+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zakup ST220

  1. #1
    glinek1980
    Gość

    Zakup ST220

    Na wstępie witam wszystkich jako nowy użytkownik Waszego forum (chociaż już kiedyś posiadałem Mondeo Mk1). Dziś dołączyłem do Was, gdyż poważnie myślę o kupnie rodzinnego autka jakim jest ST220 w wersji hatchback a nie chcę kupić kota w worku.. Model ten spełnia wszelkie moje kryteria pod względem funkcjonalności, przestronności i komfortu, lecz niestety nie wiem jakie bolączki techniczne (czyt. częste usterki) trapią ten model.. Nadmienię iż interesuje mnie kupno autka z przedziału roczników 2005-2007 z manualną skrzynią 6. Poproszę o wszelkie podpowiedzi na co zwrócić uwagę podczas kupna w/w autka, jakie są koszty napraw usterek które występują w tym modelu i wszystko o czym warto wiedzieć.. Dzięki z góry za wszelkie odpowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez glinek1980 ; 20-05-2013 o 14:59

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #2
    Niedzielny kierowca
    Imię
    Marcin
    Model
    Opel Zafira Tourer
    Silnik
    2.0 CDTI
    Od
    11 Mar 2012
    Mieszka w
    Wroclaw
    Przegladnij forum, napisali chyba wszystko o takim aucie, jego balaczki (panewki, ...) jak i koszta napraw. Ja specjalista nie jestem.

  4. #3
    Kursant Awatar popeye81
    Imię
    Mariusz
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.5T 220 KM
    Opis
    Mondeo 2,5T Titanium S
    Od
    25 Sep 2006
    Mieszka w
    Bełchatów
    W tych rocznikach występuje jedynie skrzynia manualna 6 biegowa.
    W roku 2005 wyszedł II lifting, szukaj tej wersji.
    Kupując ST nie szukaj najtańszej oferty. Oszczędzając przy zakupie dołożysz po kupnie. Jeżeli samochód jest dobrze serwisowany nie będziesz miął z nim problemów.
    Zdecydowanie przejedź się kilkoma - to zauważysz jak "te same" auta znacznie różnią się od siebie.
    Przyjrzyj się dokładnie dolnym rantom drzwi czy nie ma oznak rdzy, u tylnemu zderzakowi czy zaczepy pod klapą bagażnika nie pękają.
    Często zdarza się ,że silnik ni trzyma mocy, stąd porównanie kilku aut przed zakupem. Jeżeli natomiast auto ma udokumentowaną przeszłość, i właściciel o niego dbał to i przy przebiegach powyżej 200kkm będzie jeździł jak nowy.
    Co do kosztów to za dużo ci nie pomogę bo przez 3 lata nie miałem okazji zbyt wiele wymienić. Jedynie hamulce- rozmiar i koszt jak do każdego standardowego mk3.

  5. #4
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Wahacze i przewody zapłonowe stosunkowo drobie.Reszta w znośnych cenach
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

Podobne wątki

  1. Zakup ST220 - przed czy po lifcie?
    By Hyuga in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 25-02-2015, 16:30
  2. Zakup ST220 KOMBI Kilka Sztuk - Pomoc W Zakupie
    By AndrzejMT in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-10-2013, 11:37
  3. Zakup Mondeo ST220
    By Brumm in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 22-09-2013, 20:43
  4. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 11-11-2010, 22:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów