PDA

Zobacz pełną wersję : spam naklejkowy



bartekk
01-08-2012, 21:33
Bałagan się robi, poprawcie :smash:

plusek
01-08-2012, 21:34
Panowie, kolejka obowiązuje. Poprawić, byłem pierwszy :) :terefere:

plusek
01-08-2012, 21:45
edit. poprawione :)
dzięki bartekk

przemek0113
01-08-2012, 22:23
( odbiorę na Rajdzie)Dobry pomysł, toć plany są co bym Was spotkał :hmm:

atomik67
01-08-2012, 22:28
Panowie spokojnie,bo się bałagan robi :)

baster78
01-08-2012, 22:29
Nałożyliśmy się popraw Tomek:hehe:

atomik67
01-08-2012, 22:37
O i Mzzykuś zrobił porządek :bigok:

harnas1515
01-08-2012, 23:07
poprawcie bo z fona nie dogonie za listą :))

KaCzUsIa
01-08-2012, 23:29
No i się pokićkało :D

rolnik23
01-08-2012, 23:32
Oj sie syf zrobil ;/ z 10 osob ma pozycje 35. :)

bartekk
01-08-2012, 23:32
Spokojnie, powoli, ogarniamy.

atomik67
01-08-2012, 23:34
No i się pokićkałoZaraz Mzzyku naprawi :)
albo Bartekk
:)

robifij
01-08-2012, 23:41
jak to zamowic??:) ja tez chce 1x:)

stefanM
01-08-2012, 23:41
Dziękuję Mzzyku :bigok:

dgra86
01-08-2012, 23:44
ja też będę chciał to poczta odebrać :D:D:D taka możliwość istnieje??????

robifij
01-08-2012, 23:45
koledzy co mam zrobic by zamowic i dostac to za pomoca przesylki..??

robifij
01-08-2012, 23:46
koledzy co mam zrobic by zamowic i dostac to za pomoca przesylki..??:smash::smash:

atomik67
01-08-2012, 23:46
:boshe::wow2:

robifij
01-08-2012, 23:47
dziekuje kolego:)

bartekk
01-08-2012, 23:47
Proszę wpisujcie tylko ilość, nie kopiujcie.

MarekZSW
01-08-2012, 23:48
koledzy co mam zrobic by zamowic i dostac to za pomoca przesylki..??
spoko, dopiero są zapisy resztę dowiesz się później :)

dgra86
01-08-2012, 23:49
koledzy co mam zrobic by zamowic i dostac to za pomoca przesylki..??
spoko, dopiero są zapisy resztę dowiesz się później :)

niektórzy są w gorącej wodzie kąpani i już by chcieli je sobie nakleić :D:D:D

bartekk
01-08-2012, 23:49
Będziemy uaktualniać listę co jakiś czas, więc cierpliwości szanowni Koledzy i Koleżanki :)

robifij
01-08-2012, 23:49
bartek jak bys mial taki szybki kompter wraz z internetem co brat go z boku napedza tez bys tak robil:):hmm:

dgra86
02-08-2012, 00:02
może głupie pytanko ale co znaczy skrót KR????? w tym pierwszym poście < dostawa przez KR'ów........ >

wsciekly
02-08-2012, 00:05
fajnie ze ktos nareszcie zajął się tym tematem

sory Darek że spamuje w twoim wątku ale inaczej chyba odpowiedzi od zarządu nie uzyskam, ktoś pewnie powie że robie dym, ale inaczej odpowiedzi nie uzyskam.

Czy szanowny zarząd mógłby wyjaśnić dlaczego decyzja w sprawie naklejek które oferowałem wam w cenie 1zł pozostała bez echa przez kilka miesięcy ? Na pw nie raczyliście odpowiadać, lub pisaliście z nie ma jeszcze decyzji, a tu Darek nagle dostaje pozwolenie ?

oobe
02-08-2012, 00:05
Ja bym ją zamówił jak by się ją dało nakleić na oryginalny znaczek forda, który się rozpada od częstego mycia.
Fajnie by było jak byście coś wymyślili.
Jak widziałem jak mi zdejmowali znaczek (w dobrym stanie) z wypadkowego samochodu to zrezygnowałem ze zdejmowania tego znaczka ze swojego.
To będzie normalna płaska naklejka?

bartekk
02-08-2012, 00:07
Koledzy, litości. To nie temat na propozycje naklejek i dyskusje z Zarządem, widzicie że ciężko ogarnąć listę chętnych...

Dareckip
02-08-2012, 00:07
może głupie pytanko ale co znaczy skrót KR????? w tym pierwszym poście < dostawa przez KR'ów........ >
zobacz pierwszy post :))

softgreen
02-08-2012, 00:09
Jak mam dać znać o 2 naklejki ? Napiszcie dla nowicjusza co i jak , mój dobry mondek czeka :( od 2 lat

Dareckip
02-08-2012, 00:10
a tu Darek nagle dostaje pozwolenie ?
Tomek sam wiesz ile czasu to trwało, pytałem, dzwoniłem i jest jak jest.

Poza tym prosiłem o nie pisanie w tym wątku, robi się bałagan.
za chwile założę spam wątek do tego :)) tylko gdzie??

bartekk
02-08-2012, 00:18
hirotarosc, proszę, wpisuj tylko ilość jaka chcesz zakupic

wsciekly
02-08-2012, 00:19
LUDZIE czy tak ciężko przeczytać pierwszy wątek wam ?? PISZE JAK BYKK, że kopiować liste i sie dopisywać. Chyba ctrl c ctrl V potraficie

hirotarosc
02-08-2012, 00:23
sorrki, już nie dotykam listy ;)

Dareckip
02-08-2012, 00:26
LUDZIE czy tak ciężko przeczytać pierwszy wątek wam ?? PISZE JAK BYKK, że kopiować liste i sie dopisywać. Chyba ctrl c ctrl V potraficie

Tomek nie już to zmieniliśmy bo sie bałagan robił.

bartekk
02-08-2012, 00:26
Proszę wszystkich o cierpliwość i o wpisywanie jedynie ilości naklejek.

Następna aktualizacja listy - jutro :)

basil
02-08-2012, 00:39
Następny update jutro

to za 20 minutów :D

bartekk
02-08-2012, 00:44
Następny update jutro

to za 20 minutów :D

Jutro przed poranna herbata :hehe:

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2

bartekk
02-08-2012, 00:59
Patryk00000 litosci... po raz kolejny prosze nie kopiuj listy, to nam utrudnia, wpisz tylko ile naklejek chcesz. Juz nie wiem jak prosic.

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2

basil
02-08-2012, 01:05
bzyku25 - 2 szt. Jak to bedzie wysyłane?

Jesteś z Lubina - proponuję w REWO na Rajdzie 14 Sierpnia ;)

basil
02-08-2012, 01:17
sory Darek że spamuje w twoim wątku ale inaczej chyba odpowiedzi od zarządu nie uzyskam, ktoś pewnie powie że robie dym, ale inaczej odpowiedzi nie uzyskam.

Czy szanowny zarząd mógłby wyjaśnić dlaczego decyzja w sprawie naklejek które oferowałem wam w cenie 1zł pozostała bez echa przez kilka miesięcy ? Na pw nie raczyliście odpowiadać,

Tomku, odpowiedź od nas otrzymałeś jeszcze przed zmianą naszego Statutu.
Powód przez który nie zdecydowaliśmy na Twoje gadżety był fakt , że za gadżety MKP płaciłoby Tobie a Ty producentowi.
Nam zależy na przejrzystości gdzie MKP dostanie z FV od producenta bezpośrednio , mieliśmy swego czasu nauczkę, dlatego sprawa przejrzystości jest dla nas b. ważna.

Brodziu
02-08-2012, 01:21
ronin_ - 2szt, ale czy mozliwa wysylka do uk?Nie wysyłamy tylko na Księżyc :satan: - oczywiście koszty przesyłki pewnie inne.
Spokojnie wysyłki będą mozliwe - postaram się to ogarniać :) co by Darkowi troche zdjąć z pleców.

bartekk
02-08-2012, 01:22
ronin_ - 2szt, ale czy mozliwa wysylka do uk?Nie wysyłamy tylko na Księżyc :satan: - oczywiście koszty przesyłki pewnie inne.
Spokojnie wysyłki będą mozliwe - postaram się to ogarniać :) co by Darkowi troche zdjąć z pleców.

Zatem dopisze ronina przy aktualizowaniu listy :up:

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2

bartekk
02-08-2012, 11:13
Ufffff, nareszcie wątek ze spamem :)

Dobra, jestem w kontakcie z Darkiem. Aktualizacja listy będzie co jakiś czas, dzisiaj około południa i wieczorem. Poprawię też błędy.

Mateusz V6
02-08-2012, 12:31
Bartek jak chciałbym taką naklejkę to się dopisać do listy?:hmm:

wanila
02-08-2012, 12:34
Witam. Ja też chciałbym się dopisać do listy. Niestety z racji odległości i braku możliwości wzięcia urlopu na rajd jeżeli jest możliwość chciałbym otrzymać przesyłką. Sztuk 2 :)

bartekk
02-08-2012, 12:41
Niech każdy z Was napisze posta ze swoim nickiem i ilością sztuk :up: Oczywiście w tamtym wątku.

Wysyłki oczywiście będą, realizowane przez Brodzia, więc nie ma problemu.

Niedługo update listy więc dopisujcie się :)

Mirek1979
02-08-2012, 13:19
witam
jak można to ja też chce dwie naklejki .
tylko jak można to proszę o przesyłkę :fan:

bartekk
02-08-2012, 13:21
Wpisz proszę posta do wątku z zamówieniami, żeby nie zginęło ;)

Lotar
02-08-2012, 14:43
Co się dzieje w temacie "Nowe naklejki I edycja"???
Wchodzę w 11 stronę a tam hasło z ostrzeżeniem:


Ostrzeżenie: coś tu jest nie w porządku!
Witryna www.mondeoklubpolska.pl (http://www.mondeoklubpolska.pl) zawiera treści z witryny , która jest znana jako źródło złośliwego oprogramowania. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem.
Według informacji Google kontynuowanie grozi zainstalowaniem na komputerze złośliwego oprogramowania. Jeśli witryna już była odwiedzana lub jest zaufana, istnieje możliwość, że niedawno doszło do włamania do niej przez hakera. W tej chwili odradzamy kontynuowanie – możesz spróbować ponownie jutro albo przejść do innej witryny.
[COLOR=#000000][FONT=Helvetica]Powiadomiliśmy już właściciela witryny , że znaleźliśmy w niej złośliwe oprogramowanie. Więcej informacji na temat problemów stwierdzonych pod adresem zawiera

bartekk
02-08-2012, 14:54
Nadwrażliwość jakiegoś filtra chyba na jakąś emotkę.

linkgrabber
02-08-2012, 15:06
ciekawe ile będą je robić bo troche ludzi sie rzuciło :hehe:

MarekPrint
02-08-2012, 15:06
Ostrzeżenie: coś tu jest nie w porządku!
Witryna www.mondeoklubpolska.pl zawiera treści z witryny , która jest znana jako źródło złośliwego oprogramowania. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem.

Zgadza się Chrome jest czasami trochę nadwrażliwa i w tym wypadku nie lubi strony skąd jeden z naszych userów na zapożyczoną emotkę w swoim podpisie. Dodaj ją do nieblokowanych.

Lotar
02-08-2012, 15:35
Ok, wszystko jasne.

bartekk
02-08-2012, 15:40
ciekawe ile będą je robić bo troche ludzi sie rzuciło :hehe:

Spoko loko, sama produkcja trwa niedługo, gorzej z wpłatami, pakowaniem, wysyłkami.

linkgrabber
02-08-2012, 15:43
jest ustalony termin w ogóle do kiedy ludzie mogą sie zgłaszać? Później np zrobić II edycje no bo już troche juz jest tych naklejek wiec dystrybucja będzie miała co robic :hmm:

bartekk
02-08-2012, 16:08
jest ustalony termin w ogóle do kiedy ludzie mogą sie zgłaszać? Później np zrobić II edycje no bo już troche juz jest tych naklejek wiec dystrybucja będzie miała co robic :hmm:

To musi Darek zdecydować. Na razie zapisy trwają :)

Przy okazji - bardzo proszę wszystkich o cierpliwość. Sami widzicie, że to spore przedsięwzięcie :)

Brodziu
02-08-2012, 16:09
Spoko luzik, nie martw się - damy radę :) - realizacja w kolejności zgłoszeń

marcintddi
02-08-2012, 18:17
ja też bym chciał jedną,bo stara zniszczyła się na obwodzie,gdzie mam się zapisać ?

kacper76
02-08-2012, 18:31
Ja tez wyrażam chęć na kupno klubowej naklejki na mojego mondziaka,czy może mnie ktoś dopisać do listy ,byłbym bardzo wdzięczny szt.1 jaki jest koszt ?Proszę o jakieś info jak coś jestem dostępny pod tel. 698 707 867 dzięki z góry za wszystko.

Dareckip
02-08-2012, 21:04
jest ustalony termin w ogóle do kiedy ludzie mogą sie zgłaszać?
napisane było, pierwsza 100 się robi - i do poniedziałku ma być zrobiona. następne będziemy zamawiać. Spokojnie chcieliśmy zrobić tzw. badanie rynku, ile jest ich potrzebnych.


Spoko luzik, nie martw się - damy radę - realizacja w kolejności zgłoszeń
dokładnie.

michax
02-08-2012, 21:25
ja prosilbym o jeszcze jedna naklejke wiec razem beda dwie i o dopisanie kolejnej sztuki do listy.
jezeli jest taka mozliwosc to chcialbym o wysylanie naklejek poniewaz na rajd nie dam rady sie wyrwac ;(
moj nr kom: 513523255

nikolaus87
02-08-2012, 22:02
realizacja w kolejności zgłoszeń

och jak się cieszę, może na urlop pojadę już z naklejką :) hurra !!!!:zakrecony::zakrecony::zakrecony:

Bandites
02-08-2012, 22:43
a poda ktoś jakieś dane kontaktowo - przelewowe za te naklejki? bo w tamtym temacie jakoś nie zauważyłem, a
zamówiłem jedną po raz 1 bo od marca tego roku jestem posiadaczem Mondziaka :) i się w nim zakochałem
(tylko ten z#$%^&y silnik TDCi :( ) na same wtryski wyrzygałem już prawie 6tys. PLN.

Mzzyku
02-08-2012, 22:45
a poda ktoś jakieś dane kontaktowo - przelewowe za te naklejki?Wszystko w swoim czasie kolego ;)

nikolaus87
02-08-2012, 23:21
tylko ten z#$%^&y silnik TDCi

a no cóż, z wyboru czy tak wyszło ??

bartekk
02-08-2012, 23:30
Uwaga uwaga, biorę się za aktualizację listy, proszę o chwilę cierpliwości.

No i chłopaki, nie zapisujcie się tutaj na naklejki, tylko w wątku z zamówieniami :up:

Brodziu
03-08-2012, 00:51
się w nim zakochałem
(tylko ten z#$%^&y silnik TDCi ) na same wtryski wyrzygałem już prawie 6tys.Miłość bywa kosztowna :)

a poda ktoś jakieś dane kontaktowo - przelewowe za te naklejkiDane kontaktowo-przelewowe podamy jak będziemy juz mieli naklejki od producenta :)

nikolaus87
03-08-2012, 09:17
Dane kontaktowo-przelewowe podamy jak będziemy juz mieli naklejki od producenta

już się doczekać nie mogę :) kaska na koncie już też gotowa do drogi :)

Malcziszka
03-08-2012, 09:21
Witam,

Również poproszę o przesłanie 1szt.

Pozdrawiam

bartekk
03-08-2012, 09:28
Witam,

Również poproszę o przesłanie 1szt.

Pozdrawiam

Po raz 150-ty: zamówienia nie w spamie, tylko w wątku z zamówieniami.

nikolaus87
03-08-2012, 09:40
Cytat Zamieszczone przez Malcziszka Zobacz posta
Witam,

Również poproszę o przesłanie 1szt.

Pozdrawiam
Po raz 150-ty: zamówienia nie w spamie, tylko w wątku z zamówieniami.

no comment :)

covallus
03-08-2012, 13:36
cześć,

jestem słabomyślący w piątek po południu :zakrecony:
czy z opisu wynika, że najklejka jest przezroczysta? tzn. można ją na szybę zastosować?

:hmm::confused:

nikolaus87
03-08-2012, 13:54
że najklejka jest przezroczysta

dojdzie paczuszka będziemy wszystko wiedzieć :)

bartekk
03-08-2012, 14:22
Na szybie albo na ciemnym lakierze adres strony może być mało widoczny.

caqerr
03-08-2012, 17:02
Ale to forum odżyło w tym temacie :wow:
Dareckip szacun za akcję :pad:
Jednak warto było poczekać :satan:

marcintddi
03-08-2012, 18:47
marcintddi 2 szt + wysyłka

kombiwars
03-08-2012, 21:06
Pytania:
1/ Dlaczego "wściekłemu" oferującemu prawie darmowe naklejki klubowe odmówiono załatwienia sprawy, zasłaniając się potrzebą przejrzytstości transakcji - tym samym robiąc z niego nieuczciwego?
2/ Kto gwarantuję, że aktywista wystepujący w imieniu zrzeszonych (po wzmiankowanej zmianie regulaminu) będzie kryształowy?
3/ Jak ma wyglądać ta n a k l e j k a i jaki będzie jej koszt?
4/ Czy wśród mondeowiczów był przeprowadzony jakikolwiek konkurs na formę owej naklejki?
5/ Wedle jakich kryteriów wyłoniono producenta naklejek?

- Proszę o odpowiedź od kompetentnej osoby.
Pozdrawiam ogół klubowiczów. Kombiwars

bartekk
03-08-2012, 21:35
:popcorn:





T r a n p a r e n c y

Kolega chciał zaszpanować angielskim, ale nie wyszło :phi:

RaFi_mk2V6
03-08-2012, 21:36
Pytania:
1/ Dlaczego "wściekłemu" oferującemu prawie darmowe naklejki klubowe odmówiono załatwienia sprawy, zasłaniając się potrzebą przejrzytstości transakcji - tym samym robiąc z niego nieuczciwego?
2/ Kto gwarantuję, że aktywista wystepujący w imieniu zrzeszonych (po wzmiankowanej zmianie regulaminu) będzie kryształowy?
3/ Jak ma wyglądać ta n a k l e j k a i jaki będzie jej koszt?
4/ Czy wśród mondeowiczów był przeprowadzony jakikolwiek konkurs na formę owej naklejki?
5/ Wedle jakich kryteriów wyłoniono producenta naklejek?

- Proszę o odpowiedź od kompetentnej osoby.
Pozdrawiam ogół klubowiczów. Kombiwars
ad.1 widocznie tak mialo byc
ad.2 z tego co wiem to wszystko przechodzi przez zarzad a dokladniej konto klubowe wiec 100% pewnosci
ad.3 w temacie zamowien masz wyglad i cene wystarczy kliknac na odpowiedni temat
ad.4 konkursow niema ,jelsi sie komus cos podoba to kupuje jak nie to nie kupuje
ad.5 wedle cenydo jakosci,im wiecej naklejek tym taniej,a producenci sa z reguly albo juz sprawdzeni ,albo jest to zalatwiane tak aby bylo dobrze

teraz cos odemnie,mialo byc chetnych na chociaz 100 ztuk a ja tu widze juz cos kolo 6 setek,masakra:D

Dareckip
03-08-2012, 22:06
Dareckip szacun za akcję
Jednak warto było poczekać
:))

Dareckip
03-08-2012, 22:57
1/ Dlaczego "wściekłemu" oferującemu prawie darmowe naklejki klubowe odmówiono załatwienia sprawy, zasłaniając się potrzebą przejrzytstości transakcji - tym samym robiąc z niego nieuczciwego?
2/ Kto gwarantuję, że aktywista wystepujący w imieniu zrzeszonych (po wzmiankowanej zmianie regulaminu) będzie kryształowy?
3/ Jak ma wyglądać ta n a k l e j k a i jaki będzie jej koszt?
4/ Czy wśród mondeowiczów był przeprowadzony jakikolwiek konkurs na formę owej naklejki?
5/ Wedle jakich kryteriów wyłoniono producenta naklejek?

1. na to pytanie nie odpowiem, nie znam przyczyny - ja chodziłem i pisałem nie na pw do zarządu tylko w odpowiednim dziale, widocznym tylko dla kluberów ale wściekły widział wszystko i mógł się odezwać. Nikt chętny nie był na zajęciem się tematem a ja chciałem mieść naklejkę więc postanowiłem za tym chodzić.
2. nie wiem o czy piszesz więc może jaśniej, odpowiem.
3. jest projekt w pierwszym poście, wymiary ect.
4. nie, nie był, ale chętnych poprowadzenie tematu nie było.
5. wg. osoby która się zgodziła za tym pochodzić i popytać u kilku drukarzy.

wydaję mi się że jestem trochę kompetentny :)

wiedziałem że zawsze znajdzie się jakiś pieniacz któremu nie będzie pasowało - nie chcesz nie zapisuj się, nie ma tematu

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:46 ----------


Kolega chciał zaszpanować angielskim, ale nie wyszło
:rotfl:

Fietkus
04-08-2012, 00:30
no i pięknie:)

Brodziu
05-08-2012, 23:23
Pytania: 1/ Dlaczego "wściekłemu" oferującemu prawie darmowe naklejki klubowe odmówiono załatwienia sprawy, zasłaniając się potrzebą przejrzytstości transakcji - tym samym robiąc z niego nieuczciwego? 2/ Kto gwarantuję, że aktywista wystepujący w imieniu zrzeszonych (po wzmiankowanej zmianie regulaminu) będzie kryształowy? 3/ Jak ma wyglądać ta n a k l e j k a i jaki będzie jej koszt? 4/ Czy wśród mondeowiczów był przeprowadzony jakikolwiek konkurs na formę owej naklejki? 5/ Wedle jakich kryteriów wyłoniono producenta naklejek? Dlaczego?
Ano dlatego że teraz hasło nepotyzm jest bardzo na topie :satan: :jezyk1: podobnie jak kolesiostwo :satan: i dlatego w tym tonie :satan:

ad.1 wsciekly niestety nie należy do rodziny nikogo z zarządu
ad.2 nikt - nie ma takiej potrzeby - przecież chodzi o to żeby zarobił i odpalił kasę zarządowi
ad.3 naklejka będzie bjutyful i nawiązując do tranparency będzie na przezroczystej folii
ad.4 oczywiście - były trzy etapy konkursu, a w finale kapituła złozona z 7 członków zarządu wybrała projekt tego który dał w kopercie najwięcej.
ad.5 był ogłoszony przetarg w Biuletynie Informacji Publicznej, a także ogłoszenia w najwiekszych dziennikach krajowych i spoty w TV - jednakże jak wiadomo wygrał ten co najwięcej dał pod stołem ;)

:satan: Kolego wybacz te odpowiedzi, ale musiałem sobie troche pofolgować - zawsze niestety rozwalają mnie ludzie z takim podejściem jak Twoje - mam nadzieję, że te odpowiedzi odpowiednio Cię usatysfakcjonują.

Dodam i podkreślam, że wyżej udzielone odpowiedzi sa tylko i wyłącznie moją fantazją literacką - wszelkie skojarzenia z rzeczywistością są przypadkowe

A teraz juz na poważnie - normalne wyjaśnienia i odpowiedzi dla wszystkich.

Ad. 1 Kolega wsciekly oferował nam naklejki wykonane przez siebie bez faktury. Na naszą odpowiedź, że bez faktury nie da rady, odpowiedział, że fakturę może wystawić ktoś inny. I zarząd nie chcąc być oskarżany o kolesiostwo postanowił nie zlecać koledze wsieklemu produkcji. Pomijam kwestię, że cena podana przez kolegę wściekłego to była cena bez faktury, a wykonanie w technologi mniej pracochłonnej, bo cała naklejka wraz z adresem strony miała być na białej folii w jednym kawałku, a nie na folii bezbarwnej z dodatkową folią transportową. Zatem porównywanie jest bez sensu.

Ad. 2 Odpowiem pytaniem - a kto zagwarantuje, że zarząd jest kryształowy? Odpowiem: nikt. Jednak zarząd ten został wybrany zdecydowaną wiekszością głosów na ostatnim Walnym Zgromadzeniu, więc jest szansa, że będzie kryształowy i tenże zarząd trzyma piecze nad aktywistą chętnym przeprowadzenia takiej akcji. Jednocześnie oświadczam, że dareckip cieszy się pełnym zaufaniem zarządu. Nie bardzo wiem o jakiej zmianie regulaminu pisze kolega kombiwars, ale nie wnosi to zbytnio nic wielkiego do tematu.

Ad. 3 - tu odpowiedz w zasadzie do kolegi kombiwars: Dobrze byłoby gdybyś zanim zadasz pytanie poszukał czy aby ta odpowiedź już nie padła w wątku - w przeciwnym razie jest to Twoje lenistwo, które w moim mniemaniu zwalnia mnie z odpowiedzi.

Ad. 4 Nie było potrzeby przeprowadzanie takiego konkursu ponieważ po pierwsze jest to naklejka z obowiązującym uchwalonym przez zarząd wzorem logo, a po drugie to zarząd zgodnie ze statutem ma prawo podejmować takie decyzje samodzielnie. Sądząc po zainteresowaniu - projekt jest jak najbardziej akceptowalny.

Ad. 5 Nie było żadnego przetargu na producenta naklejek - ustalmy że nie jest to wielomilionowy kontrakt który wymaga oficjalnego przetargu to raz, a dwa to że chętnych do robienia takich akcji zwyczajnie nie ma. Nasz klubowicz kolega dareckip wyraził chęć podjecia sie tego zadania, uzyskał akceptację i zaufanie zarządu i po prostu działa. Wcześniej taka chęc wyraził kolega wsciekly - niestety jego warunki nie zostały zaakceptowane przez zarząd. Wiecej chętnych nie było.

Mam nadzieję, że z grubsza nakreśliłem rys sytuacji tak, że stała się bardziej transparentna lub pisząc prościej przejrzysta. I moja prośba - nie szukajmy sensacji tam gdzie ich nie ma.

Nasze forum i Klub jest dla relaksu i zabawy - nie róbmy tu polityki i załatwiania interesów.

krish61
07-08-2012, 00:51
Ja mam pytanie jak Brodziu; da rade wyslac nalepki do Irlandii? CHociaz - od 17 sierpnia do 7 wrzesnia bede w Polsce, jesli wiec da rade wyslac w tym okresie, to wtedy prosilbym do Polski (i prosilbym o info komu poslac adres i gdzie wplacic kase)

Bandites
07-08-2012, 01:33
tylko ten z#$%^&y silnik TDCi

a no cóż, z wyboru czy tak wyszło ??

raczej z niewiedzy, lenistwa i może oszczędności kasy przy kupnie :P
nie pojechałem na żaden komputer, spodobał mi się samochód i to jak się nim jeździ i go kupiłem :hehe:
tak więc zły jestem TYLKO i WYŁĄCZNIE na samego siebie.

PS. ale silnik ma się już dobrze (no prawie) bo widziałem na kamerze jak wygląda wirnik w turbo :/

zbigmaz1
07-08-2012, 06:21
Na naklejki :
http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/93705-Nowe-naklejki-I-edycja-zapisy-do-7-08-2012

damiano72
07-08-2012, 10:08
dwie sztuki też bym zamówił - prośba o wysłykę - pozdro koledzy

przemek0113
07-08-2012, 10:21
Ja odbieram (dla Torunia i Uro) na rajdzie, przynajmniej mam takie plany bo planuje spotkanie z rajdowcami w Ostrodzie :hmm: wszyscy placa za siebie, ja pewnie na rajdzie bo brak dostepu do netu

Mzzyku
07-08-2012, 10:26
dwie sztuki też bym zamówił - prośba o wysłykę - pozdro koledzy Kolego :smash: nie ten temat :red:


A tak wogóle to :popcorn:

Kristo31
07-08-2012, 11:38
Poproszę 1 naklejkę

dyziowroclaw
07-08-2012, 12:17
Witam.
Chciałbym także zamówić taką naklejkę na mojego mondeusza. Proszę o dopisanie do listy - jakby co 507-138-837 Pozdrawiam

bartekk
07-08-2012, 12:21
Zamówienia z tego wątku nie będą uwzględniane.

utak3r
07-08-2012, 12:38
Zawsze mi się wydawało, że posiadacz auta powinien mieć powyżej 17 lat - czytając ten wątek jednak czasami mam wątpliwości... :P

Dareckip
07-08-2012, 13:02
Zawsze mi się wydawało, że posiadacz auta powinien mieć powyżej 17 lat - czytając ten wątek jednak czasami mam wątpliwości... :P
:hehe::hehe:
dobre :rotfl:

bartekk
07-08-2012, 13:07
Ja dzisiaj odebrałem wiadomość na GG, ale koledze chyba nie zależy na naklejkach bo do listy się nie dopisał...

Dareckip
07-08-2012, 13:13
Ja dzisiaj odebrałem wiadomość na GG, ale koledze chyba nie zależy na naklejkach bo do listy się nie dopisał...
heheheh właśnie :hehe:

nikolaus87
07-08-2012, 13:22
a ja się już doczekać nie umiem :)

Bodzio5
07-08-2012, 18:58
Darecki jak będziecie podawać konto do przelewu,to podajcie mi też SWIFT,bo z Norweskiego zrobię przelew :)

Virus2122
08-08-2012, 00:50
Jestem nowym uczestnikiem tego forum.Wlasnie dowiedzialem sie o akcji z naklejkami.Bardzo prosze o odpowiedz jak moge taka naklejke otrzymac??Na jakie kato przeslac pieniadze i jaki jest koszt takiej naklejki??Z gory dziekuje za odpowiedz.


Pozdrawiam

Tommi69
08-08-2012, 01:17
Jestem nowym uczestnikiem tego forum.Wlasnie dowiedzialem sie o akcji z naklejkami.Bardzo prosze o odpowiedz jak moge taka naklejke otrzymac??Na jakie kato przeslac pieniadze i jaki jest koszt takiej naklejki??Z gory dziekuje za odpowiedz.


Pozdrawiam

Bodajże 13 postów wcześniej masz link do zamówień i tam w pierwszym poście masz wszystko

Dareckip
08-08-2012, 01:35
Darecki jak będziecie podawać konto do przelewu,to podajcie mi też SWIFT,bo z Norweskiego zrobię przelew
wiesz myślę że jakiś meilng pójdzie bo to wszystko na konto klubowe będzie - część na rajdzie a część przez KR-ów. A w Waszym przypadku chyba się wyśle:hehe: Jakoś sie temat ogarnie :)

Tommi69
08-08-2012, 01:38
ja może jak mi się uda wpaść do was na rajdzik to w Wawie odbiorę -jeśli będziecie mieli

zbigmaz1
08-08-2012, 15:34
Jestem nowym uczestnikiem tego forum.Wlasnie dowiedzialem sie o akcji z naklejkami.Bardzo prosze o odpowiedz jak moge taka naklejke otrzymac??Na jakie kato przeslac pieniadze i jaki jest koszt takiej naklejki??Z gory dziekuje za odpowiedz.


Pozdrawiam

13 postów wcześniej podałem takie coś

Na naklejki :
http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/93705-Nowe-naklejki-I-edycja-zapisy-do-7-08-2012
Ale nie czytasz uważnie :)

Dareckip
09-08-2012, 00:58
Dodam żę naklejki odebrałem i wyglądaja tak :D
http://img38.imageshack.us/img38/6045/20120808125817.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/38/20120808125817.jpg/)

---------- Post added at 23:58 ---------- Previous post was at 23:54 ----------

Naklejki jutro pojadą do osoby która będzie jechała w rajdzie.

dgra86
09-08-2012, 02:24
to teraz już wiem gdzie ją sobie przykleic bo mam taki sam kolor :D:D:D

nikolaus87
09-08-2012, 07:56
Naklejki jutro pojadą do osoby która będzie jechała w rajdzie.

a kiedy trafią do rąk KR-ów ?? też n rajdzie ??

Dudek
09-08-2012, 08:25
a że tak zadam głupie pytanie komu i kiedy płacić za te rarytasy?

nikolaus87
09-08-2012, 08:27
a że tak zadam głupie pytanie komu i kiedy płacić za te rarytasy?

my prawdopodobnie z łapki do łapki przy odbiorze
chyba, że chcesz wysyłkę to i tak pójdzie pewnie mailing do wszystkich chętnych z info :)

Dudek
09-08-2012, 09:32
ja tam mogę odebrać z łapki razem z brelokiem i smyczą, przynajmniej będize okazja żeby poznać nowych ludzi :)

nikolaus87
09-08-2012, 10:15
razem z brelokiem

a dostałeś odpowiedź ?? bo ja jeden mam a drugi bym sobie pod lusterkiem powiesił :)

harnas1515
09-08-2012, 11:33
Ale fajny temat.
Ubawiłem się prawie do łez. :hehe:

Nalepy zacne. :pad:

czekam grzecznie w kolejce. :)

Dudek
09-08-2012, 11:58
a dostałeś odpowiedź
Jeszcze nie ale cierpliwie czekam :)

bartekk
09-08-2012, 12:14
Ale fajny temat.
Ubawiłem się prawie do łez.

Przeczytaj ten z zamówieniami :hehe:

Postremus
09-08-2012, 13:10
Witam, czy numer konta będzie podany tutaj czy w dziale Regionalnym?

SIRPELEK
09-08-2012, 14:41
ja tez bym prosił jedną ale nie moge znaleźć info jak to zamówić

bartekk
09-08-2012, 14:47
ja tez bym prosił jedną ale nie moge znaleźć info jak to zamówić

Zapisy na tą edycję się już skończyły. Musisz poczekać na kolejną.

harnas1515
09-08-2012, 15:52
ja tez bym prosił jedną ale nie moge znaleźć info jak to zamówić

Zapisy na tą edycję się już skończyły. Musisz poczekać na kolejną.

jedną może ktoś odstąpi. Spytać nie zaszkodzi. :)

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:49 ----------



Ale fajny temat.
Ubawiłem się prawie do łez.

