrócił się 15 minut po zamontowaniu :)
O drogę nie pytam, bo uzupełnieniem jest NAVI ,ale miło należeć do grupy"dobrze poinformowanych" :)

harnas1515
25-09-2009, 17:53
O drogę nie pytam, bo uzupełnieniem jest NAVI ,ale miło należeć do grupy"dobrze poinformowanych" Smile
Też tak uważam.
CB.-fajna sprawa na trasę. Lubię wiedzieć o zagrożeniach czyhających przede mną. A również podpowiedzieć o nich innym.
W miastach często wyłączam.

blady1
04-10-2009, 23:29
mam zamontowante i sprawdza się szkoda tylko że podaje jeszcze UKRYTYCH fotoradarów strażników miejskich , gminnych , wiejskich i całej reszty radio to stara onwa

HUDY73
12-10-2009, 21:49
Z radyjkiem pomykam od ponad dwóch lat założyłem jak zaczołem jeżdzić po polsce kilka razy mi tyłek uratowało i to nie tylko przed miśkami

litearts
31-10-2009, 08:49
Zaraz po zakupie autka kupiłem sobie radyjko, CB jest bardzo przydatna sprawa, bez tego ani rusz

PiDrzej
11-12-2009, 12:56
Witam chce zakupić CB radio, możecie mi podpowiedzieć jakie radio będzie najlepsze i jaka antena??

pozdrawiam

Adek482
11-12-2009, 17:35
Ja osobiście mam radio tti i antenę Cobra, to powiem szczerze że jestem bardzo zadowolony na 11 km ciągnie (patrząc po słupkach) i bez żadnego problemu ;) A jeśli chcesz przeznaczyć większe pieniądze to bardzo dobre radia są Presidenta

Malar
11-12-2009, 18:37
Panowie są radia i radia, anteny i anteny, można kupić radio + antena za 300 zł a można i za 800zł...

grzybekvdj
20-10-2010, 17:52
Teraz bez radia to jak bez reki
CB Podstawa!

RUFI
20-10-2010, 22:05
ja tez posiadam cb w mondziu, nie korzystam na codzień z pracy i do pracy ale gdy wyjeżdzam gdzieś dalej to sie bardzo przydaje. Kiedys znajomy się ze mnie śmiał jak miałem w poldku radio że po co mi skoro ten poldek nawet 100 nie wyciągnie. Takie głupie podejście żę jak sie ma radio to juz trzeba zapierniczać 200 na godzine, a przecież radio przydaje się w bardzo wielu ważniejszych rzeczach

pluca
10-07-2011, 17:19
Sabinka jest pomocna i to czasami bardzo. Da się bez tego żyć, ale po co sobie utrudniać ;) Ja korzystam tylko w trasie, okazyjnie, ale wtedy lubię wiedzieć, co się dzieje na drodze. Nie traktuję radia jako antyradar, ale kiedyś wyłączyłem radio wracając z trasy, bo już byłem prawie w domu i mnie miśki wyhaczyły ;)

Wojta$
29-09-2013, 14:37
Bardzo przydatna sprawa, korzystam z cb już dosyć długo i udało sie uniknąć nie jednego mandatu, Polecam.

tomasz-tom
03-10-2013, 17:33
ja bardzo dużo spędzam czasu w kabinie :car: o tej pory nie mam CB jak do tej pory nie zapłaciłem mandatu [noge mam ciężką ] chociaż miałem niejedną kontrole no bo kto normalny na ograniczeniu do 70 zapieprza blaszanką 120 na blacie mając nieraz 2t ładunku pardą raz za pasy przywalili 100 zl :mo: ale najczęściej kończy się pouczeniem i reprymendą . Ale po ostatnich zlotach i spotach może kupie ze względu na pogaduszki z kolegami i koleżankami z klubu na trasie .:hehe:

