PDA

Zobacz pełną wersję : Kto zna firme TTI



krzys-68
25-04-2006, 17:35
RADIO (http://www.allegro.pl/item99775594_cb_rario_tti_tcb_880_favat_gwar_od_ss _nowa.html)
Taki sprzet mnie inetresuje,tylko ze nie znam firmy,a chce zalozyc radio do Mondeo

Luca
25-04-2006, 18:01
Poczytaj tutaj (http://groups.google.com/group/pl.rec.radio.cb/search?group=pl.rec.radio.cb&q=tti&qt_g=1).
Czasem na tej stronie jest trochę śmiecia, ale czasem można wyłuskać przydatne informacje.

:metal :beer: :bigok:

krzys-68
27-04-2006, 11:17
zaryzykowałem,zamowilem,sprawdze.
Ktos musi byc pierwszy :wall:
cena oczywiscie nizsza niz na ofercie i FV na zakup :brawo:
Do kpl Lemm AT71 :satan:

gnacik
27-04-2006, 11:31
...wyglada calkiem calkiem ciekawe jak sie bedzie spisywac w terenie
czekamy na testy :banan: :pc:

p.s. duzo utargowales z tej ceny ??

m3hoo
27-04-2006, 12:37
zaryzykowałem,zamowilem,sprawdze.
A kolorek podświetlenia dobierałeś do fałweja czy MDO? Na moje oko taki bardziej fałwejowaty :hmm:

krzys-68
27-04-2006, 13:25
Jest napisane ze idzie wyłaczyc :satan:

Luca
27-04-2006, 13:27
Jest napisane ze idzie wyłaczyc :satan:

Randka w ciemno :jezyk1: :)) :)) :)) :)) :)) :))

:metal :beer: :bigok:

krzys-68
27-04-2006, 15:00
zaryzykowałem,zamowilem,sprawdze.
A kolorek podświetlenia dobierałeś do fałweja czy MDO? Na moje oko taki bardziej fałwejowaty :hmm:Nie tak dawno nie marzekales jadac do warszawy na kolorki :))
"lepiej kiepsko jechac niz dobrze iść'

krzys-68
27-04-2006, 15:01
Jest napisane ze idzie wyłaczyc :satan:

Randka w ciemno :jezyk1: :)) :)) :)) :)) :)) :))

:metal :beer: :bigok:Wszystko sie da zrobic,a przynajmniej bedzie proba :banan:
Radyjko juz dotarło,wrazenie pozytywne po obejrzeniu i przeczytaniu instrukcji :) Montaz pewnie w czwartek lub w sobote :wall:

altoot
04-05-2006, 00:06
Przetestowane?

I jak to sie sprawdza?

krzys-68
04-05-2006, 08:41
Przetestowane?

I jak to sie sprawdza?Dopiero w sobote bedzie test :terefere:
Jeszcze nie ma LPG to i sie nie jeżdzi :satan:

marcin_s18
05-05-2006, 14:17
dzisiaj mój tato sobie kupił Cb do swojego Opla.. TTI TCB770 + jakaś magnesówka. Ale tylko chwilke je widziałem bo jak zobaczyłem jaką kupił antene do tego i wogóle ile za wszystko zapłacił :wall: to go wyśmiałem.

Dlatego powiadam wam-jak już macie pieniądze, to je szanujcie i wydajcie z głową....

krzys-68
05-05-2006, 15:19
dzisiaj mój tato sobie kupił Cb do swojego Opla.. TTI TCB770 + jakaś magnesówka. Ale tylko chwilke je widziałem bo jak zobaczyłem jaką kupił antene do tego i wogóle ile za wszystko zapłacił :wall: to go wyśmiałem.

Dlatego powiadam wam-jak już macie pieniądze, to je szanujcie i wydajcie z głową....Kilka róznych radyjek juz w rekach mialem :satan:
Takze oslawione na MKP Uniden 520 vel President Johnny.
TTI 770 tez ogladalem i mi nie podpasował.
TTI 880 to calkiem inny model,duzo lepsze funkcje i wykonczenie.Przewód do "gruszki" grubszy solidny,dobrze przykrecany,nie na wcisk jest i to nie tylko moja opinia
Co do anteny to mam podobne zdanie,magnes to porazka,wiec nigdy jej nie zakladam na autka.
Z drugiej strony uprzedzenia nie sa dobre,bo "ograniczja horyzonty" :))
Jesli bysmy tak podchodzili do tematu to niestetu tylko President Herberts zostaje :satan:

werc
05-05-2006, 15:35
Najważniejsze żeby działało OK - fajne funkcje posiada np odsłuch dwóch kanałów równoczesnie :metal

Ale wygląd :boshe: :panna:
przypomina mi te odpustowe odtwarzacze CD za 150 zł :))

Będziesz musiał jakąś maskownicę skombinować :metal :helm:

tylko nie bij.... ja nie wsiadłbym do auta z takim radiem, cały czas bym zerkał na to "cuś" a w końcu stanął i wyrzucił za okno :wall:

Jest metoda - zaślepić albo do schowka czy kufra :satan:

marcin_s18
05-05-2006, 15:58
troche poczytałem o tym radyju co to mój tato sobie kupił, i nie jest takie najgorsze chyba. Zreszta jemu niepotrzebne są bajery, on chce tylko uzyskiwac info :satan: zresztą jak wróci z roboty (teraz gdzieś pod Dzierżoniowem śmiga-pełno tam rajdówek-Elmot...) to zabiore mu Opla i potestuje radyjo :)

krzys-68
05-05-2006, 16:07
troche poczytałem o tym radyju co to mój tato sobie kupił, i nie jest takie najgorsze chyba. Zreszta jemu niepotrzebne są bajery, on chce tylko uzyskiwac info :satan: zresztą jak wróci z roboty (teraz gdzieś pod Dzierżoniowem śmiga-pełno tam rajdówek-Elmot...) to zabiore mu Opla i potestuje radyjo :)Odsluch moze nie być wiarygodny,bo antena magnesowa.........
Ja u siebie po zalozeniu AT71 i TTI 880 mam dobrze slyszalne i prowadzone rozmowy na odl ok 20km w lini prostej :metal .
To i tak za duzo w normalnych warunkach drogowych,przydatne jedynie w niedziele rano,kiedy ruch mniejszy i "mobilki nie tak czesto na drozkach" :))

marcin_s18
05-05-2006, 16:20
szczerze mówiąc, to nie miałem jeszcze okazji używac CB, więc je troche potestuje. No a ta antena-raczej antenka, to nie wiem jaki zasięg będzie robiła, może nie będzie tak tragicznie, zamontowana jest na Oplu Combo, on ciutkę wyższy jest...

krzys-68
05-05-2006, 16:58
:satan: Dobry magnesik to w porywach do 3-4km wyciaga.
Z drugiej strony skoro nie mialeś do czynienia z CB to tez opinia nie bedzie autorytatywna :)) ,bo nie ma z czym porównać :wall:
Tak wiec
cyt. "dzisiaj mój tato sobie kupił Cb do swojego Opla.. TTI TCB770 + jakaś magnesówka. Ale tylko chwilke je widziałem bo jak zobaczyłem jaką kupił antene do tego i wogóle ile za wszystko zapłacił to go wyśmiałem.

Dlatego powiadam wam-jak już macie pieniądze, to je szanujcie i wydajcie z głową...."
napisane w twoim wczesniejszym poscie chyba zbyt wczesnie było i niezamierzone :))

marcin_s18
05-05-2006, 17:11
no zamierzone, bo czytam na forum o antenach, romawiałem z piatkiem77 na ten temat, i wychodzi na to, że antena to połowa sukcesu. I czytam, że magnesówka to min 120 cm, i jak zobaczyłem co w Oplu jest na dachu to wysmiałem, bo nie wiem czy to ma chociaż 120 cm....no i za samo radyjo trosze za dużo zapłacił..

