PDA

Zobacz pełną wersję : [Nadwozie] Malowanie :)



KaCzUsIa
06-11-2012, 20:29
Ach... Nie wiem gdzie napisać :) Czy jest tu ktoś kto zajmuje się blacharką? Konkretnie chodzi mi o przygotowanie do malowania ( ruda koleżanka się pokazała ) no i pomalowanie :)

Mav
06-11-2012, 21:23
Moglbym polecic pare osob, ale w Krakowie... Z okolic Sosnowca nie znam:skromny:

KaCzUsIa
06-11-2012, 21:32
Eh... Dzięki :) A orientujesz się ile taki proces trwa? Bo jakbym się zdecydowała to muszę to pogodzić jakoś z pracą :) I czy masz możliwość dowiedzieć się ile (tak od-do) może kosztować cosik takiego- wszystkie produkty potrzebne mamy ( bo specjalistyczne, samolotowe :) ) chodzi o samo pomalowanie no i oczywiście pomieszczenie do tego :)

Mav
08-11-2012, 01:55
Nie wiem jakie produkty masz to raz a dwa nie jestes specem od lakiernictwa.
Duzo zalezy w jakim stanie jest blacharka i ile trzeba bedzie ciac, spawac, i wyrownywac.
Ogolnie koszt liczy sie na poziomie 250-500zl od elementu (zalezy od lakiernika i nakladu pracy), chociaz znam firmy ktore biore 800netto (ASO Mercedesa w Krakowie). Czas to tez zalezy ile bedzie roboty przed malowaniem. Ogolnie z jakimis reperaturkami czy wspawaniem progow bez problemu czas powinien byc max tydzien.

Patriarcha
08-11-2012, 16:02
Ja mam kolegę, zaraz obok mnie, ta sama dzielnica, więc bliżej Ciebie, on pracuje w firmie która lakieruje dla Opla różne elementy karoserii, 250zł za element mały, czyli nie dach, ale to pewno zależy od rudej, ile jej tam jest, bo jak trzeba spawać to on już się nie nada, to tylko lakiernik jest.

Mucka13
12-12-2012, 18:53
KaCzUsIa1984 w Bytomiu jest blacharz, lakiernik, mój dobry znajomy żeby nie powiedzieć kolega.
Bytom, Arki Bożka, ulica naprzeciwko BP, jedziesz prosto i widać reklamy.

Jeżeli temat aktualny to podjadę do niego i zapytam ile by wziął za mondeo.
Metalic czy zwykły? Malowanie całego czy nie. Co do spawania?