Przeczytaj ten z zamówieniami :hehe:

Aż się boję zacząć. :))
wcześniej śledziłem do 2-setnej sztuki. :)

Pchela187
09-08-2012, 22:47
Siemanko mnie interesują 3szt . Jestem z Wrocławia takze z odbiorem problemu nie bedzie, a jak trzeba bedzie podwiesc do strzegomia lub jawora takze słuze pomoca Pozdrawiam....

Dudek
09-08-2012, 23:41
Siemanko mnie interesują 3szt . Jestem z Wrocławia takze z odbiorem problemu nie bedzie, a jak trzeba bedzie podwiesc do strzegomia lub jawora takze słuze pomoca Pozdrawiam....

zapisy są już zamknięte - trzeba czekać na nową turę

Dareckip
10-08-2012, 00:23
a kiedy trafią do rąk KR-ów ?? też n rajdzie ??
110 szt ma Donbolano na rajdzie, dzisiaj otrzymał do rąk własnych, reszta dopiero w poniedziałek będzie przekazana rajdowiczom :)
wtedy KR-y będa mieć :))

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:19 ----------


że chcesz wysyłkę to i tak pójdzie pewnie mailing do wszystkich chętnych z info
masz rację, tak dokładnie będzie - najpierw na rajdzie później wysyłki lub spoty u KR-ów :hmm:



Ale fajny temat.
Ubawiłem się prawie do łez.
hehehhe :hehe::hehe:




Siemanko mnie interesują 3szt . Jestem z Wrocławia takze z odbiorem problemu nie bedzie,
ale.... czytaj poniżej


Zapisy na tą edycję się już skończyły. Musisz poczekać na kolejną.

:skromny:

basil
10-08-2012, 01:03
ja tez bym prosił jedną ale nie moge znaleźć info jak to zamówić

Ja wziąłem z myślą o zakochanych/zapominalskich z Dolnośląskiego :hehe:

Jesteś ze Świdnicy - zapraszam w ten Wtorek do POL-MOTORS na ok 16-17 , następnie na Stadion Wrocławski ( gdzie będziemy zwiedzać i ew spać) tam naklejkę odbierzesz i się ją naklei. ;)


Siemanko mnie interesują 3szt . Jestem z Wrocławia

J/w zapraszam na 5 nocleg Rajdu MKP :) ale 1 szt odstąpię ;)


zapisy są już zamknięte - trzeba czekać na nową turę
Męczyć KR-ów sugeruję - większość brała z "górką"
Tychy... do 15 Sierpnia dawaj do Krakowa .. na metę - będę miał naklejkę :)

linkgrabber
10-08-2012, 02:07
a wysyłka kiedy? Jestem dokladnie po środku rajdu - w sensie jestem z każdej strony sporo omijany :zakrecony:

Dudek
10-08-2012, 07:55
Tychy... do 15 Sierpnia dawaj do Krakowa .. na metę - będę miał naklejkę
z tym będzie problem za tydzień wyjezdzam na weekend w góry sowie i trzeba na paliwku przyoszczędzić :wall:

Fietkus
10-08-2012, 11:51
ja też poprosił bym pocztą:)

Dareckip
14-08-2012, 18:44
naklejki są, chociaż DonBolano mówił wczoraj że niewiele osób odebrało - a można było bez wysyłek.

Jak tylko rajd się skończy zaczniemy je dystrybuować na Spotach :hehe:

atomik67
14-08-2012, 18:54
Moje odbiorę od Rajdowiczów,jeśli będą mieć jutro na Śląsku. Jeśli to możliwe,to cętnie przygarnę wlepy dla grupy śląskiej,na spotach mogę wtedy rozprowadzać,ale jak z rozliczeniem?

mieczu
14-08-2012, 19:36
Ja sem chapnął od Marcinowego pod PKIN-em. Koszmar pieniądze :hehe:

hunterPL
14-08-2012, 20:43
No dobra, zapisałem się w tej edycji i nadal nie wiem czy jest możliwość wysyłki do mnie oraz gdzie wpłacić pieniądze :boshe:

zbigmaz1
14-08-2012, 20:52
No dobra, zapisałem się w tej edycji i nadal nie wiem czy jest możliwość wysyłki do mnie oraz gdzie wpłacić pieniądze :boshe:Ja też czekam na informacje. Wysłałem zapytanie do KR-a i dostałem odp. żeby czekać, no to czekam :(


PS

Lista Koordynatorów Regionalnych, którzy będą sie zajmować dystrybucją, z racji tego, że chętnych na naklejki jest jak widać bardzo wielu, możemy nie zdążyć ze wszystkimi na rajd.
poniżej podaję listę KR-ów:

1.Województwo Dolnośląskie i Opolskie – kolega xZeus (PO)
2.Województwo Kujawsko – Pomorskie – kolega Gligi
3.Województwo Łódzkie – kolega Arczi3
4.Województwo Podkarpackie - dav18
5.Województwo Świętokrzyskie – (Jeszcze nie wiem kto)
6.Województwo Małopolskie - kolega Mav
7.Województwo Lubelskie - kolega wrozek
8.Województwo Mazowieckie – koledzy Misiek_WR ,Saren i koleżanka anita2702
9.Województwo Podlaskie i Warmińsko-Mazurskie – kolega fala
10.Województwo Pomorskie – kolega Kris_GDA
11.Województwo Śląskie – koledzy Sławomir i atomik67
12.Województwo Wielkopolskie i Lubuskie – kolega jamax
13.Województwo Zachodniopomorskie – kolega zbigniew

nikolaus87
14-08-2012, 21:54
naklejki są, chociaż DonBolano mówił wczoraj że niewiele osób odebrało - a można było bez wysyłek.

ja swoje odbieram jutro na rajdzie w Chorzowie :)

zbigmaz1
14-08-2012, 22:43
naklejki są, chociaż DonBolano mówił wczoraj że niewiele osób odebrało - a można było bez wysyłek.

ja swoje odbieram jutro na rajdzie w Chorzowie :)A ja chciałem swoje z przesyłką :(

dgra86
14-08-2012, 23:04
hmm no ja tez własnie bym chciał przesyłkę b ni w ząb wolnego czasu narazie nie posiadam a od 20 jestem uziemiony bo wozidlo idzie do lakiernika wiec kolega atomik67 pewnie bedzie miał moje 2 sztuki :D:D:D

nikolaus87
14-08-2012, 23:31
wiec kolega atomik67 pewnie bedzie miał moje 2 sztuki

zapewne tak, jutro odbierze a Ty od niego przy najbliższej okazji bądź wyśle Ci je pocztą :)



A ja chciałem swoje z przesyłką

musisz poczekać aż trafią w ręce KR i tak jak kolega wyżej :)

chyba że wysyłkami będzie zajmował się nasz Brodziu :)

Dareckip
15-08-2012, 00:14
bądźcie cierpliwi, każdy dostanie bo dla każdego zostało zamówione :)
Marcin (DonBolano) ma 100szt. ale mówił wczoraj będąc w Pozen że dużo ich nie sprzedał. Także jak będziecie chcieli to weźmiecie, resztę mam u siebie i w czwartek wyślę do Basila a on już do KR-ów.
Wpłacać będziecie oczywiście KR-owi lub jak ktoś będzie przesyłką to na klubowe konto.

Poczekajcie aż skończy się Rajd ModeoKlubu :)

pupek86
15-08-2012, 00:53
Poczekajcie aż skończy się Rajd ModeoKlubu

Na Rajdzie nie dostałem od DonBolano :(

Fali czyli KR-a nieoficjalnego nie ma chyba w Polsce więc mogę prosić o wysyłkę pocztą? jeśli tak to szczegóły do wpłaty proszę.