No więc lepiej pomyslec, syna zapytac np :satan: i by sie wiedziało, co kupic... ale to już problem mojego taty :)

krzys-68
07-05-2006, 21:16
Dziala jak dla mnie super,
SWR na poziomie 1,3
Nizej nie udalo sie zejsc,moze dlatego ze na skosie blotnika tylnego zamontowane,ale zasieg i tak b.dobry

gbear
10-05-2006, 23:09
Dziala jak dla mnie super,
SWR na poziomie 1,3
Nizej nie udalo sie zejsc,moze dlatego ze na skosie blotnika tylnego zamontowane,ale zasieg i tak b.dobry

Mam podobny zestaw.

I sobie go chwalę. Podswietlenie wali w nocy po oczach za mocno, ale zawsze mozna wylaczyc przeciez :satan:

milego uzytkowania

pzdr

krzys-68
11-05-2006, 09:36
I ja zmniejszylem intensywnosc oswietlenia :metal
Zeby jeszcze byla czarna plyta czolowa to bylby ideał :))

piatek77
13-10-2006, 00:27
Dziala jak dla mnie super,
SWR na poziomie 1,3
Nizej nie udalo sie zejsc,moze dlatego ze na skosie blotnika tylnego zamontowane,ale zasieg i tak b.dobry

Ale jesli masz antene zasloniętą blachą nadwozia to promieniuje Ci niesymetrycznie i w Twoim wypadku slyszysz bardziej "z tyłu" czyli ze był radar , stały misie czy krokodyle ;) A przecież interesuje nas co jest z przodu:) :jezyk1: Ale po co sie wczuwać jak działa...

krzys125
13-10-2006, 09:03
I ja zmniejszylem intensywnosc oswietlenia :metal
Zeby jeszcze byla czarna plyta czolowa to bylby ideał :))

a to nie masz czarnej farby? :terefere:
i malować nie potrafisz? :bigok:

krzys-68
13-10-2006, 09:53
Mam i przyciemnie Ci przednia szybe :terefere:

krzys-68
13-10-2006, 09:54
Dziala jak dla mnie super,
SWR na poziomie 1,3
Nizej nie udalo sie zejsc,moze dlatego ze na skosie blotnika tylnego zamontowane,ale zasieg i tak b.dobry

Ale jesli masz antene zasloniętą blachą nadwozia to promieniuje Ci niesymetrycznie i w Twoim wypadku slyszysz bardziej "z tyłu" czyli ze był radar , stały misie czy krokodyle ;) A przecież interesuje nas co jest z przodu:) :jezyk1: Ale po co sie wczuwać jak działa...Nie jest tak do konca,antena spokojnie "widzi przod auta" MKII w sedanie jest dosyc mocno sciety na slupkach do srodka :bigok:

Dzekis
13-10-2006, 10:02
wystarczyło, że tylną klapę miałem otwartą w swoim HTB i już swr podkoczył do 1,4. A tak równiótkie 1 na reflektometrze.

krzys-68
13-10-2006, 10:23
To sie zgadza :metal ,wszystkie instrukcje strojenia podaja zeby przy pomiarach tez pozamykac wszystkie drzwi :metal
U ciebie dodatkowo antena zaraz przy klapie jest :metal

krzys125
13-10-2006, 12:17
Mam i przyciemnie Ci przednia szybe :terefere:

bo sam po narty przyjedziesz. :terefere:
a jaki byś nie straszył to może w listopadzie bym się wybrał. :bigok:

krzys-68
13-10-2006, 12:33
do kpl dostaniesz czarne,przyciemnione foteliki wiec przyjedź :banan:

krzys125
13-10-2006, 21:21
do kpl dostaniesz czarne,przyciemnione foteliki wiec przyjedź :banan:
ale prane niiedawno były, to ja swoich nie będę musiał. :metal :satan:

JaBodzio
13-10-2006, 23:25
mam zestawik itt770 + hulstera na magnes Z radyjka jestem bardzo zadowolony co do anteny po rozmowie z Marcinem mam lekki niedosyt chyba zmienię ma stacjonarną