PDA

Zobacz pełną wersję : Ramki pod tablice 3D



westblack
25-08-2012, 21:17
Nie widziałem tematu, ani się nie spotkałem z ramkami klubowymi wykonanymi w technice 3D.
Chciał bym się zorientować jakie było by zapotrzebowanie na takie ramki.
Orientacyjnie cena za 1 szt wynosiła by 12-15zł w zależności od ilości. ( na autko 2 szt)
Dystrybucja odbyła by się przez KR-ów.

Do uruchomienia potrzebna jest ilość 100 szt i decyzja zarządu ;)

Na ramce napis: www.MondeoKlubPolska.pl + logo

http://www.utal.pl/photos/Image/3d_ramki_630.jpg

Proszę się zapisywać na listę kopiując ją z poprzedniego posta.



1. westblack 2 szt
razem 2 szt

dream
25-08-2012, 21:18
Nie chcę Cie zniechecać ale na takie akcje potrzebna jest zgoda zarządu :skromny:

Domelo
25-08-2012, 21:25
Nie chcę Cie zniechecać ale na takie akcje potrzebna jest zgoda zarządu :skromny:

to samo West napisał w swoim poście;)

dream
25-08-2012, 21:27
to samo West napisał w swoim poście

Tak ale po edycji.... czytamy nie spamujemy :hmm:

Fred.X
25-08-2012, 21:29
Nie widziałem tematu, ani się nie spotkałem z ramkami klubowymi wykonanymi w technice 3D.pokaż jak to miałoby wygladac :hmm:

Mzzyku
25-08-2012, 21:50
Ale przecie już była akcja na kluberowe ramki - obecnie są wycofane z obiegu...

http://images41.fotosik.pl/1387/f9038d227a14b6ebm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f9038d227a14b6eb)

Fred.X
25-08-2012, 21:53
obecnie są wycofane z obiegu...ciekawe :hehe:
http://img98.imageshack.us/img98/6650/zdjcie0002b.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/98/zdjcie0002b.jpg/)

westblack
25-08-2012, 21:54
A można wiedzieć dlaczego ?

---------- Post added at 21:54 ---------- Previous post was at 21:54 ----------

Ja chcę taką ramkę ! :)

Mzzyku
25-08-2012, 21:55
obecnie są wycofane z obiegu...ciekawe :hehe:
http://img98.imageshack.us/img98/6650/zdjcie0002b.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/98/zdjcie0002b.jpg/) W tym sensie że się ich poprostu nie rozporowadza. Były ciekawe, ale mało widoczne - taką informację otrzymałem od Malinowych

Fred.X
25-08-2012, 21:55
Ja chcę taka ramkę !:jezor:

Mzzyku
25-08-2012, 21:55
Ja chcę taką ramkę ! Były tylko dla kluberów :hehe:

westblack
25-08-2012, 21:59
Kurcze mam sobie sam taka wystrugać ? :D

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:57 ----------

Jadąc w trasie i tak nie jesteście w stanie rozpoznać ramki klubowej a w mieście, w korkach 3D są wystarczająco czytelne ...

dream
25-08-2012, 22:01
w korkach 3D są wystarczająco czytelne ...

Wydaje Ci się, miałem te ramkę założona dwa dni i wróciłem do tradycyjnej

Fred.X
25-08-2012, 22:02
u Ciebie tylna nie będzie widoczna :hehe:

westblack
25-08-2012, 22:04
Mam taką 3D z FCP i wymienię ją na MKP ale tylko 3D ...

Dareckip
25-08-2012, 22:07
Wydaje Ci się, miałem te ramkę założona dwa dni i wróciłem do tradycyjnej
masz na oddanie, ja chętny :))


Mam taką 3D z FCP i wymienię ją na MKP ale tylko 3D ...
jak będziesz robił ja sie piszę :)

dream
25-08-2012, 22:10
masz na oddanie, ja chętny

Już je ma kto inny :hmm:

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

Darek ale spytaj dżamaxa czy nie ma czasem jeszcze, swego czasu adela mu z wawy 10 kompletów przywiózł

Dareckip
25-08-2012, 22:13
Już je ma kto inny
oż ty :hehe:




ale spytaj dżamaxa
nie omieszkam :) może i dla Westa by się znalazły :D

dream
25-08-2012, 22:15
nie omieszkam może i dla Westa by się znalazły

pytaj bo chyba nikt ich nie chciał więc coś ma na pewno

westblack
25-08-2012, 22:15
właśnie mu esa wysłałem:)

Dareckip
25-08-2012, 22:19
pytaj bo chyba nikt ich nie chciał więc coś ma na pewno
:) poszło PW :)

---------- Post added at 22:19 ---------- Previous post was at 22:19 ----------


właśnie mu esa wysłałem
oż ty.....:getsome:byłem pierwszy :)

westblack
25-08-2012, 22:32
Jarek odesemesił, że nie posiada takowych :(

dream
25-08-2012, 22:33
Jarek odesemesił, że nie posiada takowych :(

Ścieme wali tylko ja z regionu miałem je założone a adela przywiózł 10 kompletów :boshe:

Dareckip
25-08-2012, 22:38
Ścieme wali tylko ja z regionu miałem je założone a adela przywiózł 10 kompletów
to co z nimi zrobił??8O

westblack
25-08-2012, 22:40
Może je wszystkie zabrali z powrotem ?

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie


lub ma klubowe ramki 3D leżące odłogiem gdzieś w garażu, piwnicy czy na strychu niech się ujawni :))

Tomasz
26-08-2012, 08:22
tylna nie będzie widocznaJest widoczna tylko trzeba dać radę dogonić.:hehe:
A tak w temacie, to też mam taką i faktycznie jak postawię mondka żony ze zwykłą ramką i swojego z klubową to tradycyjna jest zdecydowanie lepiej widoczna. Może jakby kolor napisu zmienił byłoby lepiej, ale na tym pseudo-chromie jest słabo.

jamax
26-08-2012, 11:32
Jarek odesemesił, że nie posiada takowych :(

Ścieme wali tylko ja z regionu miałem je założone a adela przywiózł 10 kompletów :boshe:
Guzik wiesz co porabia Twój KR :hehe:
Połowa poleciała do juzka . Resztę oddałem Madzi na rajdzie :hehe: ( Czy na zlocie - nie pamiętam )

Dareckip
26-08-2012, 11:44
Resztę oddałem Madzi na rajdzie ( Czy na zlocie - nie pamiętam )
o masz :boshe:
a już liczyłem na jedną :zakrecony:

Fred.X
26-08-2012, 15:28
Jest widoczna tylko trzeba dać radę dogonić.:panna: na pewno Ty dogonisz :jaja::jaja:

Tomasz
26-08-2012, 20:59
Ja nie muszę gonić, ja mam takie założone.:hehe:

Fred.X
26-08-2012, 21:47
Ja nie muszę gonić, ja mam takie założone.to oczy sadzą Ci zaszły :hehe:

mondziak2005
26-08-2012, 22:25
no to i ja powiem cóś

ramki standardowe sa duuuzo bardziej widoczne i na trasie jest opcja je rozpoznać , dla klubera nie bardzo :boshe:

westblack
27-08-2012, 05:33
Ehm nie prosiłem o opinie :p

kreml73
27-08-2012, 16:12
Fajna jest chromowana i już:bajer:
Pytałeś już Magdę? Nie ma?

westblack
27-08-2012, 17:03
Nie nie pytałem :) Ty miałeś się zapytać :))

kreml73
27-08-2012, 17:06
no łoki, zapytam, ale nawet jak nastrugam takie to i tak pół roku będziesz musiał na nie czekać:oszukany:


:)):)):))

westblack
27-08-2012, 17:08
Jakoś damy radę :))

Dudek
28-08-2012, 09:50
JAk chcecie mam komplet ramek z Porshe :hmm:

Brodziu
28-08-2012, 19:25
Nie widziałem tematu, ani się nie spotkałem z ramkami klubowymi wykonanymi w technice 3D.Była taka seria - sam mam takową na aucie :) - przy czym to była seria tylko dla klubowiczy.