Dareckip
15-08-2012, 01:08
Na Rajdzie nie dostałem od DonBolano
a pytałeś??

zbigmaz1
15-08-2012, 09:05
A ja chciałem swoje z przesyłką

musisz poczekać aż trafią w ręce KR i tak jak kolega wyżej :)

chyba że wysyłkami będzie zajmował się nasz Brodziu :)
Wcześniej pisałem
Ja też czekam na informacje. Wysłałem zapytanie do KR-a i dostałem odp. żeby czekać, no to czekam :(
Nie mam do nikogo pretensji, wiem że jest rajd, i tak jak kolega wyżej napisał brak czasu aby podjechać na rajd.
Wszyscy czekamy :)

nikolaus87
15-08-2012, 09:12
Nie mam do nikogo pretensji, wiem że jest rajd, i tak jak kolega wyżej napisał brak czasu aby podjechać na rajd.
Wszyscy czekamy

wiem kolego, cierpliwość to bardzo dobra cecha :)

zbigmaz1
15-08-2012, 09:57
wiem kolego, cierpliwość to bardzo dobra cecha :)Dlatego też przykleiłem tutaj listę KR-ów by za daleko nie szukać.
Ale przydało by się podać dane gdzie trzeba dokonać wpłaty, jak bym zapłacił to wtedy spokojnie czekam na przesyłkę :)
Czyli zapłacone na konto - przesyłka, brak wpłaty na konto - odbiór własny :)
Może być? :)

nikolaus87
15-08-2012, 10:24
Dlatego też przykleiłem tutaj listę KR-ów by za daleko nie szukać.
Ale przydało by się podać dane gdzie trzeba dokonać wpłaty, jak bym zapłacił to wtedy spokojnie czekam na przesyłkę
Czyli zapłacone na konto - przesyłka, brak wpłaty na konto - odbiór własny
Może być?

ja tam się nie wtrącam w sposób "rozdawania" naklejek, po rajdzie ma być info co do wysyłki więc wszystko pod kontrolą :)

Jajo
15-08-2012, 14:10
hmm no ja tez własnie bym chciał przesyłkę b ni w ząb wolnego czasu narazie nie posiadam a od 20 jestem uziemiony bo wozidlo idzie do lakiernika wiec kolega atomik67 pewnie bedzie miał moje 2 sztuki :D:D:D

dgra86 to może sie zgadamy z przesyłką i wyśle też moje i sie po nie do Ciebie zgłosze. Co Ty na to?

pupek86
15-08-2012, 16:02
Na Rajdzie nie dostałem od DonBolano
a pytałeś??

oczywiście że pytałem. powiedział że ma za mało żeby mi teraz dać

Dareckip
15-08-2012, 18:44
oczywiście że pytałem. powiedział że ma za mało żeby mi teraz dać
a to łobuz jeden.....
Dobra jakoś Ci podeślemy, się zobaczy jak to wyjdzie.

pupek86
15-08-2012, 19:21
oczywiście że pytałem. powiedział że ma za mało żeby mi teraz dać
a to łobuz jeden.....
Dobra jakoś Ci podeślemy, się zobaczy jak to wyjdzie.

okej, to czekam na info odnośnie wpłaty.

Brodziu
16-08-2012, 02:41
chyba że wysyłkami będzie zajmował się nasz BrodziuTak ja się będę zajmował wysyłkami - przy czym realnie wysyłki realizowane będą po 26 sierpnia jak dotrę do domu.

Jutro postaram się podać szczegóły dotyczące wysyłek.

Proszę o chwilkę cierpliwości :pad:

---------- Post added at 01:41 ---------- Previous post was at 01:38 ----------


okej, to czekam na info odnośnie wpłaty.Ty pupiasty Ty się lepiej rozlicz z poprzednich lepek :satan:

nikolaus87
16-08-2012, 07:20
Proszę o chwilkę cierpliwości

ja już się doczekałem, odebrałem na przystanku rajdowców w Chorzowie wraz z dwiema flagami, długopisami i smyczą

dziękuję, dziś naklejam :)

Dudek
16-08-2012, 08:32
Ja już też mam swoją wlepkę
niestety okazało się że adres www na wlepie jest źle docięty i nie da się go przykleić :(

kajtek1976
16-08-2012, 12:37
źle docięty i nie da się go przykleić
wlepa ma malą wade ale z odrobiną cierpliwości daje się to zrobić

pupek86
16-08-2012, 13:04
Ty pupiasty Ty się lepiej rozlicz z poprzednich lepek

okej, dzisiaj ogarnę temat ;)

Dareckip
16-08-2012, 20:21
niestety okazało się że adres www na wlepie jest źle docięty i nie da się go przykleić
no własnie, ja też tak mniałem i przydał się mały nozyk do tapet.
Gośc co to robił mówił że tak może być poniewaz ploter nie był ustawiony do samego końca papiery żeby go nie zniszczyć. Musze powiedzieć że te które naklejałem w poniedziałek na rajdzie były już lepsze.

Może tak, nagram krótki filmik jak sobie z tym poradzić i zapodam na forum


wlepa ma malą wade ale z odrobiną cierpliwości daje się to zrobić
o to to to, trzeba być cierpliwym i dobrze docisnąć na samym początku.

Szyba musi być odtłuszczona, dobrze docisnąć i przy odrywaniu potrzebny jest mały nożyk do tapet.

Nie naklejać na wodę!!!

Bo będzie do wyrzucenia.



A tak wygląda 700 sztuk, jutro wysyłka do KR-ów :hehe:
http://img838.imageshack.us/img838/6316/wlepymkp1.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/838/wlepymkp1.jpg/)

hunterPL
16-08-2012, 23:04
[quote=DudekDH;1663431]Może tak, nagram krótki filmik jak sobie z tym poradzić i zapodam na forum

I to jest myśl :hehe:

Dudek
17-08-2012, 08:03
Może tak, nagram krótki filmik jak sobie z tym poradzić i zapodam na forum

I to jest myśl :hehe:

Hyba tak lekko coś nie wyszło, nie mam naklejek żeby wrzucać taki film :hmm:

arczi3
18-08-2012, 08:53
Ja pytam w sprawie naklejek, czy ludziska nie mogli by podawać do listy , do którego KRa trzeba je wysłać, nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich nickow z regionu :)

maciek666157
18-08-2012, 10:17
Ja pytam w sprawie naklejek, czy ludziska nie mogli by podawać do listy , do którego KRa trzeba je wysłać, nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich nickow z regionu
Oj,Arku...sami sie do Ciebie zglosza:hehe:.
Ja wpadne wreszcie na cyklika,bo juuz troche sie nie widzielismy:zaklopotanie:.a jak z platnosciami,bo sie lekko pogubilem?

arczi3
18-08-2012, 11:56
Ja pytam w sprawie naklejek, czy ludziska nie mogli by podawać do listy , do którego KRa trzeba je wysłać, nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich nickow z regionu
Oj,Arku...sami sie do Ciebie zglosza:hehe:.
Ja wpadne wreszcie na cyklika,bo juuz troche sie nie widzielismy:zaklopotanie:.a jak z platnosciami,bo sie lekko pogubilem?
Ty wiesz do kogo się zgłosić ale kolega co wysyła nie wie do kogo je wysłać

Dareckip
18-08-2012, 21:23
I to jest myśl
dzisiaj przy współpracy kajtka1976 nakręcony został krótki filmik instruktażowy :hmm: prosze się nie smiać z komentarzy film ma charakter pokazowy jak dobrze poradzić sobie z nową naklejką:madrala:


http://www.youtube.com/watch?v=iHvwm44Quwk&amp;feature=youtu.be

zbigmaz1
18-08-2012, 21:58
I to jest myśl
dzisiaj przy współpracy kajtka1976 nakręcony został krótki filmik instruktażowy :hmm: prosze się nie smiać z komentarzy film ma charakter pokazowy jak dobrze poradzić sobie z nową naklejką:madrala:


http://www.youtube.com/watch?v=iHvwm44Quwk&feature=youtu.beSwietny film instruktażowy. Wiadomo co robić i jak :)
Pewnie u mnie będzie to samo miejsce :)

maciek666157
19-08-2012, 21:42
Ty wiesz do kogo się zgłosić ale kolega co wysyła nie wie do kogo je wysłać
chyba mnie starosc łapie:zakrecony:.
Masz racje Kierowniku.wiec trza edytowac liste z wpisami co i do ktorego KR-a

Dareckip
19-08-2012, 22:32
Tak ja się będę zajmował wysyłkami - przy czym realnie wysyłki realizowane będą po 26 sierpnia jak dotrę do domu.

Jutro postaram się podać szczegóły dotyczące wysyłek.

Proszę o chwilkę cierpliwości

cierpliwości ludzie ....:pad:

hunterPL
19-08-2012, 23:16
I to jest myśl
dzisiaj przy współpracy kajtka1976 nakręcony został krótki filmik instruktażowy :hmm: prosze się nie smiać z komentarzy film ma charakter pokazowy jak dobrze poradzić sobie z nową naklejką:madrala:


http://www.youtube.com/watch?v=iHvwm44Quwk&feature=youtu.be

Zacne. To sie nazywa film instruktazowy, dzieki wielkie :brawo:

anita2702
22-08-2012, 12:29
Może zadam głupie pytanie ale niestety przez pracę ostatnie dwa tygodnie miałam wyjęte z życiorysu, czy już wpłacamy, czy już może przegapiłam, jest tego wszystkiego tyle że nie wiem gdzie szukać jakiegoś info.....

rolnik23
22-08-2012, 12:32
Anita2702 :)



Szyba musi być odtłuszczona, dobrze docisnąć i przy odrywaniu potrzebny jest mały nożyk do tapet.

Nie naklejać na wodę!!!

Bo będzie do wyrzucenia.



A tak wygląda 700 sztuk, jutro wysyłka do KR-ów

---------- Post added at 11:32 ---------- Previous post was at 11:31 ----------

16-08-2012 19:21 POST #151

anita2702
22-08-2012, 12:50
Wytłumacz jak blondynce, bo nadal nie wiem co z płatnością, jak rozdam i zapłacą to wtedy ja robię przelew za wszystkie ?

rolnik23
22-08-2012, 13:11
Wytłumacz jak blondynce, bo nadal nie wiem co z płatnością, jak rozdam i zapłacą to wtedy ja robię przelew za wszystkie ?

To juz musisz z organizatorem Akcji rozmawiac jak on to widzi :)

Dareckip
22-08-2012, 13:19
Wytłumacz jak blondynce,
:metal:
Osoby które zapisały sie na listę będą odbierać naklejki od KR-ów na spotach, zlotach itp. Cała reszta będzie ogarnięta przez Brodzia. Mówię tu o osobach które do KR-a mają trochę kilosków. Obecnie częśc naklejek była odebrana na rajdzie i lista tych osób jest u Madziksa.

Jeszcze proszę o cierpliwość naklejki sa dla wszystkich którzy sie zapisali.
I wybaczcie :pad:ale pierwszy raz cos takiego organizuje i jestem w ciągłym kontakcie z czerwonymi.

zbigmaz1
22-08-2012, 16:27
Jeszcze proszę o cierpliwość naklejki sa dla wszystkich którzy sie zapisali.
I wybaczcie :pad:ale pierwszy raz cos takiego organizuje i jestem w ciągłym kontakcie z czerwonymi.
Masz w stałym kontakcie "czerwonych" to spytaj ich gdzie zrobić ten przelew. Wielu by już przelało kasę ale nie wiemy gdzie? Potem by tylko było sprawdzenie czy była wpłat i wysyłka. Było by szybciej i bez specjalnych przerw na wpłaty.
Podaj namiary na konto :)

Już prawie tydzień minął od

Jutro postaram się podać szczegóły dotyczące wysyłek.
Proszę o chwilkę cierpliwości :pad:[COLOR="Silver"]
a tu ciągle nic nie wiadomo :)

anita2702
22-08-2012, 22:05
no dobra, już wiem wszystko :)

zbigmaz1
22-08-2012, 22:15
No to podziel się :)

Dareckip
23-08-2012, 00:49
a tu ciągle nic nie wiadomo
spoko, jutro zadzwonię do Brodzia i dam znać :)

Brodziu
23-08-2012, 01:19
no dobra, już wiem wszystko

Anitko gratuluję spostrzegawczości :) :up:




No to podziel się
A Ty kolego poczytaj tutaj (http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/94603-Naklejki-info-o-dystrybucji?p=1672533&viewfull=1#post1672533) :satan:

spoko, jutro zadzwonię do Brodzia i dam znaćDarek nie trzeba - wsio wyżej opisane :)
I wszystko do mnie leci - ja to ogarnę - wysyłki indywidualne i do KRów też.

zbigmaz1
23-08-2012, 06:27
A Ty kolego poczytaj tutaj (http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/94603-Naklejki-info-o-dystrybucji?p=1672533&viewfull=1#post1672533) :satan:
Poczytałem i spełniłem http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dance3.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)

Za słabo wcześniej szukałem http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dance3.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dance3.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dance3.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)

Dareckip
23-08-2012, 11:40
Brodziu dzieki :) paczuszka powinna dzisiaj być u ciebie:)
wrazie czego 15 szt. zostawilem na Wlkp. i wrazie czego wyśl.

zeuss
25-08-2012, 14:59
witam
czy można jeszcze zamówić naklejki? gdzie i do kogo pisać?

Dudek
25-08-2012, 15:22
zapisy na tą edycję naklejek już dawno są zamknięte, pozostaje poczekać na następną edycję :)

MarekZSW
25-08-2012, 22:54
A jak sytuacja się ma do zach.pom. ? Naszego KRa ni widu ni słychu, jak to będzie rozwiązane ??

Dareckip
25-08-2012, 23:26
Naszego KRa ni widu ni słychu, jak to będzie rozwiązane ??
może Ty zostaniesz :) i zajmiesz się zorganizowaniem spota i rozdaniem??
przeczytaj kilka postów wcześniej :) Post Brodzia :madrala:

MarekZSW
26-08-2012, 00:04
może Ty zostaniesz i zajmiesz się zorganizowaniem spota i rozdaniem??

Nie dzięki:), u nas jest dobry kandydat na to miejsce.

Dareckip
26-08-2012, 01:12
Nie dzięki, u nas jest dobry kandydat na to miejsce.
kto??

bajux
26-08-2012, 15:26
witam

kiedy można się spodziewać jakichś info nt. płatności za naklejki i wysyłki - niestety nie mam możliwści odbioru

mmacie
26-08-2012, 15:35
witam,na ten temat jest PEŁNA informacja Brodzie w dziale Gadżety dla każdego!.

---------- Post added at 14:35 ---------- Previous post was at 14:30 ----------

witam,na ten temat jest PEŁNA informacja Brodzie w dziale Gadżety dla każdego!.
Oj sorki za przekłamanie.Oczywiście Brodzia ma być.

bajux
26-08-2012, 15:40
dzięki i sorrki za brak samoinicjatywy :(

Shemagonish
26-08-2012, 18:40
Witajcie!!!

Właśnie wróciłem z małych wakacji i chcę się dowiedzieć jak można odebrać naklejki. Z tego co wyczytałem na forum wysyłki będą realizowane po 28 sierpnia przez lokalnych koordynatorów. Czy dobrze zrozumiałem?
Przepraszam ale jest tu tyle tego wszystkiego i w takim chaosie, że ciężko się ogarnąć.
Kwestia jak mam się skontaktować z koordynatorem? Moim jest xZeus. Oczywiście mogę też się umówić na odbiór osobisty we Wrocku.
Pozdrawiam.

---------- Post added at 17:40 ---------- Previous post was at 17:36 ----------

Do odważnych świat należy!!!
Cofam poprzednie pytanie.
Doczytałem się informacji od Brodzia.
Zaraz robię przelew.

Pozdrowionka :)

MarekZSW
26-08-2012, 21:57
kto??
Mariusz - Komik

Brodziu
28-08-2012, 20:33
Mariusz - KomikProblem taki, że nie jest klubowiczem :( A on w ogóle jest chętny do KRowania?

---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:29 ----------


A jak sytuacja się ma do zach.pom. ? Naszego KRa ni widu ni słychu, jak to będzie rozwiązane ??

Mogę również (w ramach obniżania kosztów) do osób z jednego miasta czy regionu bezproblemowo wysłać jedną przesyłką - tylko wówczas od wszystkich stron takiej transakcji wiązanej proszę o info na PW kto jest adresatem. Wówczas koszt przesyłki przelewa tylko jedna osoba.
Skrzyknijcie się razem na jedną przesyłkę, ja wyslę i zrobicie sobie spota naklejkowego :bigok:

basil
29-08-2012, 04:00
Kwestia jak mam się skontaktować z koordynatorem? Moim jest xZeus.

Zapraszam na Spoty Cykliczne pod Magnolią ;)
http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/19667-Spoty-Spot-cykliczny-Wroc%B3aw?p=217668#post217668

przemek0113
29-08-2012, 10:22
Prezio spać nie może i w nocy czuwa... ;)

Shemagonish
30-08-2012, 17:27
Zapraszam na Spoty Cykliczne pod Magnolią ;)
http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/19667-Spoty-Spot-cykliczny-Wroc%B3aw?p=217668#post217668[/QUOTE]

Dzięki Basil.
Co do naklejek to zrobiłem już przelew do Brodzia i podałem dane do wysyłki.
Codo spota pod Magnolia Park to na pewno się pojawię na którymś.
Pozdro.

kamil785
04-09-2012, 23:45
zamawialem 2 sztuki . jestem w między 60 a 70 miejscem . jak mam wpłacić pieniądze i gdzie bo nikt z taka wiadomościa do mnie nie pisał.

baster78
05-09-2012, 00:14
zamawialem 2 sztuki . jestem w między 60 a 70 miejscem . jak mam wpłacić pieniądze i gdzie bo nikt z taka wiadomościa do mnie nie pisał.

Poczytaj tu:http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/94603-Naklejki-info-o-dystrybucji-edit!!!

Shemagonish
07-09-2012, 17:02
Mam!!!