kojot310
05-10-2013, 05:21
Podstawowe narzędzie w pracy.(w ciężarówce).W fordzie zakładam( to znaczy przekładam) tylko na czas urlopu i dalszego wyjazdu. Ponadto z CB radiem jestem od lat 90 tych, hehe pamiętam moją klare czyli zezwolenie z PAR-u byłem nr 14622 kojot ,operator Darek QTH ŻORY.Fajne to były czasy :)

wrc1000
05-10-2013, 07:31
Ponadto z CB radiem jestem od lat 90 tych, hehe pamiętam moją klare czyli zezwolenie z PAR-u byłem nr 14622 kojot ,operator Darek QTH ŻORY.Fajne to były czasy
:) :) U mnie do tej pory mam wlepkę na Dragon-ie , kilka osób już pytało co to jest ;)

RalfiX78
05-10-2013, 14:19
Ponad rok się wahałem czy kupić, no i się zdecydowałem na pakiet presidenta. Myśle że warto, wydać te kilka stówek.

benek27-78
06-10-2013, 08:47
Mam i ja bo tak zainwestowana kasa zwraca się może nie za 1 ale za kolejnym zakrętem ;) Kiedyś posiadałem stacje bazową zezwolenie z PAR-u ale czasy się zmieniły śmietnik był coraz większy i zostawiłem to dla innych uciech ;)

joniu0
29-10-2013, 21:04
Ja też mam od kilku ładnych lat kiedyś bez czasów nawigacji radyjko było lepsze niż nie jedna mapa :D:D:D mam do dziś i polecam nie tylko jako antyradar ale także jako mapa i info na drogach :) Polecam każdemu mądremu kierowcy gdyż nie traktuję radyjka jako zabawę w eterze :)

BaBooN
31-10-2013, 20:40
ja Cb posiadam w sumie ze względu na objazdy itp.. jak są korki czy jakiś wypadek i można go objechać to na cb ktoś zawsze pomoże czy jak sie szuka w mieście czegoś :) wiadomo że pomaga przed Miśkami :D oni się zbroją i CB jest przydatne na trasach jak się lata :)

Alanos77
22-03-2014, 12:34
CB posiadam w samochodzie z 2 powodów:
1 - nadrzędny - cele ostrzegawcze
2 - podrzędny komunikacja ze znajomymi dla przyjemności (hobby).

tomasz-tom
23-03-2014, 19:08
CB posiadam w samochodzie z 2 powodów:
1 - nadrzędny - cele ostrzegawcze
2 - podrzędny komunikacja ze znajomymi dla przyjemności (hobby).
i tu się idzie pomylić bo policja też używa CB i nie jest to wiarygodne widziałem nie raz jak wprowadzają w błąd ludzi :hmm:

Alanos77
23-03-2014, 21:22
I tu się mylisz,jeżeli uwarzasz że CB służy tylko do przekazywania informacji gdzie jest Policja,pytasz o daną nazwę ulicy,informujesz gdzie jest korek,gdzie jest wypadek,jak zatacza sie pijany po drodze,lub informujesz o przelocie karetki -R-.

tomasz-tom
23-03-2014, 21:29
mam nawigacje głośnej muzyki nie słucham więc R i inne sygnały słyszę bardzo dobrze radia CB załączam w nocy jak jeżdżą normalni kierowcy bo w dzień to tylko przekleństwa i inne chamstwo bohaterów i mistrzów drogowych w żadnym dostawczaku nie mamy CB i jakoś kilka lat jeździmy :skromny:

robo1277
23-03-2014, 22:05
2 - podrzędny komunikacja ze znajomymi dla przyjemności (hobby).

:up::up::up::up::up:


ja posiadam super cheeath i też częściej używam do komunikacji ze znajomymi szczególnie w paśmie ssb

Boniu
26-03-2014, 13:57
w pracy jaką wykonuję CB jest dla mnie jak dodatkowa para oczu... :car: