PDA

Zobacz pełną wersję : [MKIII]POMOCY! Cyka coś pod maską.



Domel
07-05-2006, 20:04
Witam wszystkich!Dzisiaj zauważyłem ,ze cos cyka mi pod maską.Cykanie to najbardziej slychać przy liostwie wiec myslalem ,ze to wtryskiwacz.Jednak przez chwile bylo slyszalne kolo modulu zal\plonowego.Ma ktoś z Was pojecie co to moze być?Moze przewody Wysokigo napiecia mają przebicie?Lub szkalanka co raczej wedlog mnie jest malo prawdopodobne bo autko ma 92 tys przebiegu.Co o Tym myslicie??Z gory dziekuje za odzew![Pozdrawiam!

STraits
07-05-2006, 22:38
Są 2 możliwości. Jeśli było to wcześniej to prawopodobnie myślimy o tym samym cykaniu i "tak ma być". Jeśli pojawiło się niedawno to moze wskazywać na przedmuchy na uszczelce na prawej (RH) głowicy. Dokładne odgłosy moze Ci "oddać" kolega altoot bo on stoi właśnie przed takim problemem... ale przebieg Twój na to by nie wskazywał :)

Domel
07-05-2006, 22:46
Są 2 możliwości. Jeśli było to wcześniej to prawopodobnie myślimy o tym samym cykaniu i "tak ma być". Jeśli pojawiło się niedawno to moze wskazywać na przedmuchy na uszczelce na prawej (RH) głowicy. Dokładne odgłosy moze Ci "oddać" kolega altoot bo on stoi właśnie przed takim problemem... ale przebieg Twój na to by nie wskazywał :)
Kurzce,a nie uciekal by wtedy plyn do oleju czy cos w tym stylu?

STraits
07-05-2006, 22:54
Pytaj altoota ;) ja nie w temacie :satan:

waldemarz
07-05-2006, 22:54
Mysle ze Straits ma na uwadze uszczelke pod kolektorem wydechowym, a nie pod glowica.

STraits
07-05-2006, 22:55
Mysle ze Straits ma na uwadze uszczelke pod kolektorem wydechowym, a nie pod glowica.

Racja :satan:

waldemarz
07-05-2006, 22:58
I tutaj wlasnie jestem zgodny, bo jesli masz przedmuch na uszczelce pod kolektorem to bedzie takie cykanie.
Jesli masz dobry dostep do kolektora wydechowego to mozesz tez zauwazyc czy czasem nie ma miedzy glowica a kolektorem okopcenia, bo jesli wydmuchalo mocno uszczelke to powinno byc widac.

Domel
07-05-2006, 23:14
I tutaj wlasnie jestem zgodny, bo jesli masz przedmuch na uszczelce pod kolektorem to bedzie takie cykanie.
Jesli masz dobry dostep do kolektora wydechowego to mozesz tez zauwazyc czy czasem nie ma miedzy glowica a kolektorem okopcenia, bo jesli wydmuchalo mocno uszczelke to powinno byc widac.
Jutro sprawdze.A co myslicie o padnetej szklance?

waldemarz
07-05-2006, 23:59
Mysle, ze szklanka by nie cykala tylko stukala i byloby to bardzo slyszalne.

Domel
08-05-2006, 09:10
Mysle, ze szklanka by nie cykala tylko stukala i byloby to bardzo slyszalne.
Dokładnie tez tak mysle.Dzisiaj na zimnym wydaje mi sie ,ze nie cyka.Za godzine bede wiedzial dokladnie co to Cyka.Pozdro!

Domel
08-05-2006, 21:06
Kumaty mechanik stwierdził,ze to poprostu cykają sobie wtryskiwacze.Tak ma podobno byc!