Napaliłem się jak szczerbaty na suchary więc od raz.....
odebrałem, rozpakowałem, umyłem, odkleiłem, wydłubałem, nakleiłem, odkleiłem i teraz się cieszę :)

Pozdrawiam!!!

http://images50.fotosik.pl/1649/5247bbf748e3e2f6m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5247bbf748e3e2f6)

Shemagonish
07-09-2012, 20:55
Chciałbym delikatnie podpowiedzieć jak naklejać naklejkę... pomimo, że Dareckip umieścił fajny filmik z instruktażem.
Sorki proszę się nie obrażać ale chciałbym kilka uwag zamieścić- mam z oklejaniem samochodów pewną praktykę

Folia którą Dareckip nazwał "transparentną" służy do umieszczenia naklejki równo na samochodzie i ją ściągamy dopiero na samym końcu.

Moja propozycja jest następująca:
1. Umyć autko
2. Odkleić od reszty folię transparentną ale tak by "treść właściwa" naklejki na niej pozostała- można spód naklejki trochę odgiąć by przycisnąć literki do transparentnej. Tą operacje radzę zrobić gdzieś w domu, na stole- jest wtedy dużo łatwiej. Uważajcie by nie dotykać naklejki- transparentna jest szersza więc za nią łapać. Tutaj możemy sobie oczywiście pomagać jakimś nożykiem tapicerskim itp.
3. Wydłubujemy wszelkie pozostałości w literkach : o, p, e, itp
4. Transparentną wraz z naklejką naklejamy na auto i dociskamy- jest ona przeźroczysta przez co widać wszelkie linie i załamania a co za tym idzie łatwiej ustawić prosto naklejkę.
5. Odklejamy ostrożnie folię transparentną
6. Dociskamy naklejkę i gotowe

Zwróćcie uwagę, że folia transparentna najsłabiej trzyma- właśnie po to, by przy odklejaniu końcowym ona zeszła a naklejka nie.
Poza tym nie musicie tym sposobem dłubać niczym ostrym po karoserii.
Naklejki są kiepsko przycięte- zwłaszcza "WWW" i trzeba uważać przy początkowym odklejaniu spodu ale ja oklejałem swoja dwa auta i razem może z 15 min mi to zajęło.
Oczywiście sposób z filmiku też jest dobry i chwała dla Dareckiego za pomysł jego nakręcenia- do wyboru, do koloru :)

Miłego naklejania.

covallus
10-09-2012, 14:50
rozmyślając gdzie umieścić naklejki zastanawiam się również, jak z trwałością naklejek przy naszych pięknych śnieżno-mroźno-lodowych zimach...?
macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
nie chciałbym za parę miesięcy wymieniać naklejek na nowe :(

przemek0113
10-09-2012, 17:36
Michał poprzednie dawały radę więc pewnie i te dadzą ;) Chyba, że skrobaczką potraktujesz :))

mmacie
10-09-2012, 19:20
witam
Zadam może dziwne pytanie...naklejamy na zewnątrz?:hmm:

zbigmaz1
10-09-2012, 19:48
witam
Zadam może dziwne pytanie...naklejamy na zewnątrz?:hmm:A filmu ty nie oglądał?
http://emotikona.pl/emotikony/pic/0shoot.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)
Tak na zewnątrz http://emotikona.pl/emotikony/pic/0shoot.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)http://emotikona.pl/emotikony/pic/0shoot.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)http://emotikona.pl/emotikony/pic/0shoot.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)

Deyna
10-09-2012, 23:02
Orientuje się ktoś kiedy może byś następna edycja naklejek ;)?

mmacie
11-09-2012, 13:13
witam
Oglądał oglądał,dziękuje.Wydawało mi się iż od środka było by trwalsze.
:skromny:

Dareckip
11-09-2012, 19:08
Folia którą Dareckip nazwał "transparentną" służy do umieszczenia naklejki równo na samochodzie
w pełni sie zgadzam, w ogóle powinniśmy dostać naklejkę obraną ze wszystkiego co zbędne, później taśma transparentna. Tylko problem z tym że literki nie do końca sie wycięły i ciężko było obrać ją w arkuszu.
Więc razem z drukarzem stwierdziliśmy że dajemy bez obrania. Trochę będzie gorzej z naklejeniem ale mamy pewność że literki są na właściwym miejscu.



jak z trwałością naklejek przy naszych pięknych śnieżno-mroźno-lodowych zimach...?
moje, już mam dwie (trzeba było film nakręcić :) ) przeżyły już dwa karchery i trzy razy szczotki na Orlenie i jest ok. Więc uważam że i mrozy też wytrzymają :)
Ważne żeby naklejać na czystą powierzchnię.




naklejamy na zewnątrz?
oczywiście :))



Orientuje się ktoś kiedy może byś następna edycja naklejek ?
napisz do Brodzia, było ich około 100 szt więcej zrobionych :))

Brodziu
11-09-2012, 23:01
napisz do Brodzia, było ich około 100 szt więcej zrobionych

Orientuje się ktoś kiedy może byś następna edycja naklejek ;)?
Pisz na PW adres - kase przelewaj na konto klubowe i już :)

Shemagonish
12-09-2012, 09:23
w pełni sie zgadzam, w ogóle powinniśmy dostać naklejkę obraną ze wszystkiego co zbędne, później taśma transparentna. Tylko problem z tym że literki nie do końca sie wycięły i ciężko było obrać ją w arkuszu.
Więc razem z drukarzem stwierdziliśmy że dajemy bez obrania. Trochę będzie gorzej z naklejeniem ale mamy pewność że literki są na właściwym miejscu.



Chodziło mi głównie o to, by przy odklejaniu i wydłubywaniu nie skrobać niczym ostrym po karoserii. Małe drżenie ręki i już lakieru "niet"... zwłaszcza jak ktoś nie posiada wersji kombi autka gdzie naklejka pięknie na szybę pasuje i nie ma większego problemu z odklejaniem niepotrzebnych części- w hatchback-u tylna szyba jest bardzo nachylona i słabo widać naklęjkę, pozostaje klapa bagażnika. A tam już trzeba bardzo uważać.
Pozdrawiam.

Marcinu83
12-09-2012, 18:54
Ja przykleiłem na zderzaku,nawet dobrze wygląda :)

Dareckip
12-09-2012, 21:20
Chodziło mi głównie o to, by przy odklejaniu
zgadza się, i każdy inny sposób naklejania na pewno się przyda :)
Może jakieś foty masz??

Shemagonish
12-09-2012, 21:59
Może jakieś foty masz??

No zgodnie z Twoim zaleceniem umieściłem pod podanym adresikiem :)

Tam jedna ale po kliknięciu otwiera się "fotosik" i jeszcze dwie są - każdego Mondka z osobna.
Niestety tylko garstka pochwaliła się swoimi autkami.

http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/94035-Pomys%C5%82-z-namierzonymi-mondkami



---------- Post added at 20:59 ---------- Previous post was at 20:51 ----------


witam
Oglądał oglądał,dziękuje.Wydawało mi się iż od środka było by trwalsze.


Na pewno by były.... tylko tutaj ciemne szybki, tutaj hatchback....
Nie wszystkim od środka pasuje a na zewnątrz jak najbardziej :)

Pozdrawiam

oliwias05
20-09-2012, 15:29
Witam chciałam się dowiedzieć jak zapłacić za naklejkę i kiedy ewentualnie dotrze do mnie gdyz żadne info na ten temat nie dotarło jeszcze do mnie

Shemagonish
20-09-2012, 15:36
Słabo koleżanka szukała...

http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/94603-Naklejki-info-o-dystrybucji-edit!!!/page3

oliwias05
20-09-2012, 16:02
:D brak czasu ale dzieki za pomoc:)

manieeek2
23-09-2012, 12:17
Witam Witam ;) jestem zainteresowany naklejką . Tylko jeśli można wiedzieć jak wygląda to zamówienie i jak z kosztami ??

Pozdrawiam.

mmacie
23-09-2012, 21:54
witam
poczytaj tu:http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...strybucji-edit!!!
pozdrawiam.

manieeek2
24-09-2012, 01:48
coś ten link nie działa :(

mmacie
24-09-2012, 11:58
witam
no faktycznie coś nie hula . Odrobina wysiłku i masz-(gadżety dla wszystkich,..info o dystrybucji)
pozdrawiam.

Shemagonish
24-09-2012, 16:07
Dwa posty niżej już działa....
Czy to naprawdę tak ciężko poszukać??

oliwias05
11-10-2012, 17:09
Witam nareszcie i moja naklejka doszła:) na szczęście nie było problemów z naklejeniem jak to koledzy straszyli że napis "www"się nie chce przyklejać Prezentuje się super zobaczymy jak z wytrzymałością:)

szczepciu
14-10-2012, 14:38
Wszyscy mają naklejkę, Mam I Ja :hmm: odebrana w Piątek czeka na mycie Mundka :skromny: