PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Tabliczka znamionowa



pawelwozniak
16-04-2006, 23:51
Witam kolegów i koleżanki mam pytanie dotyczące tabliczki znamionowej jak to jest że w niktórych modelach jest tabliczka znamionowa pod maską a w niektórych nie ma jestem ciekawy jak jest u was i z czego wynika ta różnica, ja np. nie mam i znajomy też nie
Pozdrawiam

konio
17-04-2006, 00:50
U ciebie powinna być w postaci naklejki na prawym słupku.W MKI jest tanbliczka pod maską.

rc23
17-04-2006, 00:51
jeśli brak tabliczki znamionowej na pasie przednim to istnieje duże prawodobieństwo , że samochód był stuknięty i pas został wymieniony

NODDI11
17-04-2006, 10:56
Ja tabliczke mam pod maską :metal A bez tabliczki przeglądu nie dadzą :red:

STraits
17-04-2006, 10:58
Jest jeszcze tabliczka z nazwą koloru która znajduje się pod lewym reflektorem w mk1/mk2. W mk2 nie ma na pasie przednim żadnych tabliczek oprocz naklejki informującej o ilości odczynnika R134a i tyle.. u nas jest na prawym słupku.

konio
17-04-2006, 11:00
Jest jeszcze tabliczka z nazwą koloru która znajduje się pod lewym reflektorem w mk1/mk2. W mk2 nie ma na pasie przednim żadnych tabliczek oprocz naklejki informującej o ilości odczynnika R134a i tyle.. u nas jest na prawym słupku.
Dokładnie .....w MKII jest na słupku , w MKI na pasie przednim.

polonista
17-04-2006, 23:04
Gdy po zakupe samochodu pojechałem na pierwszy przegląd techniczny, rzeczywiście facet na stacji nie chciał mi podbić przeglągu, jako przyczynę podając brak tabliczki znamionowej. Oczywiście za odpowiednią opłatą takową tabliczkę nabyłem, mam ją przykręconą pod maską. Ciekawi mnie ta informacja, którą tu podajecie, że powinna być jakaś tabliczka znamionowa na prawym słupku...przepraszam za moje ignoranckie :wall: pytanie, ale to znaczy gdzie? na prawym słupku, króry jest w kabinie? :jezyk1:

STraits
17-04-2006, 23:08
Prawa strona (pazażera), słupek środkowy. 30 cm pod ryglem do zamka. Czarna naklejka.

konio
17-04-2006, 23:37
Gdy po zakupe samochodu pojechałem na pierwszy przegląd techniczny, rzeczywiście facet na stacji nie chciał mi podbić przeglągu, jako przyczynę podając brak tabliczki znamionowej. Oczywiście za odpowiednią opłatą takową tabliczkę nabyłem, mam ją przykręconą pod maską. Ciekawi mnie ta informacja, którą tu podajecie, że powinna być jakaś tabliczka znamionowa na prawym słupku...przepraszam za moje ignoranckie :wall: pytanie, ale to znaczy gdzie? na prawym słupku, króry jest w kabinie? :jezyk1:

No to facet lama.u mnie diagnosta odrazu otworzył drzwi pasażera i zobaczył tabliczke :) W MKII tabliczka jest tak jak podaje straits.
No chyba że u ciebie jej nie było w tym miejscu - a być powinna.

krzys-68
17-04-2006, 23:54
Witam kolegów i koleżanki mam pytanie dotyczące tabliczki znamionowej jak to jest że w niktórych modelach jest tabliczka znamionowa pod maską a w niektórych nie ma jestem ciekawy jak jest u was i z czego wynika ta różnica, ja np. nie mam i znajomy też nie
PozdrawiamRoczniki produkcji do 95-tabliczka na wzmocnieniu czolowym,
od 1995 do dzisiaj naklejka w kasztalcie tabliczki na słupku srodkowym prawym.Ilosc rubryk inna,troszke w innych miejscach opisy

Diabel
18-04-2006, 20:37
:)) Jakoś tak zaraz mi się kojarzyło że będą pisać napewno bity. Pierwszy rc23 dał się nabrać. Ale zapłacenie za tabliczkę na przeglądzie to już lekka przesada w mkII tabliczka jest na słupku!!!! :brawo:

polonista
18-04-2006, 21:08
:)) Jakoś tak zaraz mi się kojarzyło że będą pisać napewno bity. Pierwszy rc23 dał się nabrać. Ale zapłacenie za tabliczkę na przeglądzie to już lekka przesada w mkII tabliczka jest na słupku!!!! :brawo:

Może i przesada, żeby płacić za tabliczkę na przeglądzie - ale cóż miałem zrobić, jeśli gość uparł się, że nie podbije mi przeglądu.
A tak przy okazji, sprawdzałem dzisiaj - bo już myślałem, że jestem ślepy 8O , ale na słupku naklejki (tabliczki) nie mam.

Diabel
18-04-2006, 21:33
Szkoda że nie umiem zdjęć wrzucać bo dałbym fotkę do postu a tak to musisz nam tylko wierzyć.

jedrek_G
18-04-2006, 21:41
:)) Jakoś tak zaraz mi się kojarzyło że będą pisać napewno bity. Pierwszy rc23 dał się nabrać. Ale zapłacenie za tabliczkę na przeglądzie to już lekka przesada w mkII tabliczka jest na słupku!!!! :brawo:

Może i przesada, żeby płacić za tabliczkę na przeglądzie - ale cóż miałem zrobić, jeśli gość uparł się, że nie podbije mi przeglądu.
A tak przy okazji, sprawdzałem dzisiaj - bo już myślałem, że jestem ślepy 8O , ale na słupku naklejki (tabliczki) nie mam.

Może Mu się słupek "omsknął" lub zmienił kolor i dlatego nie ma albo pracowicie ją zmyli w co raczej nie wierzę.