Ale przecie już była akcja na kluberowe ramki - obecnie są wycofane z obiegu...Sprostuję :)
Nie są wycofywane - tylko zwyczajnie produkcja nie została wznowiona z kilku powodów. Po pierwsze są zdecydowanie mniej czytelne od zwykłych - tam gdzie tablica jest lekko odchylona do góry to jeszcze jest jako tako, bo w chromie odbija się niebo. A dwa że po ankiecie wróciliśmy do wcześniejszego wzoru czcionki i znowu trzeba by robić kolejną matrycę.


Jadąc w trasie i tak nie jesteście w stanie rozpoznać ramki klubowej a w mieście, w korkach 3D są wystarczająco czytelne ...A tam gadasz - zwykłą widać z dalszej odległości :)

u Ciebie tylna nie będzie widocznaTo fakt - w moim mk4 kombi mało ja widać, ale to mnie nie martwi, bo mam dobrze widoczną odblaskową wlepkę klubową

---------- Post added at 19:25 ---------- Previous post was at 19:22 ----------


lub ma klubowe ramki 3D leżące odłogiem gdzieś w garażu, piwnicy czy na strychu niech się ujawniNawet jesli ma to w zasadzie takowa ze wzgledu na status Tobie nie przysługuje - to jest przywilej klubowicza.

Fred.X
28-08-2012, 20:08
To fakt - w moim mk4 kombi mało ja widać, ale to mnie nie martwi, bo mam dobrze widoczną odblaskową wlepkę klubową:panna: chodziło o to , ze tylna w klekocie jest okopcona i dlatego jej nie widac , oj Prezio umysł tez zaczadzony :jaja::jaja:

kreml73
28-08-2012, 20:15
takowa ze wzgledu na status Tobie nie przysługuje - to jest przywilej klubowicza

z tego co wiem westblack wysłał już podanie więc za jakieś pół roku (zanim gdzieś taką ramkę znajdzie:hehe:) będzie Mu przysługiwać, o ile wszystko dobrze pójdzie:)

westblack
28-08-2012, 20:19
Brodziu nie potrafię zrozumieć, co w tych ramkach jest takiego, że postanowiliście zrobić je tylko dla klubowiczów? Z rzeczami na których są nicki mogę się zgodzić - only for klubers.
Zamiast promować na prawo i lewo MKP jak się da i gdzie się da stawiacie nie płoty a MURY przed potencjalnymi członkami http://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/angryfire.gif.
Skoro klubowicze się wypieli na te brzydkie , niedobre ramki to po co je trzymacie? http://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/laugh.gif Rozdać, wydać, sprzedać obojętnie komu i zrobić ładniejsze, lepsze, i nowsze http://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/zakrecony.gif


wróciliśmy do wcześniejszego wzoru czcionki i znowu trzeba by robić kolejną matrycę.
Tak trzeba http://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/lol5.gif Trzeba iść z duchem czasu http://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/laugh.gif
Matryca zwraca się po pierwszych 100 szt. a reszta to zysk dla klubu.

Nie będę się kłócił czy widać lepiej czy nie. Niektóre rzeczy po prostu do siebie nie pasują http://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/lol5.gif

https://lh4.googleusercontent.com/-dfbnFvlBB34/UDddWALlNsI/AAAAAAAAAu8/0U3bV0k12XU/s1060/DSC01566.JPG

Osobiście nie wyobrażam sobie na nim biało niebieskiej ramki. Przecież to aż będzie gryźć w oczy http://www.mondeoklubpolska.pl/images/smilies/hehe.gif


Nawet jesli ma to w zasadzie takowa ze wzgledu na status Tobie nie przysługuje

Odnośnie statusu: Wysłałem 2 zgłoszenia jedno po 3 drugie po 6 miesiącach. O ostatnim rozmawiałem z Krzyśkiem (kreml73)
I mam wielką nadzieję, że to się końcu zmieni :p

kreml73
28-08-2012, 20:39
Brodziu nie potrafię zrozumieć, co w tych ramkach jest takiego, że postanowiliście zrobić je tylko dla klubowiczów? Z rzeczami na których są nicki mogę się zgodzić - only for klubers
wprawdzie nie do mnie pytanie ale z racji chwili czasu wyjaśnię- to nie MY wpadliśmy na taki pomysł, tylko Kluberzy chcieli mieć coś co będzie Ich autka wyróżniać wśród innych forumowych samochodów, dlatego wymyślili że może jakieś inne, szpanerskie, specjalnie dla nich ramki:hehe:
Wtedy zostały zrobione właśnie te z chromem, jednak po jakimś tam czasie użytkowania dużo Kluberów stwierdziło że już jednak wola mieć te "stare" bo są bardziej widoczne.
Ja też mam chrom i nie narzekam, fakt że rejestracja w sedanie chyba pod większym kątem jest niż w zombi

westblack
28-08-2012, 21:00
fakt że rejestracja w sedanie chyba pod większym kątem jest niż w zombi
Co nie zmienia faktu, że tej brzydkiej biało niebieskiej ramki i tak nie założę :p

bartekk
28-08-2012, 21:30
westblack, wydaje mi się że to po prostu Twoja subiektywna opinia o niebieskiej ramce. Również moim zdaniem niebieska jest bardziej widoczna. Na Twoim aucie przykuje moją uwagę - innymi słowy będzie promował MKP na lewo i prawo.

westblack
28-08-2012, 21:41
Nic nie poradzę, że zwykła mi się nie podoba.

bartekk
28-08-2012, 21:43
Nic nie poradzę, że zwykła mi się nie podoba.

No to masz dwa wyjścia.

1. Pogodzić się z tym.
2. Przedstawić zarządowi propozycję zorganizowania akcji z innymi ramkami.

Chyba trzeciego nie ma :hmm:

westblack
28-08-2012, 22:03
Bartek nie umiesz czytać między wierszami :))
jest 3 opcja :))

bartekk
28-08-2012, 22:10
Bartek nie umiesz czytać między wierszami :))
jest 3 opcja :))

Najwyraźniej :hmm:

Mzzyku
28-08-2012, 22:28
Bartek nie umiesz czytać między wierszami :))
jest 3 opcja :)) zostać rekrutem i kluberem :))

Brodziu
28-08-2012, 22:32
:jezyk1: mk4 nie kopci :)) - więc nic nie zaczadzone ;)

westblack
28-08-2012, 22:32
zostać rekrutem i kluberem
O i kolejna opcja :hehe:

Fred.X
28-08-2012, 22:33
:jezyk1: mk4 nie kopci :)) - więc nic nie zaczadzone ;):bajer: a DPF pewnie ma zamknietą komorę spalania :)):))

Brodziu
28-08-2012, 22:40
Skoro klubowicze się wypieli na te brzydkie , niedobre ramki to po co je trzymacie? Rozdać, wydać, sprzedać obojętnie komu i zrobić ładniejsze, lepsze, i nowszeAle nikt ich nie trzyma - rozeszły sie po ludziach i nie zostały wznowione.


Matryca zwraca się po pierwszych 100 szt. a reszta to zysk dla klubu.Ano dopiero teraz jak mamy działalność gospodarczą możemy mieć zyski - wcześniej matryca była pokrywana przez Klub, a kluberzy płacili za ramki co do grosza, żeby US nas nie ścigał.


