PDA

Zobacz pełną wersję : się wreszcie zagazowałem....



Borro
04-05-2005, 12:59
tak jak wcześniej pisałem, zagazowałem Mondka :)
Mechaniorów znalazłem superoowych. Uwineli się w 5 godz i wysztko idealnie ustawili na kompie. Jeśli ktoś jest z mioch okolic to kolesie są godni polecenia.
Instalacja sekwencyjna firmy OMVL.
Puki co jeździ się świetnie. Żadnych problemów, zero utraty mocy (przynjamniej nie odczuwalne).
Przy bardzo ostrej jeździe spalanie wyszło 12 l LPG ale prawie tyle to mi też palił na benzynie.
Teraz tylko oby służył mi jak najdłużej :bigok:

pingwin
04-05-2005, 13:13
Gartulacje,
ale pochwalic mechaniorow to mozesz gdzies za pol roku :), jesli nadal bedzie wszystko OK. To ze sie uwineli w 5h to jeszcze o niczym nie swiadczy.

Patrz na poziom plynu chlodzacego, bo czesto instalacja gazowa wprowadza nieszczelnosci w tym ukladzie.

Zycze bezawaryjnej eksploatacji i pozdrawiam,
pInGwIn

Borro
04-05-2005, 13:28
Gartulacje,
ale pochwalic mechaniorow to mozesz gdzies za pol roku :), jesli nadal bedzie wszystko OK. To ze sie uwineli w 5h to jeszcze o niczym nie swiadczy.

Patrz na poziom plynu chlodzacego, bo czesto instalacja gazowa wprowadza nieszczelnosci w tym ukladzie.

Zycze bezawaryjnej eksploatacji i pozdrawiam,
pInGwIn

tak tak, masz racje ale przynajmniej nie spieprzyli już czegoś na samym początku :))
do tego mam darmową obsługę przez rok, a gwarancję na instalację na na dwa lata
płyn obserwuje i już troszkę profilaktycznie dolałem bo było min.

RWalentynowicz
04-05-2005, 13:49
Gartulacje,
ale pochwalic mechaniorow to mozesz gdzies za pol roku :), jesli nadal bedzie wszystko OK. To ze sie uwineli w 5h to jeszcze o niczym nie swiadczy.

Patrz na poziom plynu chlodzacego, bo czesto instalacja gazowa wprowadza nieszczelnosci w tym ukladzie.

Zycze bezawaryjnej eksploatacji i pozdrawiam,
pInGwIn

tak tak, masz racje ale przynajmniej nie spieprzyli już czegoś na samym początku :))
do tego mam darmową obsługę przez rok, a gwarancję na instalację na na dwa lata
płyn obserwuje i już troszkę profilaktycznie dolałem bo było min.

Tego czy nie spieprzyli to jeszcze nie wiesz. Tak czy inaczej oby ci się dobrze spisywała.

Oktan
04-05-2005, 14:07
Tego czy nie spieprzyli to jeszcze nie wiesz. Tak czy inaczej oby ci się dobrze spisywała.

oby, NIECH ŻYJĄ KUCHENKI GAZOWE z napędem na jedną oś :bigok:

Truszek
04-05-2005, 15:44
NIECH ŻYJĄ KUCHENKI GAZOWE z napędem na jedną oś :bigok:

:satan: :satan: :satan:

artur30waw
04-05-2005, 20:57
:) Planuję zagazować sojwego Mundka.Jaki jest koszt instalacji??Jesli kolega może się pochwalić. :) puki co plany.I gdzie jest ten rewelacyjny warsztat??
pozdrawiam serdecznie
mondeo mk I 93 1.8

szczerba
04-05-2005, 21:07
tak tak, masz racje ale przynajmniej nie spieprzyli już czegoś na samym początku :))


No właśnie!
Znam przypadek wysadzenia w powietrze auta w serwisie LPG
http://www.postsmile.com/img/default/0524.gif

Szymako
04-05-2005, 21:13
Gratuluja... choc osobiscie mam kiepskie doswiadczenia z LPG... Pilnuj plymu chlodzacego... bardzo lubi uciekac na trojnikach... czasem nie pomagaja cybanty i najlepsze trojniki... Co do regulacji po pogadamy w zimie... moja instalka dzialala jak bylo cieplo, ale w zimie jak silnik jeszcze nie mial swojej temperatury to przy zejsciu z wysokich obrotow na niskie... gasl... nie wspomne juz o falowaniu obrotow... i to wszystko bylo w zime, bo w lato bylo znosnie. Poza tym instalacja OMVL jest moze i dobra, ale jest jeszcze bardzo malo warsztatow... ja instalowalem w jednym w Jablonnej (Gas-Pol - trzymaj sie od nich jak najdalei) i pozniej nie znalazlem nikogo, kto moglby mi to ustrojstwo uyregulowac :(
Ale juz sie pozbylem problemu (bo poza tym silniki Forda nie lubia LPG) i teraz mam Dieselka :)

krzys-68
04-05-2005, 21:20
:) .Ja tak mam i nadal chwalę,mimo tego ze przesiadam się na diesla(koniecznośc).Ale ramki juz mam na nowym aucie,niedługo zapodam fotki :))

Borro
05-05-2005, 10:19
:) Planuję zagazować sojwego Mundka.Jaki jest koszt instalacji??Jesli kolega może się pochwalić. :) puki co plany.I gdzie jest ten rewelacyjny warsztat??
pozdrawiam serdecznie
mondeo mk I 93 1.8

ja dałem za instalację 3,5 tysia z montażem, warsztat mieści się w Mińsku Mazowieckim, wiem że dużo ludzi z wawy do nich przyjeżdża.
Masz tu kontakt: 608 807 920 - Paweł

adasn
06-05-2005, 14:57
Gratuluje!!! :bigok:
Ja też się szykuje na LPG bo cena benzyny jest nie do przyjęcia!!!
:zly: