PDA

Zobacz pe³n± wersjź : [MkIII] D¼wignia zmiany biegów Tiptronic MKIII skrzynia Jatco- poszukuje. I inny problem tez.



Piter_Zacisze
16-11-2012, 11:34
Witam,
Poszukuje tego urzadzenia. Przewertowalem google, ale nie znalazlem nic. Czy moze ktos mi podrzucic jakis pomysl gdzie to mozna zanabyc? Mam problem bo mam polamane zaczepy i nie moge wejsc w tryb manual bo wszystko mi wylazi z konsoli w momencie jak z D przechodze w bok na manualna zmiane.

A poza tym mam jeszcze jeden problem bo wogole w tryb manula mi nie wchodzi. Tak przynajmniej mi sie wydaje. Bo kontrolka z auto na manual sie nie zmienia i nie widze oznaczenia jaki bieg jest w danym momencie wlaczony. A wydaje mi sie ze na manualu powinno wyswietlac co w danym momencie jest na skrzyni wlaczone. Chyba, ze sie myle to mnie oswieccie.

Pzdr,
Pit

mbaranek
16-11-2012, 11:54
Mam problem bo mam polamane zaczepy i nie moge wejsc w tryb manual bo wszystko mi wylazi z konsoli w momencie jak z D przechodze w bok na manualna zmiane.
Potrzebujesz lewarek zmiany biegow czy ten plastik? Bo nie rozumiem...
Szukaj na allegro ludzi, ktorzy maja MKIII na czesci, moze akurat beda mieli z automatem. Trzeba szukac i dzwonic.

Piter_Zacisze
16-11-2012, 13:52
Ok. Juz znalazlem. Zle szukalem na alledrogo. Tyle, ze interesuje mnie kwestia druga z sekwencyjna zmiana biegow. Cos mi to nie dziala. Chyba.