PDA

Zobacz pełną wersję : Centralny zamek i dokupiony alarm (problem z podłączeniem)



Martino69
04-05-2005, 23:30
Podłączenie alarmu Silicon z centralnym zamkiem Grzebał ktoś z was przy centralnym zamku... mianowicie, który pin jest wejściem sygnału z centralki alarmowej do centralnego. Przy centralce mam złączkę 2 pin (raczej obstawiam na zworę, ale jeszcze jej nie przemierzyłem). Pozatym,gniazda dwóch przekażników ''białych'' o które pytałem paręnaście postów prędzej, po wmontowaniu przekażników ... nie dały spodziewanego efektu w postaci migania kierunków przy podwójnym ryglowaniu... mimo wiązki przewodów chyba nie są podłączone... albo ktoś już tam kombinował. Macie może jakieś sugestie co do czego?? Pozdrowionka Martino[/b]

darek003
05-05-2005, 14:07
Po przeczytaniu twojego postu zabardzo nie wiem o co ci chodzi ?C o ty wlasciwie chchcesz zrobic?Podlaczyc alarm z obslugo centralnego zamka czy podlaczyc sterowanie do centralnego zamka?

digital123
05-05-2005, 16:49
Witam

Ja tez po przeczytaniu tego postu za bardzo nie wiem o co chodzi???

Czy chcesz podłączyc alarm do fabrycznego centralnego, a nie masz schematu alarmu(chodzi o sterownie centralnym)

Czy moze masz schemat alarmu, ale nie wiesz gdzie go wpiac w sterownik centralnego w aucie??

Zreszta widze ze jestes z Rybnika wiec to niedaleko do mnie, jak chcesz moge ci to podłaczyc, tylko musze wiedziec dokladnie co chcesz zrobic

Pozdrawiam Dominik

Martino69
05-05-2005, 19:43
Dokładniej ujmując... podłączyć alarm do centralnego w samochodzie. Schematu alarmu niemam, bo jest on wymontowany z innego auta. W tym alarmie jest sterowanie siłownikami z centralnego, ale co i jak dalej... to niewiem, bo bez schematu lipa. No i pod którą złączkę podpiąć go w centralnym w aucie?? Digi... może zgadamy sie na :beer: ?/ Pozdrawiam Martino

digital123
05-05-2005, 20:26
Podaj mi dokladna nazwe tego alarmu(wszystko co na nim pisze)

Mam dojscie do schematów wiec moze uda mi się dorwac do niego schemat, bo bez tego ani rusz...

Później mozemy pomyslec o wpieciu go do auta.....

digital123
05-05-2005, 20:28
acha i bym zapomniał napisz jakie masz mondeo.

A najlepiej uzupełnij info w swoim profilu....

Martino69
05-05-2005, 21:46
Digi na priva posłałem ;)