PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] hmmm. olej na asfalcie



Tuner.Pl
23-04-2006, 23:08
hmm palilem gume na progu zwalniajacym, a w miejscy gdzie auto mialo tlumik to powstala ciemna plama, nie byla mokra nawierzchnia po tym tylko czarne jak by okopcone ale czym olejem? przez rure wydechowa? co jest grane jakis zawor?

waldemarz
24-04-2006, 00:09
Kolego Tuner.Pl juz ktorys raz piszesz swoje zapytania w postach w nie odpowiednim dziale. Czy wreszcie przeczytasz moze dokladnie regulamin forum i uzmyslowisz sobie jakie tematy piszemy w jakich dzialach. W tym dziale piszemy tylko o CarAudio lub o tunningu auta.
Co ma wspolnego twoj olej na asfalcie z dzialem CarAudio&Tunning. :wow:


A tak przy okazji to trzeba bylo nie palic gumy i nie mialbys teraz problemu. :satan:

Oktan
24-04-2006, 00:28
:panna:


:zly:

Tuner.Pl
24-04-2006, 00:34
:) nie mam problemu tylko pytam sie czemu tak sie stalo :) a to czemu tam napisalem, z przyzwyczajenia bo przegladam tylko posty z tamtego dzialu i odruchowo dodalem nowy temat tam i poprosilem o przeniesienie

chudzik
24-04-2006, 00:38
Jak myślę obrotów miałeś sporo,więc może poprostu wywaliło kupę sadzy i innych osadów z tłumików.
Palić gumę???-po co? Nie szkoda auta(o oponach nie wspomnę) :wall:

Ps.A w Stomilu się cieszą :)

waldemarz
24-04-2006, 00:39
Podejzewam ze rure masz lekko skierowana w dol.
Jak dales jak to mowia kite w pedal, az palilo gumy to dlatego kopciuch z rury przybrudzil asfalt. Mysle ze twoj silnik za dlugo nie wytrzyma takiego palenia gum. Twoj silnik chyba nie jest jak nowka i wydaje mi sie, ze spalales lekko olej, albo tak jak napisal kolega poszla mocno sadza z calego ukladu wydechowego. :))

A tak patrzac na te palenie gum, to wczoraj bylem na rozpoczeciu sezonu motocyklistow i jeden tez tak palil gume przed publicznoscia, ze wracal pieszo bo nie mial zapasowej. :)) :)) :))