Odnośnie statusu: Wysłałem 2 zgłoszenia jedno po 3 drugie po 6 miesiącach. O ostatnim rozmawiałem z Krzyśkiem (kreml73)
I mam wielką nadzieję, że to się końcu zmieniZ tego co wiem to się zmieni :satan:


Osobiście nie wyobrażam sobie na nim biało niebieskiej ramki. Przecież to aż będzie gryźć w oczyE tam - przez długi czas miałem niebieską i nic mnie nie gryzło :satan: - zresztą z przodu cały czas mam niebieską :)

westblack
28-08-2012, 22:55
rozeszły sie po ludziach i nie zostały wznowione.
Czyli czas najwyższy wznowić edycję :))


Ano dopiero teraz jak mamy działalność gospodarczą możemy mieć zyski - wcześniej matryca była pokrywana przez Klub, a kluberzy płacili za ramki co do grosza, żeby US nas nie ścigał.

To super :) Możemy powalczyć z tematem :))
Tylko jak klub chce zarabiać (poza reklamą na forum) skoro nie jest przychylny takim akcjom? A na zostanie kluberem trzeba czekać minimum 1 rok ? (składka)


Z tego co wiem to się zmieni

Się zobaczy :p


E tam - przez długi czas miałem niebieską i nic mnie nie gryzło - zresztą z przodu cały czas mam niebieską
Ciebie nie bo siedzisz w środku i chyba za rzadko paczysz na swój samochód z zewnątrz :p
Gryzie jadących za Tobą :zakrecony:

basil
29-08-2012, 02:50
obecnie są wycofane z obiegu...

Oj tam zaraz wycofane ;) , 1 partia została zrobiona, głosy były różne, od niewidoczne po fajne. Ramki 3D są dla kluberów tylko.
Gdy się zbierze odpowiednia ilość chętnych kluberów na ramki 3D to je zrobimy.

Brodziu
29-08-2012, 11:19
Tylko jak klub chce zarabiać (poza reklamą na forum) skoro nie jest przychylny takim akcjom? A na zostanie kluberem trzeba czekać minimum 1 rok ? (składka):nono: celem głównym Klubu nie jest zarabianie :satan:
Wszystko musi być "z głową" - była decyzja Klubowiczy w sprawie ramek i tego się będziemy trzymać.

westblack
29-08-2012, 11:41
Po prostu ręce opadają :red: Najlepiej jest mieć wszystko w...



































... poważaniu. :p

Brodziu
29-08-2012, 15:58
Po prostu ręce opadają Najlepiej jest mieć wszystko w...Sugerujesz że kto ma wszystko w poważaniu?

Ja?
Klubowicze którzy zdecydowali tak a nie inaczej?
Czy jeszcze ktoś inny?

Wybacz z całym szacunkiem dla Ciebie, ale nie mam na tyle władzy żeby specjalnie dla Ciebie zmieniać zasady. Dostałeś info co, jak i dlaczego. Nie widzę powodu do wlepiania :red:

---------- Post added at 15:58 ---------- Previous post was at 15:56 ----------

A argument, że mamy zmienić decyzję Klubowiczy tylko dla kasy do mnie nie przemawia.

linkgrabber
29-08-2012, 16:00
czemu nie możecie zrobić jak na fordklubpolska, że jest jedna cena niższa dal klubowiczy a inni płacą wiecej? U nich poszło 300 ramek a jak sami wiecie jest to w pewnym sensie reklama forum i przyciągnie innych, w moich okolicach widzę sporo mondeo i nigdy jeszcze nie widzialem naklejki/ramek z mkp

westblack
29-08-2012, 16:18
Dobra niech będzie :yel:
:rotfl:

---------- Post added at 16:18 ---------- Previous post was at 16:10 ----------


czemu nie możecie zrobić jak na fordklubpolska, że jest jedna cena niższa dal klubowiczy a inni płacą wiecej? U nich poszło 300 ramek a jak sami wiecie jest to w pewnym sensie reklama forum i przyciągnie innych, w moich okolicach widzę sporo mondeo i nigdy jeszcze nie widzialem naklejki/ramek z mkp
Linkgrabber do tego zmierzam :) ale najwyrażniej nie ma tu z kim tego tematu ruszyć :(

linkgrabber
29-08-2012, 16:21
Linkgraber do tego zmierzam :) ale najwyrażniej nie ma tu z kim tego tematu ruszyć :(


Wystarczy spojrzeć ilu było chętnych na naklejki, rozumiem, że coś ma być dla klubowiczy ale jeśli będą mieli taniej to nie sądze żeby któryś z nich czuł sie pokrzywdzony a tak jak mówiłem byłaby większa pormocja klubu, no ale to nie ode mnie zależy :hehe:

Mówicie, że te chromowane mało widoczne a czemu nie można zrobić wiekszego napisu i zrobic samo wtedy mondeoklubpolska, przecież wystarczy to wpisac w googlach i zaraz ktoś będzie znał stronę także co za problem ;)

westblack
29-08-2012, 16:26
Projekt na pewno by był do przegłosowania.

kreml73
29-08-2012, 19:28
linkgrabber to nie chodzi o wielkość tego napisu. Wielkość jest ok. Tylko że z racji tego że to jest tak jakby lustro, to aby był on widoczny z tyłu musi się w nim odbijać cos jasnego. Tak więc- stojąc za takim autem i patrząc na ramkę napisu nie widać, bo odbija sie czarny asfalt (chyba że na żółciutkim piasku stoisz wtedy jest oki). Ramka musi byś albo pod dużym kątem, wtedy tak jak pisał Brodziu odbija się niebo, albo trza znaleźć coś jasnego za samochodem i stanąć pod odpowiednim kątem, wtedy też napis jest widoczny.
Co do ceny... nie pamiętam ile dałem za swoje, chyba coś koło siedmiu złotych. Powiedzmy że cena dla Klubowiczy była by 5 zł, a dla Userów po dychę. Fakt- jakieś "fory" dla Kluberów były by w tym momencie, jednak wydaje mi się że tu nie chodziło tylko o "fory" i zaoszczędzenie pieniędzy- jakby tak było można by zaoszczędzić pięć dych na starcie nie opłacając składki:satan:, chodziło o to że akurat wtedy trwała dość zagorzała dyskusja w której Klubowicze zarzucali że mają za mało "swoich" gadżetów, takich które były by "tylko dla nich"
Stąd był ukłon w Ich stronę i stąd powstały takie ramki
Gdybyśmy teraz zrobili takie ramki dla wszystkich, zaraz rozpętała by się burza wśród tych co bardziej zacietrzewionych Klubowiczów że "przecież miały być tylko dla nas"...
Westblack spróbuj to zrozumieć... Tym bardziej że przecież jesteś chętny wstąpić w grono Klubowiczy, więc dla Ciebie (a Ty jesteś poszukiwaczem tych ramek) problem za parę miesięcy zniknie...
Spróbujcie nas czasem zrozumieć- kiedyś powiedzieliśmy że są tylko dla Klubowiczów i tak niestety musi zostać
:pub:

westblack
29-08-2012, 21:08
:zarzad:
Czuję się jak ten w środku :boshe:

bartekk
29-08-2012, 22:09
A ja z kolei mam wrażenie jakby ramek w ogóle nie było.
Takie halo o to że się wzór nie podoba? :panna:

westblack
29-08-2012, 23:30
Takie halo o to że się wzór nie podoba?
Bartek wzór jest OK ale wykonanie musi być 3D :p

---------- Post added at 23:30 ---------- Previous post was at 23:29 ----------


kiedyś powiedzieliśmy że są tylko dla Klubowiczów i tak niestety musi zostać
Kiedyś twierdzono, że ziemia jest płaska :rotfl:

Brodziu
30-08-2012, 13:44
czemu nie możecie zrobić jak na fordklubpolska, że jest jedna cena niższa dal klubowiczy a inni płacą wiecej?Bo w kwestii ramek, a także statusu Klubowicza mamy całkiem odmienna politykę niż FCP. U nas nie wystarczy zapłacić składki, żeby być Klubowiczem. U nas płatność składki to ostatni warunek i nie najważniejszy, a na FCP to jedyny warunek.

