PDA

Zobacz pełną wersję : szyba w przednich drzwiach się nie zamyka



sylwo2
01-05-2005, 17:11
jak w temacie. kiedy ja spuszczam, nie ma problemu. opada w całości. Kiedy zamykam, jakby coś było skrzywione i zamiast wsunąc sie idealnie w drzwi to wykrzywia sie i zostaje szpara.. mechanizm mam na korbkę, juz próbowałem to rozbierac, lecz nie wiem jak do tego się zabrać.. może ktoś juz miał taki problem?

xawier2
04-05-2005, 13:22
Nie ulega wątpliwości że napewno trzeba sprawdzić prowadzenie szyby, czy nie jest oberwane i jak twierdzisz proste. Musisz przesledzić dokładnie cały odcinek z linką. Kiedyś miałem w jednym aucie podobny problem. Wtedy oberwało mi sie podparcie po linkę.

04-05-2005, 17:23
Nie ma z tym problemu u mnie szyba wogóle przy podnoszeniu wychodziła na skos. Miałem pęknięty dziwny plastik który trzyma tą szybę. Rozkręca się obicie drzwi dosyć szybko, później jedynie POXIPOL ewentualnie może wystarczy włożyć prowadnicę w szynę, jest to proste bo ja sobie poradziłem.

04-05-2005, 17:23
Nie ma z tym problemu u mnie szyba wogóle przy podnoszeniu wychodziła na skos. Miałem pęknięty dziwny plastik który trzyma tą szybę. Rozkręca się obicie drzwi dosyć szybko, później jedynie POXIPOL ewentualnie może wystarczy włożyć prowadnicę w szynę, jest to proste bo ja sobie poradziłem.

04-05-2005, 17:23
Nie ma z tym problemu u mnie szyba wogóle przy podnoszeniu wychodziła na skos. Miałem pęknięty dziwny plastik który trzyma tą szybę. Rozkręca się obicie drzwi dosyć szybko, później jedynie POXIPOL ewentualnie może wystarczy włożyć prowadnicę w szynę, jest to proste bo ja sobie poradziłem.