---------- Post added at 13:34 ---------- Previous post was at 13:25 ----------


Kiedyś twierdzono, że ziemia jest płaskaMasz rację. Przy czym decyzja cały czas zależy od Klubberów. Wstąpisz w szeregi to będziesz mógł zbierać chętnych na takie ramki wśród Klubberów. Chyba, że zadziałasz w kąciku klubowym, że klubowicze zmienią decyzję i takowe staną się dostępne dla wszystkich.

---------- Post added at 13:42 ---------- Previous post was at 13:34 ----------


Wystarczy spojrzeć ilu było chętnych na naklejkiTak widzę i nawet ogarniam tę akcję. Tylko jak pisałem wyżej kwestia ramek rządzi całkiem inna koncepcja - począwszy od różnych wzorów w zależności od statusu na forum, a skończywszy na sposobie dystrybucji. Po ramki należy sie pokazać na jakimś spocie.
Te wszystkie kwestie zostały jakiś czas temu ustalone i jak na razie nie widzę potrzeby ich zmieniać.

Raz jeszcze napisze - w tym wszystkim nie chodzi o kasę - w Mondeo Klub Polska nie jest ona głównym celem stowarzyszenia. Fajnie jak sie ją uda zdobyć, ale nie wszelkimi metodami.

---------- Post added at 13:44 ---------- Previous post was at 13:42 ----------


Czuję się jak ten w środku :zarzad:

Nie łam się :) - pij mleko z gipsem :satan:

Zadałeś kilka pytań więc nie dziw się że kilku czerwonych postanowiło Ci odpowiedzieć. Lepiej to niż jakby Cie olano ;)

westblack
30-08-2012, 14:06
Zadałeś kilka pytań więc nie dziw się że kilku czerwonych postanowiło Ci odpowiedzieć. Lepiej to niż jakby Cie olano
Lepiej jest obgadać niż rzucać mięchem :))

---------- Post added at 14:03 ---------- Previous post was at 13:55 ----------


Chyba, że zadziałasz w kąciku klubowym, że klubowicze zmienią decyzję
I tu jest problem, gdyż nie mam możliwości pisania wątku klubowym :(
Z łaski swojej mógł byś założyć tam ankietę z zapytaniem czy ramki 3D powinny być dostępne dla wszystkich forumowiczów.
Wiąże się to z szerszą promocją forum.
możliwe opcje do zaznaczenia:
Tak
Tak, ale powinny być droższe jak dla klubowiczy
Nie

---------- Post added at 14:04 ---------- Previous post was at 14:03 ----------

Dzięki :)

---------- Post added at 14:06 ---------- Previous post was at 14:04 ----------

Nie zmieniał bym koncepcji rozprowadzania ramek na spotach - stawiam na KaeRów :) ,co napisałem w pierwszym poście :))

Brodziu
30-08-2012, 16:42
Lepiej jest obgadać niż rzucać mięchemZawsze tak twierdziłem i nie uchylałem sie od kulturalnej dyskusji. :)


Z łaski swojej mógł byś założyć tam ankietę z zapytaniem czy ramki 3D powinny być dostępne dla wszystkich forumowiczów.
Wiąże się to z szerszą promocją forum.Tu nie jestem przekonany i spokojnie mógłbym polemizować - wielu Klubberów po poczatkowym zachwycie ramkami chrom 3D wróciło do zwykłych. Zatem ta promocja forum była nadal - kolor ramek tego nie zmienia :satan:
Pisząc , że zadziałasz miałem na mysli że stanie sie to jak zmienisz kolorek na granatowy :satan:

westblack
30-08-2012, 16:50
Jak bym miał odpowiedni kolorek to sprawa była by już dawno zakończona :)

kreml73
30-08-2012, 18:00
Jak bym miał odpowiedni kolorek
więc czekaj...czekaj, marz o tym i wyczekuj chwili kiedy to nadejdzie..... Jak się tak dłuuugo na coś wyczekuje, pragnie, tęskni, cały czas myśli o tym, tym piękniejsze się to zdaje jak się to już osiągnie...:)):)):))

westblack
30-08-2012, 18:22
Szybciej będzie zmieniona decyzja o ramkach niż ja doczekam się odpowiedniego kolorku :zakrecony:

bartekk
30-08-2012, 19:36
A ja się pogubiłem west czy chodzi Ci o 3D czy kolor :) Mówię serio :) Raz piszesz o jednym a raz o drugim :) A jak by były ramki niebieskie 3D? :)

EDIT: Aaaaaaa, chodzi Ci o kolor nicka :panna:

Nie bierzcie pod uwagę tego co napisałem powyżej. Najwyraźniej padło mi na mózg, nie zrozumiałem i muszę odpocząć :zakrecony:

westblack
30-08-2012, 19:47
Bartek zmień dealera :zakrecony:

bartekk
30-08-2012, 19:54
Bartek zmień dealera :zakrecony:

Wystarczy że rozwiąże się kilka spraw i powinna być poprawa :zakrecony:

westblack
30-08-2012, 20:09
A jak by były ramki niebieskie 3D?
Takie też by odpadały :)
Chodzi tylko o chrom 3D :)

Lechowaty
20-09-2012, 09:41
Właśnie zerknąłem na temat i mam pytanie: czemu się ludzie tak upierają przed zrobieniem czegoś fajnego.
Co to jakaś elitarna jednostka?
Czegoś tu nie rozumiem...

Mzzyku
20-09-2012, 11:26
Właśnie zerknąłem na temat i mam pytanie: czemu się ludzie tak upierają przed zrobieniem czegoś fajnego.
Co to jakaś elitarna jednostka?
Czegoś tu nie rozumiem...Kolego, przeczytaj jeszcze raz temat porządnie ... Nikt się nie upiera ... akcję można zrobic o ile będą chętni na zakup takiej ramki ... jedenym warunkiem otrzymania / możliwości zakupu takiej ramki, jest posiadanie statusu klubowicza :)

Patriarcha
20-09-2012, 12:31
Przeczytałem ten temat w całości, owocny w ciekawe wypowiedzi, pozwolę sobie wtrącić własne trzy grosze.

Przeglądając forum, regulamin, tutejsze zasady, widzę zostanie klubowiczem jako wyczekiwane i zasłużone.
Nie jest to dla wszystkich, nie jest to dla kogoś kto chciałby mieć dywaniki z logo MKP. Nie może zarejestrować się, wpłacić kasę, zakupić dywaniki i zniknąć, zapomnieć o forum.

MKP wychowuje swoich kluberów zanim nimi zostaną, trzeba swoje odczekać, trzeba dać się poznać. Nie jest to przystępna forma dla każdego, kto chciałby dołączyć do klubu, i to jest fajne.
Postawiony jest pewien poziom klubera i w mojej opinii należy go utrzymywać.

West, skoro tak bardzo Ci zależy na ramkach, to poczekaj aż zostaniesz Kluberem wtedy jako zasłużony, osoba która swoje odczekała i zyskała zaufanie na tyle duże że została przyjęta do tego grona, kupisz sobie te ramki.

To tak jakbyś wykłócał się, dlaczego nie udzielą Ci immunitetu, mimo że Ty bardzo chcesz. Przejdziesz długą ścieżkę, ktoś Ci zaufa i powierzy funkcję, będzie przysługiwał Ci przywilej posiadania immunitetu. Identycznie w tymi ramkami.

Cierpliwość zamiast rewolucji.

westblack
20-09-2012, 12:49
Patriarcha myślę, że za bardzo poważnie wziąłeś sobie to co przeczytałeś do serca :))

linkgrabber
20-09-2012, 12:55
Patriarcha nie myślałeś o polityce? :zakrecony:

Mzzyku
20-09-2012, 14:31
Cierpliwość zamiast rewolucji. dobreee :zakrecony: :bigok:

Patriarcha
20-09-2012, 15:10
Patriarcha myślę, że za bardzo poważnie wziąłeś sobie to co przeczytałeś do serca :))

To ta praca.... :)